Яку камінну топку від Kobok CHOPOK варто вибрати і чому це преміальні каміни?

Kobok Chopok - це камін словацького виробництва, який виготовлений ​​з високоякісної жароміцної сталі та пофарбований термостійкою фарбою на водній основі. В даних моделях камінних топок ретельно продумані всі деталі: жаростійке скло, регулювання ніжок камінної топки, чавунна решітка всередині топки, димозбірник оснащений подвійним рефлектором; ергономічна ручка на дверцятах, система самоочищення скла від налипання кіптяви. Але яку з цих камінних топок варто обрати?

Продукція цього словацького бренду широко затребувана в Україні. Камінні топки Kobok CHOPOK купити можна з широкою комплектацією для приватного будинку чи комерційного об’єкту. У будь-якому разі ваш вибір буде вдалим, оскільки кожна модель наділена всіма найбільш актуальними на сьогодні характеристиками, чим підтверджується преміальний статус приладів. Пропонуємо вам трійку найкращих на сьогодні камінних топок цього бренду.

Якими спільними характеристиками наділені камінні топки Kobok CHOPOK з каталогу словацького бренду?

Дверцята даних топок відчиняються вгору за типом гільйотини. Причому всі елементи даної системи виготовлені з металу, без будь-якого пластику, що забезпечує її практично унікальну довговічність. Також у конструкції топок передбачено бічне відкривання дверцят для догляду за камерою спалювання топлива. Здійснюється це за допомогою спеціальних важелів.

Для таких топок використовується метал завтовшки 4 мм. Але ті частини корпусу, які контактують з відкритим полум'ям, виготовляються з потовщених листів товщиною 6 мм. Природно, на такі камінні топки ціна досить висока. Проте покупець, який обирає подібний варіант, розуміє, що він робить інвестицію у свій майбутній комфорт.

Конструкція топок колосникова. Через спеціальні канали кисень подається в топку. Первинне і вторинне горіння легко регулюється за допомогою одного й того ж важеля на корпусі. Для поліпшення роботи топок в них передбачено приплив повітря ззовні в базовій комплектації.

У цих топках конструктори зуміли зменшити розмір виходу під димохід до зручного діаметра 200 мм. Частково це стало можливим за рахунок доволі високого димозбірника, що підвищує термоефективність агрегатів. Кожна модель відрізняється високою потужністю та значним ККД.

Після складання всіх елементів конструкції топки для каміна з каталогу даного бренду обробляються піскоструминною технологією і фарбуються засобом на водній основі. Тому під час першого прожарювання в повітря не буде виділятися їдкий запах.

Якими характеристиками відрізняються між собою камінні топки Kobok CHOPOK з каталогу словацького бренду?

Ці топки можуть відрізнятися за типом скління, потужністю, кольором ручки, оформленням дверцят. За окрему плату можна вибрати додаткові опції, як то висота нижньої бази шовкографія по склу чи кольоровий сегментований шамот, викладений у вигляді кладки. Виробник дає можливість покупцеві замовити камінні топки в різних варіаціях і за розміром.

ТОП-3 камінні топки Kobok CHOPOK. Яку вибрати?

Kobok CHOPOK 2R90 78VD 805/510-S/500

Цей агрегат має тристороннє скління. Тривале збереження прозорості даних елементів забезпечується за рахунок технології обдування гарячим повітрям.

Завдяки значним розмірам в топку можна закладати дрова довжиною майже до 80 см. Така масивна закладка забезпечує швидкий інтенсивний обігрів приміщення.

ККД при такої топки перевищує 80 %. Її потужність сягає 11 кВт, чого достатньо для обігріву приміщення площею понад 130 м².

Kobok CHOPOK R90 78VD 830/570-S/500

Це кутова топка, напрямок склінням якої можна вибрати як у лівий, так і в правий бік. Усі найкращі характеристики попереднього варіанта в ній також втілено.

За потужності 11 кВт така камінна топка, замовити з доставкою яку можна в нашому магазині, здатна обігріти приміщення площею 130 м².

На відміну від попереднього варіанту, така топка оснащена ребрами жорсткості. Вони допомагають зберегти стабільну геометрію агрегату, а також поліпшити його тепловіддачу.

ТОП-3 камінні топки Kobok CHOPOK

Kobok CHOPOK LE 970/710

Це топка з фронтальним склінням. При цьому двері відчиняються як вгору за типом гільйотини, так і в бік після зняття спеціального важеля.

Зовнішній вигляд топки доповнено шовкографією на обідку скла, а також чорною ручкою. Коефіцієнт корисної дії даної топки перевищує 80%.

Вам допоможе правильно вибрати й купити камінні токи Kobok CHOPOK відео на сайті компанії Дім тепла. Також ви можете зв'язатися з нашими професійними консультантами.