Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Гнучкі ручки для чистки димоходів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гнучкі ручки для чищення димоходів: просто, швидко, ефективно

У догляді за системою димовідведення важливим етапом є періодичне чищення від сажі та інших продуктів горіння, що осідають на стінках труб. Цей процес може здійснюватися вручну чи механічним способом. У будь-якому випадку знадобляться гнучкі ручки. Для очищення димоходів купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. У нас ручки представлені окремо чи комплектом. До них можна придбати гнучкий адаптер, ручку коловорот та інші комплектуючі.

Гнучкі ручки для чистки димоходів

З якого матеріалу виробляються та як функціонують гнучкі ручки для чищення домоходів із каталогу нашого магазину?

Дані вироби виготовляються із пластику, а перехідники — із металу. Ручки є шланг довжиною переважно 1 м або 1,4 м. Вони з'єднуються в єдину систему. У верхній частині до ручки кріпиться щітка або йорж. Завдяки цьому власник будинку або чистильник димоходів може видаляти продукти горіння по всій довжині труби, включаючи найбільш важкодоступні ділянки. Багато користувачів стверджують, що краще купити гнучкі ручки для чищення димоходу довжиною 1 м. Вони забезпечують більш високу стійкість конструкції по відношенню до власної ваги.

Функції гнучких ручок для чищення димоходу

Такі пристрої відрізняються простотою конструкції. Але вони суттєво підвищують швидкість, безпеку та якість чищення димаря. До того ж, виконувати цей процес стає набагато легше. Особливо якщо замовити гнучкі ручки для чищення димоходу в каталозі нашого інтернет-магазину. Їх можна використовувати для ручного чищення та для роторної. Ці пристрої сприяють:

  • підвищення коефіцієнта корисної дії дриля для чищення димоходів;
  • продовження справної експлуатації цього обладнання та системи димовідведення;
  • забезпечення максимальної безпеки процесу чищення та використання дриля;
  • підвищення ефективності витрачання дров та інших видів твердого палива.

Основні способи очищення димаря

Представлені в нашому інтернет-магазині ручки для чищення димоходів можуть застосовуватись у більшості сучасних способів видалення продуктів горіння із системи димовідведення. Основні з них такі:

  • Насамперед це механічний спосіб, у якому застосовується набір із дриля, насадок та ручок. Дриль задає оптимальні оберти щітці, що очищає.
  • Актуальним є також звичайний ручний спосіб, при якому застосовується набір з'єднаних ручок зі щіткою у верхній частині. Система обертається за допомогою коловороту.
  • Полегшити видалення сажі, смоли, кіптяви та твердих частинок на внутрішній поверхні системи димовідводу можна також із застосуванням спеціальних хімічних засобів. Вони додаються до дров. Після згоряння палива сажа стає більш податливою до очищення. Переважно подібні засоби є повністю безпечними для довкілля та здоров'я людини.

Огляд стану системи димовідведення

Перш ніж приступати до очищення димаря, слід оцінити, наскільки він забруднений. Для цього можна орієнтуватися за такими параметрами:

  • Результат огляду. Таким чином, можна побачити, чи не забитий сажею зазор для руху диму по системі димовідводу.
  • Погіршення тяги. Якщо димар забитий, утворюватиметься зворотна тяга з потраплянням чадного газу до приміщення.
  • Зниження ефективності використання дров. При ослабленій тязі потрібно більше дров для отримання оптимальної температури.

Ручки для чистки димоходів

Характеристики ручок для чищення димоходу

Завдяки гнучкості, ручки для чищення димоходу дозволяють проникати у важкодоступні місця даної конструкції, включаючи вигини та вузькі ділянки. Такі пристрої підходять для обробки димоходів з цегли або металевих труб. З їх допомогою можна обробляти внутрішню поверхню конструкцій різного діаметра та довжини.

Якщо у вас виникла необхідність купити гнучкі ручки для чищення димоходу, в каталозі інтернет-магазину компанії «Дім тепла» ви зможете обрати оптимальні варіанти таких конструкцій. Розібратися з їхніми характеристиками та особливостями застосування допоможуть наші професійні консультанти.

Вгору