Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Камінокомплекти електричні (з облицюванням)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електричні камінокомплекти з ефектним облицюванням

Що може бути комфортніше, ніж потріскування дров у топці каміна? Але встановлювати класичну конструкцію в будинку не завжди зручно, а іноді неможливо. Відмінною заміною стануть електричні аналоги. А якщо купити камінокомплект з облицюванням, що майстерно імітує натуральні матеріали, то такий прилад ні в чому не поступатиметься класичному дров'яному каміну.

Що являє собою камінокомплект з облицюванням під натуральне дерево чи камінь?

Камінокомплект складається з електрокаміна та порталу, в який він занурений. Це ніша, що обрамляє електрокамін. Виготовляється вона зазвичай із матеріалів, що імітують дерево, мармур, граніт та інші види натуральних мінералів.

Камінокомплекти електричні (з облицюванням)

Переваги камінокомплектів

Дані пристрої значно перевершують по ряду параметрів як класичний камін, так і електрокамін без порталу. Зокрема, будь-який бажаючий може в нашому інтернет-магазині купити камінокомплекти з облицюванням, виконаним та оформленим вручну. В результаті виходять ефектні конструкції, що не поступаються на вигляд і експлуатаційним характеристикам обробці справжнього класичного каміна. Крім того, такі опалювальні пристрої мають масу та інших актуальних переваг:

 • Простий, швидкий, зручний монтаж. З ним впорається будь-який домашній майстер, який не має досвіду роботи з таким обладнанням. Агрегат потрібно просто поставити на місце та включити до електромережі.
 • Готовий портал. Немає необхідності електрокамін з порталом поєднувати за розміром та іншими характеристиками, поєднувати їх стиль та оздоблення, забезпечувати безпеку монтажу та функціональності електрокомунікацій.
 • Мультимедійні характеристики. У камінокомплекті оптимально поєднуються функції електрообігрівача, відеоапаратури для імітації вогню, а також аудіо обладнання для створення звукових ефектів типу потріскування дров, що горять.
 • Безпека. Сучасні камінокомплекти, які можна замовити в нашому магазині, мають продуману конструкцію, в тому числі в плані електромережі. Вони не можуть стати причиною пожежі чи інших ситуацій.
 • Багатофункціональність. Такі пристрої не тільки забезпечують ефективне обігрів приміщення, але гармонійно доповнюють дизайн інтер'єру. Портал може використовуватись як підставка для книг, телевізора чи іншої апаратури.

Камінокомплекти від Дім тепла

Якщо ви шукаєте якісний функціональний камінокомплект з облицюванням, у каталозі інтернет-магазину Дім тепла ви знайдете найкращі на сьогодні пропозиції. Такі агрегати відрізняються досконалою конструкцією та стильним оформленням, яке можна підібрати під будь-який інтер'єр. У цих пристроях передбачені унікальні режими та функції:

 • Можливість вибору температури під конкретний час. Для цього можна встановити погодинний графік опалення кожного дня тижня.
 • Енергозберігаючий таймер. Цей прилад у каміні дозволяє встановлювати режим роботи із суттєвою економією електрики.
 • Замаскований LED-дисплей. Він помітний лише користувачеві. Таким чином, він може здійснювати налаштування роботи приладу.
 • Вибір яскравості. Купити камінокомплект можна з можливістю регулювання яскравості полум'я від витонченого до інтенсивного рівня.

Камінокомплекти з облицюванням

 • Вибір потужності обігріву. За бажанням користувача прилад можна налаштувати на високу та слабку потужність нагрівання приміщення.
 • Всесезонний камін. Такий обігрівач може працювати з виділенням тепла або просто з ефектом полум'я, що горить.
 • Дистанційне управління. За допомогою пульта можна легко та комфортно керувати всіма функціями роботи камінокомплекту.

Це далеко не всі переваги, якими відрізняються представлені в нашому інтернет-магазині камінокомплекти з облицюванням. Ціни на них у нас нижчі від середньоринкових. А їхня якість підтверджується високими оцінками експертів, позитивними відгуками наших покупців, а також виробником за терміном встановленої гарантії.

Вгору