Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Настінні біокаміни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Настінні біокаміни: чудова альтернатива дров'яному каміну

Використання біокаміна дозволяє створити в приміщенні надзвичайно комфортну атмосферу. Але служить він не тільки як декоративний елемент інтер'єру. Сучасні настінні біокаміни в Україні та у світі надзвичайно затребувані, оскільки вони займають величезну нішу як додаткові джерела тепла. Тому таке обладнання гідно представлено і в нашому інтернет-магазині.

Настінні біокаміни

Біокаміни настінного типу: основні види та характеристики

Таке обладнання в процесі функціонування не виробляє і не виділяє в атмосферу токсичні для людського організму речовини. Адже виробляється воно в повному дотриманні сучасних екологічних стандартів. Навіть паливо, яке використовують настінні біокаміни з каталогу нашого магазину, в процесі його виготовлення не завдає шкоди природі. Адже здебільшого його створюють із відходів агропромисловості, наприклад, під час переробки цукрових буряків, ячменю та кукурудзи. До них не додають жодних хімікатів. У результаті виходить біоетанол рідкого або гелеподібного вигляду. У процесі згоряння він розщеплюється на воду і вуглекислий газ. Їхня кількість відповідає викидам, які виробляють дві свічки, що горять. Тому якщо купити настінний біокамін, створювати систему димовідводу для нього не буде потрібно. Тому такий прилад можна встановити не тільки в житловому будинку або на дачі, а й у квартирі, в офісі, готелі або ресторані.

Основні різновиди

Розрізняють такі пристрої за різними параметрами. До них відносяться матеріали, ємність біопальника, тривалість лінії вогню, розмір контейнера під паливо, наявність скляного екрана, вага та інші параметри. Основні з них:

 • Спосіб встановлення. Такі біокаміни бувають навісними або вбудованими. Останній варіант призначений для встановлення в стінну нішу.
 • Тип монтажу. Повісити камін на стіні або вмонтувати в спеціальне стінне заглиблення можна власними силами, без запрошення спеціального майстра.
 • Кількість пальників. Розрізняють різні біокаміни за цим параметром. Але найбільш поширені варіанти з одним місцем для виходу етанолу.
 • Наявність екрана. Для захисту зони полум'я найчастіше застосовується вогнетривке скло, але використовуються також відкриті варіанти, що не ізолюють топку.

Характеристики біокамінів

Такий пристрій складається з металевого корпусу, ємності, що виконує функції паливника, а також облицювання. Рама може бути полірованою або пофарбованою. Фарба для цього застосовується термостійка, порошкового типу. Матеріал корпусу - це переважно кислотостійка сталь. Крім того:

 • В основному середній за розміром настінний біокамін, замовити з доставкою який можна в нашому інтернет-магазині, споживає близько 0,36 л горючої рідини на годину.
 • Прилад здатний генерувати відкрите полум'я протягом багатьох годин. Термін визначається вибором інтенсивності горіння і залежить від потужності пристрою.
 • Можна вибирати висоту полум'я. Для цього використовується спеціальна засувка на паливному контейнері, що обмежує подачу біоетанолу, а також пульт ДУ.
 • Пропоновані в нашому інтернет-магазині настінні біокаміни призначені для невеликого приміщення. Здебільшого це кімнати до 10 м2.

Біокаміни на стіну

Поради щодо експлуатації

 • Стіна, в яку встановлюється камін, має бути ідеально рівною. Тоді конструкція виглядатиме максимально органічно.
 • Приміщення з біокаміном потрібно періодично провітрювати. Адже під час горіння біопалива спалюється значна кількість кисню.
 • Для безпеки краще вибирати біокамін, паливний контейнер якого містить керамічний обмежувач. Він не допускає загоряння палива, оскільки горять саме пари.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині настінні біокаміни замовити з доставкою по Україні. Ми пропонуємо мобільні, екологічні, безпечні в експлуатації пристрої, які наповнять ваш дім додатковим теплом і затишком.

Вгору