Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Тандир і барбекю

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тандир чи барбекю: як функціонують і чим відрізняються обидва пристрої?

М'ясо, овочі, риба приготовані на тліючих вугіллі — це не просто смачна їжа. Її приготування та задоволення її смаком служать справжнім релаксом. Особливо якщо для цього використовувати тандир чи барбекю. В Україні ці пристрої є надзвичайно популярними. Вони обидва мають масу переваг. Тому вибрати оптимальний варіант досить складно.

Що являє собою тандир, у чому його переваги та як його правильно використовувати?

Тандир — це сучасний аналог східної печі. Пристрій має форму бочки, що звужується догори. Виготовляється воно із глини. На відміну від цементу вона має властивість при нагріванні розширюватись, а не розриватися.

Тандир і барбекю

Використання

Експлуатація пристрою досить проста. У тандир, замовити який можна в нашому магазині, закладаються дрова за тим же принципом, що й у піч. Після їх прогоряння, на стадії вугілля, що тліє, в ємність завантажують продукти. Наприклад, шампури потрібно підвісити вертикально. Їжа, як і печі, готується в процесі рівномірного отримання тепла, закумульованого в стінках пристрою. У процесі приготування не потрібно поливати їжу, додавати дрова, ворушити вугілля, помахувати, розганяючи дим.

Переваги

Можна збудувати таку споруду власними руками, розмістивши її під навісом, оскільки глина має властивість розмокати під опадами. Але набагато вигідніше купити тандир. В інтернет-магазині «Дім тепла» це обладнання представлене в широкому асортименті. До його переваг можна віднести:

 • особливий смак страв, виготовлених у цьому пристрої;
 • натуральність та аромат кожної приготованої страви;
 • простоту та швидкість приготування їжі в тандирі;
 • збереження соків усередині кожного шматочка м'яса;
 • більш м'яку та ніжну текстуру шашликів на відміну від мангалу;
 • вертикальне розташування шампурів більшого розміру;
 • стікання соку з шашлику із верхніх шматочків на нижні, а не на вугілля;
 • можливість встановити під шампурами на вугіллі миску з картоплею;
 • стікання жиру і соку в цей посуд, що покращує смак їжі, що готується;
 • ємність, що дозволяє помістити в тандир гусака і навіть порося;
 • можливість запікати на стінках пристрою коржі типу лаваша;
 • приготування в тандирі їжі за будь-якої погоди просто неба.

Що являє собою барбекю, в чому його переваги та як його експлуатувати?

Такий пристрій, як барбекю, замовити можна для приготування різних страв на вугіллі і за рахунок тепла, що скупчилися в бічних стінках. Дані пристрої бувають цегляними, бетонними, металевими чи кам'яними. Спрощений варіант є круглою жаровнею на ніжках з решітками і ручками для зручного перенесення. Барбекюшниці виготовляються для приготування їжі не тільки на дровах, але також від газу чи електрики. Крім того:

 • Під час приготування деяких страв можна використовувати купоподібну кришку. Завдяки такій заслінці можна контролювати рівень тепла у порожнині барбекю. Продукти набагато швидше готуються, причому саме за тих температур, які для них є оптимальними. Якщо готувати без кришки, то барбекю перетворюється на звичайний гриль.

Тандир і барбекю для дому

 • Оскільки їжа в барбекю з каталогу нашого магазину знаходиться нижче рівня бортиків, то дим не так швидко випаровується, як при смаженні шашлику на мангалі. Тому на м'ясі утворюється скоринка, але вона не згорає. Для досягнення такого результату немає потреби постійно стежити за процесом, не відходячи від печі.
 • За смаком та зовнішнім виглядом, наприклад, шашлик, приготований на решітці, анітрохи не поступається класичному варіанту, смаженому на шампурах. Просто барбекю набагато зручніше, а також функціональніше. Адже на таких решітці, на відміну від шампурів, можна сушити на зиму гриби та фрукти, коптити рибу чи м'ясо.

Якщо вас зацікавили барбекю або тандир, замовити онлайн за цінами нижчими від ринкових їх можна в нашому магазині можна різних видів. Це можуть бути мобільні пристрої, що набагато вигідніше та зручніше, ніж у стаціонарному варіанті. Тим більше, що вони практично відразу готові до застосування, без особливих налаштувань і складного монтажу.

Вгору