Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Хімія для чистки димохода

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Засоби для хімічного очищення димоходу

Систематичне видалення сажі, смоли та кіптяви з внутрішньої поверхні димоходу необхідно з метою підвищення термоефективності системи опалення, більш економного використання дров та пожежної безпеки. Але найчастіше буває складно видалити продукти горіння просто механічним чи ручним способом. Особливо, якщо система опалення експлуатується дуже інтенсивно. Для таких умов виробляється спеціальна хімія для чищення димарів. В Україні її активно використовують у котельнях із потужним обладнанням. Застосовується така хімія також у побутових системах опалення.

Хімія для чистки димохода

Навіщо призначена і як діє хімія для чищення димоходів?

Такі засоби містять компоненти хімічного походження, які впливають на сажу та розщеплюють її. Здебільшого їх подають у топку, разом із дровами. На виході цей засіб у вигляді диму викидається назовні. Хімія для чищення димоходів, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, екологічно безпечна. Вона не заподіє шкоди людському організму.

Як застосовується хімія для димоходів?

Така хімія використовується для профілактики. Вона розщеплює сажу, що полегшує її видалення. Використовується цей засіб під час механічного та ручного чищення димоходу. Хімія, замовити яку можна в нашому магазині, практично повністю руйнує залишки продуктів горіння, що накопичилися на внутрішній поверхні димоходу. Тому в деяких випадках можна обмежитися тільки таким профілактичним заходом. Також за потреби після такої обробки можна застосувати чищення спеціальною щіткою на гнучкій ручці. Належні обороти їй може задавати електродриль або ручний коловорот. Придбати їх можна у нашому інтернет-магазині. Хімія для чищення димоходу у нас також представлена досить широко.

З чого складається хімія для димарів?

Засоби такого типу підходять для димоходів, виготовлених із цегли та металу. Їхній склад не руйнує внутрішню поверхню таких конструкцій. Тому все частіше покупці вибирають хімію для казанів, печей та камінів. До складу засобу зазвичай входить сірчанокисла мідь, сульфат натрію, кальцію хлорид, амонієві солі та різноманітні добавки, що виконують певні функції. Вони нормально взаємодіють як із сухими, так і з вологими дровами. Вибрати та купити хімію для димоходу можна у вигляді порошку, спрею, гранул, губки, поліна.

Як діє хімія для димарів?

Порошок засипається у топку разом із дровами. Під час його згоряння дим впливає на сажу та інші продукти горіння, що осіли на внутрішній поверхні труби. Вони перетворюються на попіл, який опадає назад у топку або вилітає разом із димом назовні. Порядок використання таких хімічних засобів наступний:

  • Розтопити камін або піч. Прогріти при сильному вогні протягом 20 хвилин.
  • Додати в топку хімію для димоходу. Засипати її потрібно прямо у вогонь.
  • Норма витрати кошти – 1,5 столової ложки на 10 кг дров або іншого палива.
  • Якщо дрова сухі, порошку потрібно менше. Для сирого палива його знадобиться більше.
  • Щоб досягти максимального очищення димоходу, необхідно використовувати хімію регулярно.
  • Частота застосування цих засобів — на кожний третій розпал опалення.

Засоби для чистки димохода

Які переваги має хімія для димоходу?

  • Використання такої хімії сприяє зростанню коефіцієнта корисної дії опалювального обладнання. Це продовжує термін його справної експлуатації.
  • Важливо, що після такої обробки знижується ймовірність спалаху сажі, що збирається всередині димоходу опалювального обладнання.
  • Завдяки очищенню димаря мінімізується ризик утворення зворотної тяги та попадання чадного газу в атмосферу приміщення.

Сьогодні найвигідніше купити хімію для чищення димоходу з доставкою по Україні в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете продукцію найкращих європейських та вітчизняних виробників із гарантіями якості та функціональності.

Вгору