Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Керамічні димоходи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Керамічний димохід — краще рішення для будь-якої опалювальної системи

Функціональність, ефективність, безпека будь-якої системи опалення багато в чому залежать від того, наскільки правильно ви обладнали конструкцію димовідводу. І перше, на що потрібно звернути увагу, — це матеріал. Оптимальним рішенням стане димар з кераміки. В Україні купити конструкції такого типу можна в багатьох спеціалізованих магазинах. І мають вони незмінно великий попит.

Керамічні димоходи

Якими перевагами вирізняються димоходи з кераміки, і чи є у них недоліки?

При виборі даних конструкцій потрібно орієнтуватися на багато ключових критеріїв. Якщо розглядати конкретно димоходи з кераміки з каталогу нашого магазину, то вони мають масу актуальних плюсів.

Ключові переваги

Перераховувати позитивні характеристики, якими відрізняються такі системи, можна нескінченно довго. Але це важливо для того, щоб ви змогли вибрати дійсно оптимальний для вас варіант димовідвідної системи. Отже, основні плюси подібних димоходів:

  • Швидке нагрівання. Це забезпечує формування гарантовано високої тяги в системі димовідводу.
  • Невелика вага матеріалу. Якщо купити димар з кераміки, то він створюватиме мінімальне навантаження на покрівлю.
  • Довговічність. Кераміка витримує вплив підвищеної вологості та контрастних температур.
  • Відмінна прохідність. Вона досягається внаслідок того, що димохід має круглу форму, яка не перешкоджає проходженню диму.
  • Стійкість до перегорання. Кераміка здатна витримувати вплив критично високих температур — понад 600°С.
  • Стійкість до конденсату і кислот. Якщо забезпечити утеплення труби, то вона ще довше справно служитиме.
  • Привабливий зовнішній вигляд і доступна ціна. Димоходи з кераміки купити можна також зі знижкою.

Вірогідні недоліки

Хоча така конструкція є справді найкращою у своєму сегменті, та вона не позбавлена й недоліків. Кераміка вразлива до пошкоджень, що призводить до тріщин. А також керамічні димоходи зазвичай мають обмежену гнучкість, що ускладнює їх монтаж у криволінійних місцях. Але цей недолік навряд чи можна серйозно брати до уваги як ускладнюючий фактор, якщо прагнути особливого оздоблення для димоходу в будинку.

Керамічні димоходи найефективніші для систем димовідведення. Високотемпературна кераміка володіє високою стійкістю до крайніх температур та корозії. Керамічний димохід ідеально підходить для використання у побуті та забезпечує надійне відведення диму та газів.

Димоходи з кераміки

Деталі для димаря

Щоб зібрати димохід з кераміки, замовити онлайн у нашому магазині можна всі необхідні комплектуючі для цього. Це різноманітні допоміжні компоненти, включно з відводами під певний кут, прямими трубами для з'єднань, трійниками різних видів для відсікання конденсату, ковпаками з вологовідвідною спідницею, а також матеріалами й інструментами для видалення сажі з димаря і його компонентів.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині керамічні димоходи купити недорого з доставкою по Україні. Зробити правильний вибір вам допоможе інформація в картці товару, а також допомога наших консультантів. Завдяки цьому ви зможете облаштувати якісну надійну безпечну систему відведення, яка прослужить вам багато років, не втрачаючи початкової ефективності та функціональності.

Вгору