Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Окремо стоячі біокаміни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Окремо стоячі біокаміни: оригінальне джерело тепла, комфорту і стилю для вашого будинку

Біокамін може слугувати ефектним доповненням основного опалювального обладнання. Він може стати улюбленим місцем тяжіння для всієї родини і для гостей будинку. Особливо якщо вибрати і купити окремо стоячий біокамін. В Україні такі пристрої доступні в нашому інтернет-магазині. Це ефектне обладнання від найкращих сучасних виробників, включно з польським брендом Kratki.

Окремо стоячі біокаміни

Якими перевагами відрізняються окремо встановлені біокаміни з каталогу нашого магазину?

Основна відмінність такого пристрою від аналогічних приладів інших видів - можливість установки без прив'язки до будь-яких будівельних конструкцій, наприклад, посеред кімнати. Завдяки такому вибору місця розташування біокаміна, за ним можна спостерігати з будь-якого боку. У нашому інтернет-магазині окремо стоячі біокаміни замовити можна різних видів і характеристик. Але в будь-якому разі це будуть пристрої, що володіють найдостойнішими характеристиками. Не кажучи вже про унікальний зовнішній вигляд. Такі пристрої стануть ефектним дизайнерським центром навіть у найвишуканішому інтер'єрі. З їхньою допомогою виконують зонування простору.

Ключові характеристики біокаміна

  • Такі пристрої в нашому інтернет-магазині представлені в гідному асортименті. Їх можна встановлювати не просто на підлозі або підставці, але навіть на вулиці. Ємність біопальника в них становить в основному близько 0,2 л. Контейнер для палива відрізняється компактністю.
  • Виготовляється обладнання такого типу з високоякісної сталі, пофарбованої порошковою термостійкою фарбою. Колір корпусу може бути найрізноманітнішим, але найбільш популярні моделі в чорно-білій гамі.
  • Вага біокаміна не перевищує 14,7 кг. Дизайн таких виробів передбачає наявність ніжок або їх відсутність, використання екрана з термостійкого скла або виготовлення без нього, ручне управління або застосування автоматики.

Особливості вибору та експлуатації

  • Якщо ви вирішили замовити окремо стоячий біокамін, то краще підходити до цього питання комплексно. Так, вибір потрібно робити з урахуванням стилю інтер'єру приміщення. Однак представлені в нашому каталозі прилади такого типу підійдуть для віталень різного виду, холів, офісів і ресторанів. Їхнє полум'я найчастіше захищене екраном із термоскла, хоча є й відкриті моделі. Встановлювати їх можна як на підлозі, так і на спеціальних підставках.

Біокаміни, що встановлюються окремо

  • Можна вибрати пристрій з ручним керуванням, автоматичним або напівавтоматичним. Але якщо передбачається підведення електрики, то при розміщенні приладу посеред кімнати доведеться до нього підтягнути електропроводку. Це не тільки не дуже комфортно, а й може стати причиною травмування користувача. Тому для встановлення посеред кімнати краще вибрати і купити окремий біокамін з ручним керуванням.
  • Для забезпечення максимальної безпеки не рекомендується встановлювати біокамін біля штор, предметів меблів або побутової техніки. За існуючими нормами, відстань від біокаміна до таких об'єктів на стороні відкритого вогню має бути понад 1 м. У зоні руху людей вільний простір має становити понад 0,8 м. А якщо сторона закрита захисним склом, то до неї має бути не менше 0,4 м.
  • Якщо замовити окремостоячий біокамін і встановити його посеред кімнати, то він виконуватиме функції острівного опалювального обладнання і формуватиме ефектну панораму. Для відпочинку можна поставити такий камін між кріслами, неподалік дивана і телевізора. Потрібно уникати протягів, оскільки вони небезпечні для живого полум'я. Через це воно може згаснути або поширитися по предметах навколишнього інтер'єру.

Щоб підібрати якісний окремо стоячий біокамін, замовити з доставкою по Україні його найвигідніше в нашому інтернет-магазині. Зробити правильний вибір вам допоможуть наші професійні консультанти.

Вгору