Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Печі булер'ян

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Принцип дії булер'яну

Така піч виготовляється з жароміцного металу і складається з комплексу труб, які забезпечують примусову конвенцію. Завдяки цьому булер'ян, замовити який можна в нашому інтернет-магазині, має коефіцієнт корисної дії, що перевищує 80%. Це більш високий показник, ніж стандартний казан для твердого палива. Оскільки опалювальне обладнання автономне, тобто незалежне від додаткових джерел енергії, його можна встановлювати в заміських будинках, а також у приміщеннях промислових об'єктів. Функціонує булер'ян, купити який можна у нашому магазині, за принципом газогенератора. Його конструкція складається з двох камер:

 • Перша призначена для твердого палива у великих обсягах. До неї не потрапляє кисень, тому дрова не повністю вигоряють. Проходить процес тління, внаслідок якого виділяється горючий газ.
 • Вже у другій камері газ догоряє. Таким чином, паливо використовується поступово. Тому булер'ян, замовити з доставкою, який можна в нашому магазині, вважається піччю тривалого горіння.

Печі булерьян

Особливості конструкції печі

 1. Як уже говорилося вище, булер'ян складається із двох камер. Перша призначена для тління дров за мінімального надходження повітря. У другій здійснюється згоряння газу, що виділяється в першій камері.
 2. Будь-який булер'ян оснащений системою повітроводів, якими цей вид опалювального обладнання відрізняється від інших аналогічних пристроїв. По цих трубках здійснюється спрямована подача гарячого повітря різними приміщеннями.
 • Для передачі нагрітого повітря за потрібним напрямком на кінець повітроводу одягається рукав, виготовлений з гнучкого металу. Таким чином можна за годину прогріти середнє приміщення житлового будинку до оптимальної температури.

Рекомендації щодо експлуатації

Якщо ви вирішите купити булер'ян, в інтернет-магазині компанії «Дім тепла» вам порекомендують врахувати особливості його функціонування для того, щоб максимально ефективно використовувати таку специфічну опалювальну систему. Зокрема, для цього важливо:

 • Заздалегідь підготувати відповідне паливо. Це можуть бути дрова, але тільки сухі, а також торф та відходи обробки деревини. Про вологі матеріали не може бути й мови, враховуючи специфіку горіння палива. Також у такій печі не застосовується вугілля, газ та рідке паливо.
 • Встановлення булер'яну має бути пожежобезпечним. Місце потрібно вибрати так, щоб поряд не було предметів та матеріалів, здатних швидко та легко спалахувати. Адже булер'ян під час експлуатації нагрівається до критично високих температур.
 • Розжарений корпус цього пристрою небезпечний ще й тим, що від торкання його можна отримати серйозний опік. Щоб уникнути такого травмування, важливо стежити, щоб з цим обладнанням не контактували маленькі діти та тварини.
 • У приміщенні, для встановлення в якому ви вирішили купити булер'ян, має бути забезпечена оптимальна вологість. Адже на певних ділянках корпус пристрою нагрівається до 120°. З цієї причини може спалахувати пил. Обслуговування печі здійснюється лише в охолодженому стані.
 • Отримати високий коефіцієнт корисної дії такої системи можна за умови її правильної експлуатації. Для цього заслінки піддувала і димаря важливо встановлювати в рекомендованому виробником положенні. Це забезпечить оптимальну тягу у системі.

Канадські печі, булерьян

 • При виборі димаря важливо врахувати ступінь жароміцності матеріалу. Це дозволить уникнути його прогорання, а також запалення сажі, що накопичилася всередині, та інших продуктів горіння. Довжина труби димоходу рекомендується не менше 3 м. Важливо її регулярно чистити, оскільки конденсат сприяє швидкому зашлаковуванню просвіту.

Рекомендуємо вам вибрати та замовити у нашому інтернет-магазині високоефективний опалювальний прилад типу булер'ян. Ціни на такі агрегати у нас цілком розумні, особливо з огляду на відмінну функціональність та продуктивність даної печі.

Вгору