Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Вбудовані електрокаміни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електрокаміни, що вбудовуються: затишок і тепло без диму і жару

У сучасних будинках та квартирах часто використовують імітацію каміна. Це дозволяє не лише прикрашати приміщення, та й обігрівати його. Електрокаміни, що вбудовуються в Україні, широко затребувані як найбільш естетично привабливі та зручні в експлуатації. Для їх функціонування не потрібно заготівля дров та вугілля, видалення золи та сажі, створення системи димовідведення та подачі повітря до приміщення. І це далеко не всі переваги, якими вирізняються такі пристрої.

Вбудовані електрокаміни

Чому вигідно вибрати і замовити електрокаміни, що вбудовуються, з каталогу нашого магазину?

Подібні агрегати дають можливість швидко, легко, без особливих трудів облаштувати в будинку практично справжній камін. Його обслуговування також вимагає зусиль від власника. При цьому виглядає електрокамін, що вбудовується, від інтернет-магазину компанії «Дім тепла» дуже реалістично.

Способи встановлення

Розмістити такий камін в інтер'єрі можна у різний спосіб. При цьому можна виходити з особистих переваг або особливостей дизайну приміщення. Можна не тільки грамотно розмістити таке вогнище в інтер'єрі, але також оформити його в стилістиці будинку. Найпоширеніші варіанти монтажу таких камінів:

 • Поглиблення. Можна вирізати отвір у стіні, а потім туди просто поставити цей агрегат.
 • Ніша. Її можна збудувати в кутку або біля стіни, після чого помістити туди електрокамін.
 • Готовий портал. Можна купити такий декоративний елемент і встановити електрокамін.

Види електрокамінів

У нашому інтернет-магазині вбудовані електрокаміни можна купити кількох видів. Причому розрізняють їх за різними критеріями. Зокрема, за типом управління можна вибрати камін ручний, автоматичний чи пультовий. Багато моделей оснащені таймером, який дозволяє встановлювати часові рамки різних типів роботи пристрою. Розрізняють також електрокаміни з відкритою топкою або закритою, в якій встановлені грати або термоскло. Крім того, вибрати та купити електрокамін вбудованого типу можна за такими параметрами:

 • За розміром. Електрокаміни можуть бути великими, середніми та маленькими. Для величезного приміщення рекомендується вибирати габаритний агрегат. А в компактній кімнаті краще виглядатиме невеликий камін.
 • За функціоналом. Розрізняють за цим критерієм електрокаміни декількох видів. Касетні забезпечують лише імітацію полум'я. Обігрівальні тільки випромінюють тепло. А комбіновані моделі поєднують візуальний ефект та обігрів.
 • За способом візуалізації. Вона може бути мультимедійною, із застосуванням LED екрану та зі звуковим супроводом. У парових моделях місце диму використовується пар, який ефектно підсвічується. Таке полум'я виглядає дуже реалістично.

Електрокаміни, що вбудовуються

Додатковий функціонал

Крім обігріву та візуалізації полум'я, що горить, купити електрокаміни вбудованого типу в каталозі нашого інтернет-магазину можна з додатковими функціями. Зокрема, багатьох залучають такі можливості даних агрегатів:

 • Звукова імітація. Це може бути потріскування палаючих полін або музика на смак користувача.
 • Ароматизована пара. Запах можна вибрати також на власний смак. Така пара не небезпечна для людини.
 • Регулювання температури. Таким чином, можна посилити або повністю прибрати функцію обігріву в каміні.
 • Вибір яскравості зображення. Користувач може вибрати яскравий вогонь або його приглушені відтінки.
 • Інші можливості. Такі обігрівачі здатні зволожувати повітря в приміщенні, очищати його або іонізувати.
 • Вентилятор. Він найбільш доречний у камінах із обігрівом. З його допомогою тепло поширюється рівномірніше.

Це далеко не всі критерії, за якими можна вибрати і замовити електрокамін, що вбудовується. В інтернет-магазині компанії «Дім тепла» ви знайдете не тільки такі агрегати, але також все необхідне для монтажу, експлуатації та декоративного оформлення. Такий агрегат стане у будинку улюбленим місцем відпочинку для всієї родини.

Вгору