Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Пелетні печі-каміни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пелетні печі-каміни: сучасна альтернатива дров'яному опаленню

Порівняно з іншими видами опалювального обладнання, пристрої на пелетах є порівняно новим рішенням. Але, тим не менш, вони вже завоювали величезну кількість прихильників. Адже печі-каміни на пелетах в Україні та у світі вважаються більш екологічними, ефективними. І на цьому їхні переваги не вичерпуються.

Пелетні печі-каміни

Якими особливостями конструкції та функціонування відрізняються печі-каміни на пелетах з каталогів провідних сучасних виробників?

Пелети — це паливні гранули, які створюються в процесі пресування стружки та інших відходів. Здебільшого вони залишаються після обробки деревини та в целюлозно-паперовій промисловості. Оскільки при цьому не застосовуються хімічні речовини, то одержуване паливо набуває масу актуальних переваг. Замовити печі-каміни на пелетах доречно, враховуючи переваги такої сировини. Оцінити їх можна не тільки на практиці, а й за відгуками інших користувачів такого опалювального обладнання.

Конструкція печі-каміна

Опалювальне обладнання цього типу вирізняється компактними розмірами і легкою вагою, враховуючи вид використовуваного палива. Обігрів будинку з його допомогою можна здійснювати безпосередньо через корпус, а також через повітропроводи або водяний корпус. Переважно такі пристрої управляються автоматично. У нашому інтернет-магазині печі-каміни на пелетах замовити можна з такими елементами конструкції:

 • Топка. Переважно вона виготовляється з якісної сталі і відрізняється невеликими розмірами.
 • Пальники. Вони облаштовані електричним розпалом. Після увімкнення подається порція гранул.
 • Система транспортування. Це важливий вузол у печі-каміні. Завантаження гранул відбувається з використанням шнека.
 • Автоматика. У разі загасання вогню спрацьовує фотоелемент і вмикається розпал - п'єзо, електро- або плазмовий.
 • Система димовідведення. Піч-камін на пелетах облаштована примусовою витяжкою. Турбіна подає повітря, а вентилятор видаляє дим.
 • Повітряний розподіл. Подача повітря і відведення продуктів горіння палива функціонує автоматично разом із пальником.
 • Чаша пальника. У неї подається паливо. Чим потужніший камін, тим більшим буде об'єм чаші внутрішньої порожнини пальника.
 • Контролер. Він моніторить функціонування теплового генератора, що забезпечує його максимальну ефективність.

Пелетні печі

Переваги пелетів

Вибір на користь печей-камінів, в яких використовуються пелети, обумовлений значним переліком причин. Але основними аргументами на їхню користь є характеристики цього виду палива, до яких насамперед належать:

 • Максимальна екологічність. При виготовленні пелет не використовуються безпосередньо природні ресурси. Виробляються вони фактично з вторсировини. Також пелети не виділяють у процесі горіння токсичні речовини.
 • Безпека. Пелети не містять хімічних домішок, клею та інших аналогічних добавок. Тому в процесі їх експлуатації в атмосферу не виділяються небезпечні компоненти з їдким запахом.
 • Теплова ефективність. Якщо купити піч-камін на пелетах, вона видаватиме набагато більше тепла. Так, дрова мають теплоефективність 2000 кВт на годину, а ось 1 кг навіть найдешевших пелет — 3500 кВт на годину.
 • Високий ККД. Він набагато вищий, ніж при використанні дров. Адже гранули максимально сухі. На їх спалювання і виділення вологи не витрачається теплова енергія. Тому згорають вони більш якісно.
 • Мінімум відходів. У процесі спалювання пелетів утворюється дуже мало золи. З огляду на сухий стан цього палива, в димохід викидається також набагато менше продуктів спалювання.

Якщо вам потрібно вибрати і замовити печі-каміни на пелетах, в каталозі інтернет-магазину компанії Дім тепла ви знайдете оптимальний асортимент таких пристроїв. А наші консультанти допоможуть вам зробити вибір пристрою, який максимально підійде під ваші запити і умови майбутньої експлуатації опалювального обладнання.

Вгору