Компанія «Дiм тепла» успішно працює на ринку з продажу печей, камінів та супутнього обладнання з 2005 року і за цей час реалізувала понад 500 авторських проектів.

Сучасні каміни - оптимальне рішення для цінителів естетики полум'я, що горить, яким важлива безпека. Поєднання функціональності, благородного дизайну та компактних розмірів – ось причина високої потреби цього виду обігрівальних приладів.

 

Що ми пропонуємо

У «Дiме  тепла» ви отримаєте повний комплекс послуг.

Допоможемо обрати

Наші фахівці докладно проконсультують з усіх питань, що стосуються вибору печі для дому або лазні, електро- або біокаміна, аксесуарів та комплектуючих до них, а також щодо розрахунку димоходу та камінного облицювання. Досвідчені майстри нададуть повну інформацію щодо експлуатаційних характеристик печей та камінів, сумісності облицювань та топок.

Наші консультанти допоможуть визначити, чи підійде модель для вашого будинку з технічного погляду. Різноманітність асортименту дозволить визначити варіант, який органічно впишеться в інтер'єр.

Монтаж

Для встановлення обладнання ми надсилаємо кваліфікованих майстрів, які знають особливості продукції різних виробників та мають досвід роботи з кожним брендом.

Оформлення документації

На всі товари та послуги складаються договори, видаються гарантійні талони.

Ассортимент

"Дiм тепла" реалізує продукцію, що пройшла необхідну сертифікацію. На кожну модель каміна чи печі є ліцензія.

Ми є найбільшим постачальником популярних брендів:

  • Defro Home, Kawmet, Kratki и Hitze (Польща);
  • Invicta и Supra (Франція);
  • Traforart (Іспанія);
  • Piazzetta (Італія);
  • Hoxter (Чехія);
  • Hark, Spartherm (Німеччина).

«Дiм тепла» став ексклюзивним оператором з реалізації в Україні виробів легендарних європейських виробників Thorma та Kobok (Словаччина), офіційним дистриб'ютором виробника банних печей GrillD, а також представляє бренди з Фінляндії HELO, Kastor, Tulikivi.

«Дiм тепла» співпрацює з дизайнерами та архітекторами, які вміють втілити проект будь-якої складності.