Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Біокаміни з порталом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Біокамін з порталом: екологічний обігрівач і стильний інтер'єрний елемент

Для повноти ефекту естетичності та комфортності житла багатьом хочеться доповнити його каміном. Але не у всіх є можливість і бажання встановлювати конструкцію з каменю з опаленням дровами. Ідеальною альтернативою може стати біокамін з порталом. В Україні вже багато власників будинків, квартир, офісів і різних комерційних закладів прикрасили їхні інтер'єри таким агрегатом. Тому в нашому інтернет-магазині також пропонується гідний вибір таких пристроїв.

Біокаміни з порталом

Що собою являє і як функціонує біокамін з порталом з каталогу нашого магазину?

Цей пристрій — це не імітація, а дійсно джерело живого полум'я у вашому домі. Тому він може стати втіленням справжнього затишку, якщо правильно вибрати і замовити портальний біокамін. У Києві та інших містах України це найзручніше зробити через наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо цю продукцію від топових виробників на привабливих умовах.

Особливості конструкції

Сучасний біокамін являє собою конструкцію, що складається з паливного бака, пальника і декоративного оформлення. У бак додається біоетанол. Він складається з суміші етилового спирту зі спеціальними добавками. Під час спалювання цього палива утворюється вода та вуглекислота. Тобто, в атмосферу приміщення не виділяються ні сажа, ні кіптява, ні чадний газ, ні інші небезпечні речовини.

Специфіка застосування

  • Якщо купити біокамін з порталом для квартири або будинку, то ви можете не побоюватися, що цей прилад здатний заподіяти якусь шкоду вашому здоров'ю. Але все-таки певних заходів безпеки потрібно дотримуватися. Адже якщо неакуратно поводитися з цим джерелом вогню, то він може призвести до пожежі. Щоб уникнути подібних наслідків, потрібно правильно експлуатувати камін.
  • У конструкції приладу використовується заслінка у вигляді спеціальної пластинки. Вона діє як регулятор тяги. Що більше вона висунута, то вищим буде рівень полум'я, а паливо, відповідно, витратиться набагато швидше. Якщо прикрити заслінку, то полум'я буде слабшим, еталон витрачатиметься набагато дбайливіше, а будь-яких значущих випарів не виникатиме.
  • У будь-якому разі рекомендується ставити цей прилад у приміщеннях, які можна провітрити. А щоб уникнути пожежі, краще купити біокамін у порталі. На сайті інтернет-магазину компанії Дім тепла представлений гідний асортимент цих агрегатів. Готова конструкція проста в установці. Вона розроблена так, щоб камін був максимально стійким, що важливо для його безпечної експлуатації.

Актуальні переваги

Такий агрегат має масу актуальних переваг порівняно з іншими видами камінів:

  • По-перше, для його установки немає необхідності забезпечувати вогнестійку основу, функціональний димовідвід, потужну витяжку або електропідводку.
  • По-друге, якщо замовити біокамін у порталі на сайті нашого магазину, то він буде максимально безпечним і комфортним в експлуатації.
  • По-третє, готовий портал за формою і габаритами ідентичний натуральному обрамленню класичного каміна. Тому виглядає він дуже ефектно.

Біокаміни в порталі

  • По-четверте, вам не доведеться витрачати час на оформлення і вибір способу встановлення даної конструкції. Про все це подбали її виробники.
  • По-п'яте, для підвищення безпеки та естетичності пристрою він може бути доповнений вогнетривким склом. Від біоетанолу воно не забруднюється.
  • По-шосте, така конструкція не потребує постійного обслуговування, чищення та інших способів догляду. Адже біоетанол не виділяє кіптяви.
  • По-сьоме, ці споруди є повністю екологічними. Адже вони не завдають шкоди навколишньому середовищу в процесі виготовлення та експлуатації.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити біокаміни в порталі з доставкою по Україні. Такі агрегати стануть гідним доповненням навіть найвишуканішого сучасного інтер'єру.

Вгору