Як відбувається монтаж

Купуючи піч або камінну топку, потрібно розуміти, що це лише перший крок у встановленні опалювальної системи. Далі слід підключити її до димаря. Якщо димаря ще немає, то дуже важливо правильно його змонтувати. Компанія Дім тепла з 2002 року надає послуги з встановлення димохідних систем та підключення до них печей та камінів «під ключ».

Димар - це складна конструкція, яка має забезпечити виведення продуктів згоряння в атмосферу. Незалежно від типу димоходу, що встановлюється, при неправильному монтажі або при використанні невідповідних матеріалів, можуть виникнути серйозні проблеми, такі як отруєння чадним газом або займання приміщення. Саме тому встановленням димохідної системи та підключення до неї опалювального приладу повинні займатися профільні фахівці.

Монтаж опалювальної системи ділиться на дві:

  • Встановлення димоходу;
  • Встановлення печі або камінної топки та підключення до димоходу.

Розглянемо докладніше монтаж печі чи камінної топки. Він відбувається у кілька етапів.

  1. Виїзд спеціаліста. Майстру, який монтуватиме піч або камін, потрібно попередньо відвідати об'єкт, щоб здійснити всі необхідні виміри. Майстер рекомендує оптимальне місце для встановлення печі або каміна, оцінює, наскільки близько до будь-яких горючих поверхонь вона знаходиться, чи необхідне зміцнення підлоги. Якщо розглядається монтаж каміна, то дає свої рекомендації щодо монтажу теплової камери та грамотного розведення теплого повітря у сусідні приміщення або на інші поверхи. Також обговорюється необхідність порталу та можливість його монтажу. Крім цього, кожен конкретний об'єкт має свої відмінні риси, які помічає майстер, ґрунтуючись на своєму досвіді. Якщо ж з будь-яких причин виїзд майстра не є можливим, то клієнт має можливість самостійно передати необхідні дані менеджерам нашої компанії для складання кошторису. Дуже бажано надіслати фотографії об'єкта для того, щоб врахувати всі можливі нюанси.
  2. Складання кошторису. Майстер, який відвідав об'єкт і досконало вивчив його, надає менеджеру список матеріалів, необхідних йому для реалізації проекту. Ми принципово не використовуємо неякісні дешеві матеріали, тому що такий підхід ніколи не дає гарантії безпечної печі або каміна. Менеджер складає кошторис і передає його замовнику, з яким обговорюється кожен його пункт. Після прийняття позитивного рішення замовника та отримання авансу проект запускається в роботу: збираються матеріали, прораховується логістика та узгоджуються терміни.
  3. Безпосередньо монтаж. На цьому етапі відбувається безпосередньо монтаж печі або камінної топки та підключення її до димаря. Якщо монтується камін, то майстер збирає теплову камеру, потрібну для коректної роботи каміна. Коли всі роботи закінчені, майстер розпалює вогонь, демонструючи клієнту роботу опалювального приладу та димоходу. Клієнт спостерігає гарну тягу та гарне полум'я!

Строк виконання робіт

Час на роботи з монтажу димаря та печі/каміна в середньому займає близько 7-10 днів. Виїзд майстра – це 1 день. Упорядкування кошторису – це 1 день. Збір матеріалів – 4-5 днів. Робота – від 1 до 3 днів. Це приблизні терміни, які можуть бути змінені залежно від складності робіт на конкретному об'єкті.

Вартість

Вартість на монтаж складається з кількох складових. Якщо йдеться про монтаж печі, то ціна монтажу формується так: Вартість печі + вартість матеріалів + Доставка печі та матеріалів + безпосередньо оплата роботи майстра. Слід пам'ятати, що у різних умовах монтаж однієї й тієї печі може вимагати різних матеріалів, і навіть роботи різної складності. Матеріали, доставка та робота фахівців коштуватимуть від 40000 грн.

Ціна монтажу каміна формується майже так само, але до матеріалів додаються елементи для спорудження теплової камери. В результаті, вартість матеріалів, доставки та роботи спеціалістів буде від 60000 грн. Ці ціни є орієнтовними, оскільки кожен об'єкт є унікальним, отже, потребує різних витрат. Наші ціни на монтаж та матеріали – є одними з найдемократичніших у Києві та Київській області. При цьому ми використовуємо лише перевірені матеріали, які забезпечують безпечну експлуатацію готової системи.

Гарантії

На будь-які роботи, здійснені нашими монтажними бригадами, ми даємо гарантію 1 рік. Але й після закінчення гарантійного терміну ми завжди раді допомогти безкоштовною консультацією з будь-якого питання щодо нашої роботи.

Наші проекти

Наші проекти – це наша найкраща реклама, ось кілька із сотень реалізованих:

Монтаж камина - пример работ 1

Монтаж камина - пример работ 2

Монтаж камина - пример работ 3

Монтаж камина - пример работ 4