Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Чорні труби 2мм

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чорні труби для димоходу з нержавіючої сталі товщиною 2 мм

У системі опалення особливе значення має правильність облаштування конструкції для відведення диму та інших продуктів горіння. Це важливо для забезпечення пожежної безпеки та нормальної тяги у топці. Та й з естетичного погляду важливо, щоб конструкція не псувала зовнішній вигляд будинку та його інтер'єр. Найкращим рішенням із сукупності всіх переваг можуть стати чорні труби для димоходу (2 мм). В Україні вони використовуються в системах димовідведення як житлових будинків, так і різноманітних підприємств.

Чорні труби 2мм

Якими характеристиками відрізняються сталеві чорні труби для димоходу (2 мм) з каталогу інтернет-магазину Дім Тепла?

Застосування для димоходу чорних труб з нержавіючої сталі дозволяє створити надійну довговічну конструкцію, яка витримує вплив високих температур, опадів та інших агресивних факторів. Особливо якщо це продукція перевірених виробників, які представлені в нашому каталозі. Чорні труби для димаря замовити у нас можна, наприклад, від такої відомої торгової марки, як Parkanex. Польський виробник надає всі технічні характеристики, сертифікати на свою продукцію та супроводжує її тривалою гарантією.

Характеристики чорних труб для димоходу (2 мм)

Ці комплектуючі виготовляються із низьколегованої нержавіючої сталі. Для підвищення функціональних характеристик та захисту від впливу диму, деревного дьогтю та різного роду агресивних факторів зовнішнього середовища труби покривають чорною порошковою фарбою. Такий захисний шар сприяє тому, що термін експлуатації матеріалів продовжується майже вдвічі. Пропоновані в нашому інтернет-магазині труби для димоходів (2 мм) з чорної нержавіючої сталі мають такі характеристики:

  • Стійкість до критично високих температур. Максимальна робоча температура становить 1000°С. Оптимальною вважається робоча температура 600 ° С, за якої збережуться нормальні експлуатаційні характеристики виробів.
  • Універсальність застосування. Такі труби рекомендуються до використання в будь-яких опалювальних системах, включаючи газові та твердопаливні котли, каміни, печі у житлових будинках та котельних підприємств різного масштабу.
  • Оптимальна товщина. Найчастіше труби такого виду виготовляються з товщиною стінки 2 мм. Сталь не деформується при випадкових механічних впливах і за високих температур, зберігаючи вихідну герметичність.
  • Модульна система. З таких труб можна створювати конструкцію димоходу найвищої складності. Для цього достатньо використовувати пропоновані виробником перехідники, трійники, коліна, труби та розети.
  • Актуальні розміри. Чорні труби для димоходу (2 мм) замовити в Дім Тепла можна завдовжки від 50 до 100 м, діаметром від 120 до 250 мм. Завдяки цьому можна облаштувати димар під будь-який сучасний опалювальний агрегат.
  • Гладка внутрішня поверхня та ідеальне припасування. Конструкція димоходу виходить герметичною. На стиках і стінах не затримується конденсат і сажа. Це сприяє підвищенню тяги та пожежної безпеки системи.
  • Доречність чорного кольору у будь-якому інтер'єрі. Завдяки цьому труби можна не прикрашати, оскільки вони не погіршать естетику приміщення. Також цей колір буде доречний на тлі конструкції даху та зовнішніх стін будинку.

Чорні труби для димаря 2 мм

Переваги покупки труб в Дім Тепла

Якщо вам потрібно купити чорні труби товщиною 2 мм для димоходу, в інтернет-магазині Дім Тепла ви знайдете гідний асортимент цих та інших матеріалів. Наші консультанти нададуть вам всю необхідну інформацію за матеріалами та конструкціями, що створюються з них. Вони допоможуть сформувати замовлення так, щоб вам не довелося купувати труби додатково, а також, щоб вони не залишалися у вас у залишку.

До того ж, у нас на чорні труби товщиною 2 мм для димоходу ціни цілком помірні. Особливо враховуючи їх високі експлуатаційні характеристики, оригінальне походження та багато інших переваг.

Вгору