Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Камінні топки Kobok

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні топки Kobok: опалювальне обладнання високого класу

Яким би грандіозним не був камін, яке ефективність все одно залежить від правильності облаштування камери згоряння палива. Оптимальним рішенням стануть камінні топки Kobok. В Україні вони мають широкий попит. Адже це обладнання розроблено та виготовлено з урахуванням майбутньої роботи в умовах впливу багатьох агресивних факторів, включаючи високі температури.

Чому вигідно вибрати та замовити камінні топки Kobok з каталогу словацького бренду?

Виробник опалювального обладнання Kobok вважається однією з найбільших та надійніших компаній у своєму сегменті європейського ринку. Про якість продукції свідчить те, що виробник встановлює неї 7-річну гарантію. Крім того, її відповідність міжнародному рівню підтверджується сертифікатами Ecodesign 2022 та найвищого німецького стандарту BlmSchV 2. Це фундаментальна відмінність, яка є показником високої конкурентності продукції бренду. Тому камінні топки Kobok у Києві, Харкові, Львові та інших населених пунктах України сьогодні використовуються для облаштування камінів різних видів та масштабів.

Камінні топки Kobok

Особливості конструкції

Пропоновані в нашому інтернет магазині опалювальні пристрої від цього виробника створюються на основі багаторічних досліджень. В результаті формуються технології, які дозволяють покращити функціональність та ефективність топок. Насамперед це термодинаміка потокових вихлопних газів, максимально повне спалювання палива, забір повітря зовні, закрита конструкція камери згоряння. Та й усі інші деталі в таких пристроях, як камінні топки Kobok каталогу нашого магазину, відрізняються найвищою якістю та функціональністю.

Унікальні характеристики

Дані топки відрізняються від аналогічної продукції інших виробників за багатьма параметрами. Зокрема у них немає так званої холодної зони. Завдяки цьому не залишається недогорілих дров по периметру камери.

Така камінна топка Kobok від інтернет-магазину Дім тепла працює не лише ефективно, а й із збереженням чистоти. Сприяє цьому використання футерування внутрішньої порожнини, самоочищення скла за рахунок обдування підігрітим повітрям, а також застосування колосникових грат, у тому числі рухомих.

Камера всередині часто обладнується шамотом товщиною 50 мм, який витримує вплив прямого полум'я, добре акумулює та передає тепло, сприяє утриманню в охайності стінок топки. На таке футерування і чавунні колосникові грати встановлюється гарантія 2 роки.

Камера має високий коефіцієнт корисної дії. Здебільшого він сягає 79%. Це означає, що у топці максимально інтенсивно згоряють дрова. Найчастіше таку камінну топку використовують для формування повітряного опалення в приміщенні або навіть у цілому окремій будові.

Камінні топки Кобок

Безпека експлуатації

Такі опалювальні прилади, як камінні топки Kobok, замовити в нашому магазині можна з гарантією розпалювання та інших експлуатаційних моментів. Зокрема:

  • У передній частині топки передбачені спеціальні грати. Вона не допускає випадання жару та дров під час відкривання дверцят.
  • Повітря в камеру надходить ззовні. Завдяки цьому не відбувається вигоряння кисню в приміщенні, що є небезпечним для життя людей.
  • Завдяки прямій тязі чадний газ, сажа та інші продукти згоряння палива вилітають нагору безперешкодно, без ризику зворотного задува.
  • Безпечне покриття. Даний виробник застосовує екологічну порошкову фарбу, яка наноситься піскоструминним способом, не обгорає і не виділяє у повітря токсичні речовини.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити камінну топку, Kobok з каталогу сайту Дім тепла стане найбільш раціональним рішенням. Недарма ми є ексклюзивним оператором реалізації в Україні продукції даного бренду. Крім того, такий пристрій ідеально впишеться в будь-який портал чи цегляний камін. Його дверцята і внутрішня порожнина виглядають максимально естетично, тому не потребують додаткового декорування.

Вгору