З настанням літнього тепла всі прагнуть побільше часу проводити на свіжому повітрі. І обов'язковий атрибут такого відпочинку — мангал, гриль, барбекю або тандир. В Україні для побуту вони використовуються так само часто, як печі та інші аналогічні пристрої. Тому в нашому магазині попит на них постійно зростає. Особливо популярні тандири. Та як підібрати варіант для дому? Спробуємо з’ясувати разом.

Що собою являє тандир, і який краще вибрати для дому?

Кожен з перерахованих приладів використовуються на відкритих локаціях або рідше в приміщеннях для приготування різних страв. Вони мають особливу конструкцію й специфічний принцип дії. У нашому інтернет-магазині тандир, барбекю, мангал і гриль можна вибрати з найдостойнішими характеристиками від провідних виробників. Це такі відомі в цій сфері бренди, як Grill'D і Campingaz. Їхня продукція відповідає не тільки автентичним стандартам, а й передовим інноваціям, застосованим під час їхнього розроблення та виготовлення.

Який краще купити тандир для дому?

Що таке тандир?

Ця піч має форму барильця, встановленого на металеві ніжки. Завдяки особливій конструкції, у такому пристрої можна готувати надзвичайно соковиті, насичені ароматом і смаком страви. Адже пара, що піднімається від продуктів, що готуються, опускається вниз, насичуючи їх повторно гарячими соками.

У тандирі можна приготувати ляпанці, відомі як «лєпьошки», птицю, порося, плов і шашлик. Такий агрегат вигідний у тому плані, що нагрівається раз і на весь процес готування. Причому кількість страв на одній закладці дров може бути досить великою. Так, для початку можна приготувати м'ясо, а після нього розмістити всередині тандира рибу з овочами.

Тандир для дому

Існують габаритні тандири для комерційного застосування й компактні — для побутових користувачів. У процесі вибору такого пристрою для дому рекомендується звертати увагу насамперед на такі параметри:

 • Вид палива. Сьогодні тандири купити можна різних видів. Вони можуть функціонувати на газу, на електриці, а також на дровах. Останній варіант найбільш поширений і вважається класичною моделлю.
 • Розміри. Вони повинні відповідати вашим запитам. Проте в меншому тандирі їжа готується набагато швидше. Для домашнього використання рекомендується варіант висотою до 100 см і не більше, як на 20 шампурів.
 • Товщина стін. Що вона більша, то ефективніший агрегат. Але при цьому він і важчий. Якщо товщина стінок до 3 см, то прилад буде мобільнішим і легшим. Оптимальний варіант тандира для дому — 6 см до 120 кг вагою.
 • Ширина горловини. Чим вона ширша, тим зручніше завантажувати всередину дрова і взагалі обслуговувати агрегат. Також у широкому тандирі комфортніше готувати коржі. Їх можна легко кріпити до стінок вручну й зручно забирати в готовому вигляді.
 • Ціна. Тандир купити в Києві та інших містах України можна за різною вартістю. Вона залежить від розмірів, особливостей обслуговування, декоративності та інших характеристик. Найкращі варіанти пропонуються на нашому сайті.
 • Наявність теплового замка. Він дає змогу підтримувати оптимальну температуру в агрегаті після спалювання палива. Замок розміщується під горловиною всередині тандира. Він являє собою кільце з шамотної глини.
 • Утеплювач. Він робиться ззовні й може мати товщину до 6 см. Завдяки такому утеплювачу температура всередині тандира зберігається стабільною набагато довше. А додатковий шар при цьому залишається холодним.
 • Якість. Вам не доведеться аналізувати ці питання, якщо ви вирішите купити тандир в інтернет-магазині компанії Дім тепла. Адже у нас продаються агрегати від виробників, з гарантією оригінальності.
 • Вид приладу. Він може бути стаціонарним, якщо досить важкий і великий. Але оптимальний вибір для дому — це мобільний тандир. Його можна виставляти назовні в міру необхідності.

Тандир для дому

 • Форма. Такий агрегат можна вибрати у вигляді діжки, як найбільш популярні. Але також пропонуються варіанти у вигляді глечика, кулі або дзвона. Причому кожен із них чудово підходить для приготування м'яса.
 • Комплектація. Для зручності обслуговування тандир пропонується з додатковими аксесуарами. Насамперед це кришка. Крім неї знадобиться кочерга, совок, шампури, сітка, гаки й казан для плову.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині тандири для дому купити недорого з каталогів найкращих сучасних виробників. Зробити правильний вибір вам допоможуть наші професійні консультанти.