Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Щітки для чистки димоходів і теплообмінників

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щітки для чищення димоходів та теплообмінників: основні різновиди та характеристики

Щоб опалювальне обладнання функціонувало максимально ефективно, важливо своєчасно чистити його елементи. До них відносяться топка, зольник, теплообмінник, димар. Щітки для чищення купити в Україні можна у спеціалізованих торгових точках. Але найкращий вибір справді ефективних аксесуарів такого типу представлений у нашому інтернет-магазині.

Що являють собою щітки для чищення димоходів та теплообмінників з каталогу нашого магазину?

Такий інструмент є по суті скребком, який очищає смолу і сажу, що осіла на поверхню елементів опалювального обладнання. Виготовляються такі інструменти із металу або якісного пластику. У нашому інтернет-магазині купити щітки для чищення димоходів та теплообмінників можна універсального типу або конкретно для певної ділянки, наприклад димаря.

Щітки для чистки димоходів і теплообмінників

Конструкція та характеристики щітки

Пристрій такого аксесуару універсальний. Але, на відміну від використаних під час виготовлення матеріалів, можуть бути деякі відмінності. Це потрібно враховувати, перш ніж вибрати та замовити щітки для чищення димоходів та теплообмінників. У каталозі нашого магазину пропонується кілька видів таких йоржиків:

  • Цей інструмент може бути виготовлений із металу. У такому випадку на стрижень, що складається з двох оцинкованих лозин, кріпиться жорсткий дріт однакової довжини. Завдяки рівномірному її розподілу по всій довжині основи, утворюється йорж потрібного розміру. Дріт використовується з різних матеріалів, наприклад, оксидований пружинний. На одному кінці стрижня — округла петля, а на другому — різьблення. На неї перед застосуванням щітки загвинчується металева ручка. В основному для таких виробів використовується високоякісна вуглецева сталь.
  • Пластикові щітки для чищення димоходів та теплообмінників, купити недорого які можна в нашому інтернет-магазині, виготовляються за тим же принципом, що й металеві. Тільки замість оксидованого пружного дроту використовується міцний жорсткий пластик діаметром до 2,6 мм. Його волокна також затиснуті між скрученими оцинкованими стрижнями. Таким чином пластиковий виріб набуває достатньої жорсткості. Щітка виходить ефективною для чищення сажі, а також інших видів відкладень на внутрішній поверхні димоходу та теплообмінника.

Причини великого скупчення сажі

Чим більше сажі та кіптяви збирається у вашому димарі та теплообміннику, тим частіше потрібно їх чистити. Для цього потрібні спеціальні інструменти. Основні з них – це щітки. Для чищення димоходів та теплообмінників купити їх можна різних видів. Якщо вибір зроблено в нашому магазині, то такі пристрої швидко і легко справлятимуться з поставленим завданням. Однак при надмірному осіданні сажі та смоли всередині котла потрібно розібратися з цією проблемою. Насамперед це можливо з таких причин:

  • Вологі дрова. Краще заздалегідь подбати про заготівлю палива. Тоді до опалювального сезону дрова будуть досить сухими.
  • Хвойні породи. Краще вибирати листяні дрова, у яких мало смол. Береза не рекомендується через велику кількість дьогтю.

Щітки для чищення димоходів і теплообмінників

  • Використання неякісного палива чи відходів деревообробки. Вони малоефективні, погано згоряють і засмічують казан.
  • Перевантаження топки, слабке надходження кисню. У такому разі утруднюється вихід димових газів, тому сажа рясно осідає в казані.
  • Проблеми з димарем. Він може бути неутеплений, неправильно встановлений, низька висота. У результаті утворюється зворотний потяг і конденсат.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити щітки для чищення димоходів та теплообмінників за помірними цінами з доставкою по Україні. Це буде продукція найкращих сучасних виробників, включаючи, наприклад, торгову марку Savent. Пряма співпраця з виробником дозволяє нам гарантувати оригінальність його продукції та встановлювати на неї конкурентні ціни.

Вгору