Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Обладнання, товари для лазні та сауни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Товари для лазні та сауни: все для комфортного купання та відпочинку

Лазня чи сауна — це не просто приміщення для купання, а місце для повноцінного відпочинку та відновлення організму після будь-яких навантажень. Різні її види з давніх-давен використовуються для розваги та оздоровлення. Але для правильної організації таких заходів необхідні спеціальні товари для лазні та сауни. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо високоякісні, стильні, ефективні пристрої, матеріали та аксесуари, завдяки яким ви зможете отримати максимум цілющих властивостей гарячої пари.

Обладнання, товари для лазні та сауни

Що потрібно в першу чергу купити для облаштування лазні та сауни?

У різних народів використовуються технології купання пором, подібні до лазень і саун. Для багатьох сучасників обов'язковою залишається традиція відвідування таких закладів. Більше того, у великій кількості заміських будинків обов'язково облаштовується лазня або сауна. Купити обладнання, матеріали та аксесуари для таких сакральних приміщень важливо так, щоб забезпечити можливість створення в них оптимального мікроклімату та комфорту.

Дров'яна піч

Це один із основних компонентів у облаштуванні лазні та сауни. Щоб умови в них були максимально комфортними, близькими до автентичних варто звернути увагу на дров'яні печі. Купити для лазні та сауни в інтернет-магазині Дім тепла можна і високоефективні електропечі з відмінними параметрами. Але саме дров'яні печі вважаються канонічним варіантом, що відповідає споконвічним правилам облаштування лазень. Звичайно, сучасні їх моделі мають більш технологічну конструкцію, привабливий дизайн та досконалі характеристики:

  • Жароміцний матеріал. Це може бути, наприклад, якісна сталь котла високої марки. Вона витримує вплив інтенсивного полум'я, багато років не втрачаючи своєї функціональності. Вироби з неї виходять стильними та привабливими, адже цей метал зручний у обробці. Деякі компоненти, наприклад, дверцята можуть бути виготовлені за технологією камінного лиття.
  • Отримання пари із закритою кам'янкою. Це складна конструкція для утворення пари, яка є сталевим корпусом, наповненим камінням типу діабаз, кварцит, талькохлорид або порфірит. Такий парогенератор естетичний, гігієнічний, здатний дати достатню кількість тепла та пари.
  • Автономне функціонування. Такі дров'яні печі для лазні, які можна замовити в нашому магазині, працюють повністю незалежно від електромережі та інших джерел енергії. Завдяки досконалій конструкції, у них не використовується жоден вид додаткового обладнання типу насосів.
  • Комфортне розпалювання. Вона може здійснюватися з суміжного приміщення, завдяки чому приміщення лазні не потрібно вносити дрова, в ній зберігається чистота і свіжість. Важливо й те, що в атмосферу приміщення не потрапляє чадний газ та інші продукти горіння. Вибрати печі можна під різні об'єми парильні та різні режими паріння.

Товари для лазні та сауни

Двері для лазні

Багато в чому ефективність використання лазні залежить від того, наскільки правильно вибрано вхідні двері для такого приміщення. Якщо раніше їх робили лише з деревини, то сьогодні більш надійним та ефективним вважається гартоване скло. Такі товари для лазні та сауни замовити вигідно через безліч їх переваг:

  • Гартоване скло не вбирає вологу, тому витримує багаторічну експлуатацію у банному приміщенні.
  • Це міцний, довговічний матеріал, який відрізняється стійкістю до різних агресивних факторів зовнішнього середовища.
  • Таке скло є термостійким і витримує вплив температур, що досягають 1000°C, що неможливе у лазні.

Пропонуємо необхідне обладнання та товари для лазні та сауни купити в інтернет-магазині Дім тепла. Це буде продукція таких відомих торгових марок, як Grill'D, EcoFlame, HUUM, Kastor. Виробники встановлюють її тривалу гарантію. Окрім печей та дверей, у нас можна замовити електропечі, різні види каменів для кам'янки та масу інших актуальних товарів, які відрізняються найгіднішою якістю, функціональністю та безпекою експлуатації.

Вгору