Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Димоходи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Димарі для печі каміна з нержавіючої сталі

На дачах, у житлових будинках, а також у різних громадських закладах сьогодні широко використовуються печі, каміни та інші аналогічні агрегати. Вони можуть бути не тільки декоративним елементом, але й цілком ефективним опалювальним обладнанням. Але це за умови, що правильно встановлені всі елементи агрегату. Однією з найважливіших частин цієї конструкції є система димовідведення. Фахівці рекомендують для її облаштування купити димар з нержавіючої сталі. Він добре витримає всі майбутні навантаження. За правильної експлуатації прослужить така система багато років.

Димоходи

Якими перевагами відрізняються димарі з нержавіючої сталі?

Димарі, які виготовляються зі сталі, за багатьма параметрами перевершують цегляні аналоги. Тому вони активно використовуються при монтажі опалювального обладнання, включаючи печі-каміни. Димар з нержавіючої сталі в Україні вважається найпростішим в установці та довговічним. Але це далеко не всі його переваги.

Переваги димоходів з нержавіючої сталі

Якщо розглядати плюси такої системи, то вони мають силу лише за умови правильного монтажу та грамотної експлуатації опалювальної системи та безпосередньо димоходу. Тому важливо правильно вибрати та купити димар для печі-каміна, а також грамотно його встановити та обслуговувати відповідно до технологічних вимог до пристроїв такого типу. З їх переваг можна насамперед виділити:

  • Універсальність димаря. Він може застосовуватися не тільки з піччю каміном, а й з будь-якими іншими опалювальними агрегатами.
  • Конструкція окремих модулів. Вона є розбірною та може сформуватися під будь-який варіант опалювального обладнання.
  • Легкість монтажу. Під труби можна підібрати всі необхідні коліна, розети та інші комплектуючі для простого збирання димоходу.
  • Гладкість внутрішньої поверхні. Це важливо для того, щоб конденсат не затримувався та не провокував накопичення відкладень сажі.
  • Висока точність кожної деталі. Завдяки цьому забезпечується відмінна герметичність всіх з'єднань створюваної системи димовідведення.
  • Оптимальний баланс ціни та ефективності. Багато матеріалів обходяться дорожче, хоча за експлуатаційними характеристиками не перевищують нержавіючу сталь.

Низьколегована сталь для димоходів

Відмінне рішення для печі-каміна — купити димар з нержавіючої сталі. Найчастіше для виготовлення застосовується низьколегована сталь. Це металевий сплав, у якому частка легуючих речовин, крім вуглецю, вбирається у 2,5%. За своїми характеристиками він практично не поступається дорожчим варіантам, наприклад, легованої або високолегованої сталі. Для покращення характеристик труб та інших комплектуючих, що використовуються в монтажі димовідвідної системи, застосовується жаростійка фарба. Однією з основних переваг, яким відрізняються димоходи з низьколегованої сталі з каталогу нашого магазину, є збереження кольору навіть після багаторічної експлуатації в опалювальних системах, де використовуються дрова та інші види твердого палива.

Димарі для печі каміна

Рекомендації щодо монтажу димоходу

Якщо використовувати для димовідвідної системи низьколеговану сталь, потрібно враховувати здатність металу нагріватися. Тому важливо, щоб димар не контактував з конструкціями будинку, які можуть спалахнути від високої температури поверхні труб. Насамперед це дерев'яні перекриття або стіни. За нормами пожежної безпеки необхідно облаштувати теплоізоляцію з використанням жаростійкої вати мінерального або базальтового типу. Але найефективнішою буде ізоляція у вигляді кам'яної чи керамічної кладки.

Пропонуємо у нашому інтернет-магазині димарі з нержавіючої сталі замовити з доставкою на будь-яку адресу по території України. Наші фахівці допоможуть вам підібрати матеріали для облаштування димовідводу з такими характеристиками, які повністю відповідатимуть вашій опалювальній системі.

Вгору