Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Камені для лазні та сауни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камені для лазні та сауни: які види краще вибрати?

Камінь, вода та вогонь — це три стихії, на яких ґрунтується нежива природа. Не дивно, що їхнє поєднання дає неймовірний ефект. Саме його споконвіку використовують при створенні парилок, лазень та сауна. Камені для цих закладів використовуються і сьогодні. Тільки треба знати, який саме мінерал вибрати.

Які камені для лазні та сауни купити найкраще, і як вони діють?

На нагріте каміння у лазні та сауні поливається вода. При цьому відбувається рясне утворення пари. Саме він і служить цілющим, очищаючим і освіжаючим середовищем, заради якого людство і використовує лазні та сауни. Каміння купити для них можна. Однак у процесі вибору слід враховувати властивості цих мінералів.

Камені для лазні та сауни

Особливості вибору каменів

Різні гірські породи по-різному вбирають та віддають тепло. А багато хто може навіть розірватися при дії на них високих або контрастних температур. Тобто вони можуть бути небезпечними для здоров'я і навіть життя людини. Тому перед покупкою потрібно ознайомитись із характеристиками цих мінералів. Основні з них:

  • Термостійкість. Камені повинні добре витримувати контрастні температури. Важливо, щоб мінерал не розірвався у процесі експлуатації. Для перевірки на міцність рекомендується постукати молотком по каменю або занурити розпечений мінерал у холодну воду.
  • Теплоємність. Здатність каменю акумулювати тепло використовується для нагрівання у парній. Важливо, щоб він легко розжарювався та нагрівав повітря у приміщенні. Вважається, що найбільш ефективними є найщільніші і найважчі види каміння. Вони краще тримають тепло і утворюють більш стійку пару.
  • Екологічність. Якщо камінь виділяє їдкий запах, то ньому містяться токсичні компоненти. При нагріванні вони транслюватимуться в повітря в приміщення ще інтенсивніше. Тому краще купити каміння для лазні та сауни із сертифікатом якості та екологічності.
  • Розмір. Камені потрібно підбирати під габарити печі та її стиль. В електрокаміні можна нагрівати камінь діаметром близько 7 см, а в дров'яній топці - до 15 см. При цьому вибраний мінерал не повинен застрягати в отворі печі або давити на елементи її конструкції.

Рекомендації спеціалістів

Перш ніж визначитися, яке каміння купити для лазні та сауни, в каталозі нашого магазину варто ознайомитися з пропонованим асортиментом. Це допоможе зорієнтуватися у реченнях та співвіднести їх зі своїми уподобаннями. Спочатку варто звернути увагу на форму каменю. Він може бути шліфованим або колотим. Так звана рвана поверхня краще затримувати воду, а тому виділяти більше пари і тепла. А от поліроване каміння нагріватиметься дещо довше, проте вони забезпечать більш ефективну циркуляцію тепла. Не варто вибирати мінерали біля залізниці, оскільки вони можуть бути оброблені керамзитом, небезпечним для здоров'я. Краще вибрати та замовити каміння в інтернет-магазині компанії Дім тепла. Це мінерали, які постачаються перевіреними торговими марками, без токсичних включень, оптимально щільні та важкі.

Каміння для лазні та сауни

Види каменів для лазні та сауни

Існує великий вибір різних мінералів такого типу. Найбільш затребуваними є:

  • Жадеїт. Він дуже жорсткий, відрізняється високим рівнем теплоємності. Камінь довговічний, оскільки витримує різні агресивні впливи. Також він має лікувальні властивості.
  • Талькохлорид. Це один з найпопулярніших каменів. Він має відмінну теплоємність, твердий, стійкий до термічних ударів, інертний до дії кислого середовища. Камінь швидко набирає тепло та поступово його віддає.
  • Малиновий кварцит. Ця гірська порода має щільну тверду структуру. Камінь довговічний, міцний, гарний. Його малиновий відтінок буде ефектно виглядати у будь-якій парній. Кварцова структура каменю корисна здоров'ю людини.
  • Габро-діабаз. Такий камінь є дрібнозернистою вулканічною гірською породою. Він не кришиться, має щільну структуру, стійкий до дії критично високих температур. Також габро-діабаз є екологічно чистим.

Пропонуємо у нашому каталозі каміння для лазні та сауни купити недорого з доставкою по Україні. З такими аксесуарами ваша пара буде дійсно легкою.

Вгору