Якщо для вашого каміна ви придбали топку Kobok, то ваш вибір однозначно правильний. Але її функціональність багато в чому залежатиме від того, наскільки правильно ви зуміли встановити димохід. Для камінних топок Kobok необхідні комплектуючі ви можете вибрати в нашому інтернет-магазині. З цим завданням ми допоможуть впоратися нашій консультанти.

Як правильно встановити димохід для камінної топки Kobok?

Димар можна зібрати з окремих елементів або придбати модульну систему. В останньому випадку конструкція буде зручніша в збірці, обійдеться дешевше й потребуватиме менше часу на пошук сумісних між собою компонентів. На перший погляд монтаж цієї системи може здатися елементарним завданням. Але насправді таке завдання вимагає від монтажника певних умінь, знань і навичок. Тому, якщо належним досвідом ви не володієте, краще замовити установку димоходу для камінної топки Kobok монтажній бригаді компанії Дім тепла. Вони виконають усі роботи максимально якісно, безпечно, з гарантією на 1 рік.

Димохід для камінних топок Kobok: як встановити крок за кроком

5 етапів у підготовці монтажу димоходу

Щоб домогтися високої продуктивності, на яку розрахована настільки потужна топка, а також забезпечити високий рівень безпеки процесу опалення, важливо врахувати безліч актуальних параметрів у процесі встановлення димохідної системи. Адже в іншому разі може погіршитися тяга, виникає задимлення й навіть пожежа. Тому, перш ніж вибрати й замовити установку димоходу для камінної топки Kobok на сайті нашого магазину, вам варто уточнити багато моментів.

  • Яким чином буде встановлюватися і підключатися димохід?

Існує кілька способів встановлення димоходу. Трубу можна кріпити зверху, збоку або ззаду, що залежить від того, який варіант передбачений у вашому опалювальному обладнанні. Хоча є моделі й на кілька виходів, з яких можна використовувати один, а інші залишати законсервованими. Крім того, розрізняють спосіб фіксування труби:

  1. Насадний. У такому разі труба у вертикальному положенні проходить через перекриття й покрівлю.
  2. Настінний. За такого фіксування труба спочатку горизонтально виводиться назовні, а потім прямує вгору вздовж стіни.
  • Який матеріал для створення димоходу вибрати найкраще?

У нашому інтернет-магазині замовити установку димоходу для камінної топки Kobok можна з різних матеріалів. Але найкращим вибором вважається нержавіюча сталь. Що стосується кераміки, то це не найраціональніший варіант. У такому разі дорожчим буде і матеріал, і оплата праці. Кераміка стане оптимальним рішенням лише до максимально потужного каміну.

Димохід для камінних топок Kobok

  • Якої довжини та діаметра димохід необхідно встановити?

При виборі довжини потрібно враховувати відстань від гребеня до точки виходу димохідної труби, висоту самого гребеня й форму даху, віддаленість від інших будівель і дерев. Що стосується діаметра, то він має бути не меншим, ніж патрубок на камінній топці. Також небажано робити переходи і зміни діаметра по довжині конструкції. Якщо у вас уже є готовий димохід, то перед тим, як купити камінну топку Kobok в інтернет-магазині Дім тепла, вам потрібно замовити відповідний перехідник.

  • Як сформувати безпечні переходи через покрівлю й стелю?

Щоб не виникало проблем під час монтажу димоходу, потрібно продумати всі деталі та закупити їх заздалегідь. Це потрібно з урахуванням вимог пожежної безпеки. Для цього використовуються теплоізоляційні матеріали, завдяки яким ділянки перетину покрівлі та стін будуть максимально безпечними. Варто врахувати, що не завжди вийде перетнути стелю без проблем. Перешкодою можуть стати:

  • наявність несучої балки;
  • опалювальні комунікації;
  • газові труби або водопровід;
  • відмова власників кімнати зверху.

Це лише деякі питання, які потрібно вирішити, перш ніж встановити димар для камінної топки Kobok. Майстри нашої компанії допоможуть вам передбачити всі тонкощі виконання даних робіт. Тож пропонуємо вам скористатися їхнім досвідом і вміннями, щоб камінна топка була справді ефективною та безпечною.