Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Розпалювач вогнища

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розпалювачі вогню для печей та камінів

Розпалити дрова, навіть сухі, буває дуже складно. Полегшити та прискорити цей процес допоможе розпалювач вогню. В Україні такі пристрої доступні в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо їх різних форм, видів, комплектацій. Це продукція найкращих сучасних виробників, включаючи німецький бренд Hansa. Тому якість та функціональність даних пристроїв гарантується.

Що являє собою, з чого складається і як діє розпалювач вогню для печей та камінів?

Раніше для того, щоб розпалити вогонь у топці, потрібно було використати папір. Багато хто для цього застосовував гуму, проспиртовані ганчірки або навіть дизельне паливо. Але сьогодні ці та інші сторонні предмети не мають потреби задіяти. Достатньо купити розпалювач вогню для твердопаливних печей та камінів. У Києві та інших містах України такий засіб можна придбати через наш інтернет-магазин.

Розпалювач вогнища

Характеристики та сфера застосування

Даний засіб може бути представлений у вигляді кубиків, таблеток, брикетів, дисків, сірників тривалого горіння. Виробляються розпалювачі з сировини, пов'язаної між собою за допомогою воску. З їх допомогою можна розпалювати в печі не тільки дрова, але також торф, брикети, деревне та кам'яне вугілля. Крім того:

  • Склад розпалювачів вогню є повністю екологічним. Вони не виділяють повітря неприємного запаху, включаючи формальдегіди. Їх вміст стійкий до впливу вологи, а тому розпалюється за будь-яких обставин без особливих проблем.
  • На такому полум'ї можна готувати їжу, коптити м'ясо, смажити шашлик та запікати овочі. Однак перед тим, як ставити на вогонь їжу для приготування, бажано переконатися, що вогню розпалювач для твердопаливних котлів повністю згорів.
  • Придатний засіб також для використання на відкритому просторі, оскільки розпалюється навіть у вітряну та сиру погоду. Тому розпалювач можна використовувати не тільки у господарстві, але також під час походу або на пікніку.
  • Висота полум'я від одного елемента розпалювача сягає від 10 до 17 сантиметрів. Світиться воно близько 15 хвилин. Цього цілком достатньо навіть для спалаху вологих дров. Сухе паливо спалахує в перші хвилини.

Порядок застосування розпалювача

Щоб розпалити вогонь у печі чи каміні, потрібно взяти один чи два брикетики розпалювача. Його треба покласти так, щоб він не випав крізь колосники. Зверху укладаються дрова. Після цього можна підпалити розпалювач вогню у печах та камінах. Замовити можна і просто сірники. В упаковці їх йде 12 штук. Полум'я виходить сильним і горить у середньому 10 хвилин. Кількість розпалювань, на які підходить одна пачка засобу, залежить від інтенсивності експлуатації. Що стосується рекомендацій щодо безпечного застосування розпалювача, його не можна зберігати при температурах, що перевищують 50°C. Відповідно, тримати його потрібно далеко від тих же печей та камінів.

Засоби для розпалювання вогнища

Переваги розпалювача вогню

Розпалювачі вогню для печей та камінів, що пропонуються в нашому інтернет-магазині, є універсальним засобом. Їх можна використовувати не лише у різних видах опалювального обладнання, але також для будь-якого твердого палива. До переваг розпалювачів можна віднести:

  • Безпека. Такий розпалювач може спалахнути величезним стовпом вогню під час розпалу. Він не вибухне в топці, не завдасть шкоди інтер'єру приміщення та здоров'ю тих, хто в ньому знаходиться.
  • Екологічність. Розпалювач повністю згоряє у топці. Він виділяє токсичних запахів, оскільки містить елементів хімічного походження. Навіть в атмосферу не викидаються якісь небезпечні речовини.
  • Тривалий термін придатності. Завдяки наявності воску розпалювач не вбирає вологу. Він не може відволожитися, а тому термін придатності його практично нескінченний. Умови зберігання розпалювача також є елементарними.

Рекомендуємо вам у нашому каталозі замовити розпалювачі вогню для твердого палива з доставкою по Україні. Свою покупку ви отримаєте за лічені дні. Цьому з нами вам завжди буде світло і тепло.

Вгору