Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Печі-каміни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке печі-каміни і чим вони відрізняються від звичайних камінів

Піч-камін (каминофен, камінна піч) - компактний варіант каміна, в якому вогнище і зовнішня обробка являють собою єдине технічне рішення. Це на 99% готовий виріб, яке залишилося тільки підключити до димоходу і можна відразу топити. З німецької мови «каминофен» перекладається kamin (камін) і öfen (піч). Це окремо стоїть піч-камін, яку не потрібно пристроювати до стіни. У разі переїзду її можна від'єднати від труби і забрати з собою. На відміну від класичного каміна пристрій легке і компактне.

Каміни, в свою чергу, складаються з 4-рьох частин, які монтуються окремо:

 • чавунна або сталева камінна топка;
 • димохід;
 • конвекційна або накопичувальна теплова камера;
 • облицювання.

 

Ці елементи купуються окремо і збираються в камін. Якщо в плані печі-каміна відразу зрозуміло скільки все буде коштувати, то з каміном складніше. Окремо підбирається за розмірами і опалювальної потужності топка і теплова камера, вибирається облицювання - від цегли до дорогого мармуру. При установці будинку або на дачі класичного каміна необхідно буде врахувати додаткові витрати, які можуть в кілька разів перевищувати вартість камінної топки.

 

Переваги печей-камінів

У печей-камінів безліч переваг, завдяки яким вони стають все більш затребуваними:

Невеликі розміри і вага. Конструкція значно менше, ніж у каміна, як за внутрішніми розмірами топки, так і за зовнішніми габаритами. Вага невеликий, тому не потрібно хороший запас несучої здатності перекриттів підлоги або пристрій окремого фундаменту, як для масивних класичних камінів або печей.

Швидкий монтаж. За розміром, огляду вогню і опалювальної потужності камінні печі не поступаються деяким камінів, але відрізняються швидкістю і зручністю монтажу. Пристрій всього лише потрібно поставити на рівне негорючий підставу і підключити до димоходу. Установка - від години до 2 днів.

Більш доступна ціна. Дешевше камінів в кілька разів.

Надійна конструкція і продуманий функціонал. Конструкція випробовувалася, удосконалювалася і перевірялася в експлуатації протягом століть. Результат по функціональності чудовий:

 • тривале горіння;
 • система «Чисте скло»;
 • ККД (повнота згоряння палива) - вище 80%
 • герметичність;
 • вторинний допалювання;
 • управління горінням;
 • приплив повітря ззовні.

Весь цей функціонал присутній в більшості сучасних печей-камінів. Взято все краще від звичайного каміна і печі, а недоліки усунуті або зведені до мінімуму.

Універсальність. На відміну від каміна піч-камін можна встановити в будь-якому будинку.

 

Види камінних печей

За матеріалом виготовлення печі-каміни ділять на сталеві і чавунні. У плані різноманітності функціоналу і стилістичних рішень більш широкий вибір у сталевих виробів. Плюс, сталеві камінні печі більш герметичні. Чавун сильно розширюється від температури, через це складно забезпечити необхідну герметичність. Тому сучасні печі-каміни більше робляться зі сталі з футеровкою, ніж з чавуну. Чавунні вироби підійдуть для тих, хто цінує класику і красиве чавунне лиття.

 

Основні критерії вибору печі-каміна

Бюджет

Для початку потрібно визначитися, як часто ви будете користуватися пристроєм, розрахувати бюджет. Вирішити для чого потрібен каминофен - повністю опалювати приміщення, для додаткового опалення або, щоб милуватися красою полум'я. Якщо для опалення, необхідно виміряти площа кімнат, які будуть опалюватися і на основі цих даних визначитися з потужністю пристрою. Оптимальні показники по потужності для опалювальної печі - 8-15кВт.

Стилістичне рішення

Вирішіть, яка модель краще впишеться в інтер'єр, який колір і стилістичне рішення будуть краще виглядати в вашому домі. Приблизно визначитеся з розмірами. Краще відразу вирішити, де опалювальний прилад буде стояти в будинку. Мінімальна відстань від скла топки до меблів - 140 см.

Виробник

Не важливо вітчизняний або зарубіжний. Головне - переконайтеся, що у виробника є офіційне представництво в вашому регіоні. Щоб легше здійснювати сервісне обслуговування, заміну деталей або ремонт.

Поширені запитання

Чи здатні каміни обігріти весь будинок?
Так, якщо у камінної топки достатня потужність в кіловатах і є можливість передачі тепла по трубах або воздуховодам, можна обігріти від декількох кімнат до декількох поверхів.

Чи може піч-камін обігріти будинок?
В основному призначені для обігріву 1-2 кімнат, але є, наприклад, моделі з водяним контуром, від яких можна зробити розводку тепла батареями

Чи безпечні печі-каміни?
Так, якщо дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації та монтажі.

 

Телефонуйте. Приходьте в наш салон-магазин. Проконсультуємо по будь-якому питанню, покажемо всі моделі по вашому бюджету, допоможемо підібрати оптимальний за ціною та характеристиками опалювальний пристрій для вашого будинку. Працюємо з печами, камінами, камінними печами більше 15 років. Є офіційним дистриб'ютором брендів: Thorma (Словаччина), Dovre (Бельгія), Kobok (Словаччина). Доставляємо печі-каміни по Києву і на всій території України.

 

Вгору