Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Топки з водяним контуром

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінна топка з водяним контуром відрізняється від стандартних топок наявністю вбудованого теплообмінника. Пристрій можна підключити до труб водяного опалення і в такий спосіб обігріти весь будинок.

Обігрів водяним контуром працює так:

  1. Теплоносій, це може бути вода або антифриз, що нагрівається в теплообміннику при спалюванні палива в камері згоряння.
  2. Нагріта в тепловому обміннику рідина циркулює по трубах та радіаторах опалення.
  3. Тепло по системі трубопроводів та батарей розподіляється по всьому будинку, обігріваючи його.

Водяне опалення підключається до камінної топки двома способами - за відкритою та закритою схемою. У першому випадку на розрахунковій висоті ставиться відкритий розширювальний бак та здійснюється природна циркуляція теплоносія. Головна перевага такого типу опалення – при нагріванні теплоносій розширюється та витісняється у вільний об'єм розширювального бака. У такий спосіб ефективно компенсується тиск, що підвищує безпеку опалювальної системи. Основна складність тут правильно все змонтувати, щоб рідина циркулювала по трубах самопливом.

У закритій, або замкнутій системі опалення теплоносій ізольований від атмосфери, а циркуляція здійснюється примусово за допомогою спеціального насоса. Надлишковий тиск, що виникає, скидається через запобіжний випускний клапан в закритому мембранному баку. Така схема проведення підходить для протяжних опалювальних контурів, коли потрібно обігріти великі площі. Головний недолік закритої схеми – для безперебійної роботи циркуляційного насоса потрібне підключення до електромережі. Відкрита система опалення в цьому плані повністю автономна.

Як правильно вибрати топку

Рекомендуємо насамперед звернути увагу на такі параметри:

ККД. Незалежно від країни-виробника коефіцієнт корисної дії – величина постійна. Чим він вищий, тим ефективніше згоряють дрова і дають більше тепла.

Потужність. Для вибору потужності необхідно дізнатися обсяг приміщень, які збираєтеся опалювати. Для цього площу підлоги множать на висоту стін. Наприклад, топка потужністю 8 кВт обігріє 160 кубометрів простору. Оптимальний показник потужності для опалення – 8-15 кВт.

Самоочищення скла. Ця функція дозволяє скляним дверям не покриватися кіптявою. Не доведеться постійно чистити скло від сажі вручну.

Виробник. Не важливо, яку марку ви оберете в кінцевому підсумку. Головне — переконайтеся, що бренд має офіційне представництво у вашому регіоні. В цьому випадку легко буде здати назад неякісний товар, отримати технічне обслуговування, купити необхідні деталі та комплектуючі.

Приїжджайте в наш салон-магазин або дзвоніть. Допоможемо підібрати камінну топку з водяним контуром за вашим бюджетом та опалюваною площею. Продаємо, доставляємо та встановлюємо каміни та камінні вкладиші вже понад 15 років. Співпрацюємо з найбільш затребуваними виробниками камінних топок: Defro Home (Польща), Kobok (Словаччина), Hitze (Польща), Piazzetta (Італія) та іншими. Здійснюємо доставку по Києву та всій Україні.

Вгору