Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Настінні електрокаміни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Настінні електрокаміни: стильний дизайн і максимальна реалістичність

Камін у будинку вважається втіленням затишку й тепла. Але справжній дров'яний агрегат встановити можна не скрізь. А процес його експлуатації та обслуговування є досить трудомістким. Ідеальним рішенням стане настінний електрокамін. В Україні такі пристрої використовують у квартирах багатоповерхових будинків, в офісах, кафе та інших аналогічних об'єктах. Це зручний спосіб наповнити мікроклімат у приміщенні комфортом і спокоєм. Тому на нашому сайті такі пристрої представлені в широкому асортименті.

Настінні електрокаміни

Якими перевагами відрізняється настінний електрокамін з каталогу нашого магазину?

Агрегат такого типу служить стилістичним центром будь-якого інтер'єру. Плюс до всього він легко монтується, невибагливий в обслуговуванні, може працювати багато років, не втрачаючи початкової привабливості та функціональності. На нашому сайті настінні електрокаміни можна вибрати різного розміру і способу кріплення. Але в будь-якому разі вони вирізняються найдостойнішими характеристиками.

Конструкція настінних електрокамінів

  • Такі пристрої являють собою підвісну конструкцію, що нагадує екран плазмового телевізора. Крім імітації вогню, камін може забезпечити обігрів приміщення площею до 20 м². Теплова потужність пристрою становить 1-2 кВт.
  • У прилад вбудовано декоративне вогнище. Воно дуже реалістично відтворює картину камери спалювання палива. Камін може працювати на візуалізацію, а також на обігрів. Полум'я відтворюється із задіянням 3D ефекту.
  • Щоб надати картині об'єму та ефекту натурального диму, застосовується парогенератор і зволожувач. Інтенсивність їхньої роботи регулюється за допомогою пульта. А обігрів регулюється через тумблер або термостат.

Переваги настінних електрокамінів

Обладнання такого типу можна вибрати під будь-який інтер'єр. Адже воно впишеться як у класичному, так і в найсучасніших стилях. Чудово виглядає настінний електрокамін, замовити доставкою який можна в нашому магазині, в кабінеті, спальні, дитячій та вітальні. Також його можна використовувати в інтер'єрах різних громадських закладів. Такі пристрої відрізняються масою актуальних переваг. До них можна віднести:

  • Легкість монтажу. Камін потрібно просто встановити на заплановане місце. Для цього потрібно підвести електроживлення. Усі елементи кріплення йдуть у базовій комплектації до приладу. Підключення може виконати домашній майстер. Але якщо у вас дійсно немає абсолютно ніякого досвіду в таких роботах, то краще звернутися до професійного електрика.
  • Інтуїтивно зрозуміле управління. Сучасні настінні електрокаміни, замовити які можна на нашому сайті, розроблені та виготовлені із застосуванням передових технологій. Для коригування роботи агрегату може використовуватися пульт дистанційного керування. Можливе також управління електрокаміном за допомогою Wi-Fi з використанням смартфона.

Настінні електричні каміни

  • Пожежну безпеку. Такий прилад працює за низької напруги. Навіть під час роботи на обігрів такий агрегат споживає небагато електрики, адже діє з тепловою потужністю 1,2 кВт. Тому електромережа не зазнає великих навантажень. Якщо вона буде професійно змонтована, то жодних неприємних сюрпризів під час експлуатації електрокаміна не виникне.
  • Реалістичність імітації вогню. Настінні електрокаміни, замовити онлайн які можна в нашому магазині, дуже достовірно відтворюють полум'я палаючих дров і дим. Для цього використовується система з 3D ефектом, зволожувачем, парогенератором і озвученням потріскування полін. Інтенсивність створюваного ефекту диму можна регулювати.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині настінні електрокаміни замовити з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком помірні. А їхні характеристики відповідають найвищим стандартам якості та функціональності. Розібратися з вибором вам допоможуть наші професійні консультанти.

Вгору