Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Вентиляційні решітки для каміна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні решітки для забезпечення вентиляції

Це не просто аксесуар чи елемент декору. Звичайно, що камінні решітки з каталогу нашого магазину елегантно вписуються в дизайн опалювального обладнання. Але основна їхня функція — це забезпечення нормальної вентиляції. А вона, у свою чергу, необхідна для справної роботи всієї системи опалення.

Вентиляційні решітки для каміна

Що собою являють, як функціонують і які переваги мають камінні решітки від інтернет-магазину «Дім тепла»?

Така деталь встановлюється на завершальній ланці системи вентиляції. Зазвичай вона розміщується на стелі чи стіні. Решітка є заслінкою із зазорами. Через них відбувається циркуляція повітря. Завдяки такому пристосуванню, як камінна решітка вентиляційна, можна контролювати процес руху теплого та холодного повітря. В результаті власник каміна отримує можливість регулювати відведення гарячого повітря, щоб уникнути перегріву опалювального обладнання, а також надходження на його холодне місце. Також така система забезпечує регулювання інтенсивності обігріву приміщення.

Відмінність від звичайних ґрат для каміна

Класичні вентиляційні решітки для каміна, купити які можна в нашому магазині, виходячи з назви, призначені суто для вентиляції. Але в конструкції такого опалювального обладнання також використовуються ґрати, що обмежують доступ до топки. Під час відкривання дверцят печі каміна завдяки такій загороді не випадуть назовні дрова, жар та попіл. Тобто, такі ґрати забезпечують пожежну безпеку у приміщенні. Крім того, вони можуть виконувати просто декоративну функцію, доповнюючи оформлення каміна.

Як діють вентиляційні решітки?

Пропоновані в нашому інтернет-магазині вентиляційні решітки камінів призначені для циркуляції повітряних мас і надходження теплого повітря в приміщенні. Діє ця система дуже просто:

  • Під час згоряння палива гаряче повітря піднімається у димар. Щоб уникнути його втрати, і передбачена вентиляційна система. Завдяки цьому через спеціальні отвори теплі повітряні маси надходять у приміщення, а не вилітають у трубу.
  • Крім того, вентиляційні камінні грати, замовити з доставкою, які можна в нашому магазині, діють для подачі холодного повітря. Інтенсивність такого обміну регулюється за допомогою вмонтованих жалюзі.
  • Якщо правильно вибрати і встановити таку решітку, завдяки ній можна істотно збільшити термоефективність каміна. Своєчасне подання холодного повітря дозволить не допустити перегрівання корпусу камінної топки.
  • Використовуються вентиляційні решітки і як декоративний елемент. Підбираються вони під стиль оформлення та розмір топки каміна. У нас такі деталі конструкції пропонують різні відтінки. Це полегшує завдання щодо їхнього поєднання з інтер'єром приміщення.
  • Встановлюють такі решітки на стінку декомпресійної камери. Для цього вибирається ділянка, на якій камін нагрівається найбільше. У таких випадках вентиляційні грати сприятимуть обміну повітря та охолодженню камери для декомпресії.

Камінні решітки для вентиляції

Переваги вентиляційних решіток

Якщо встановити на корпусі каміна вентиляційну решітку, це дозволить значно модернізувати систему опалення. Завдяки цьому ви зможете:

  • запобігти перегріванню корпусу камінної топки;
  • уникнути руйнування облицювання каміна від перегріву;
  • забезпечити циркуляцію свіжого повітря у системі;
  • доповнити конструкцію каміна стильною деталлю.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити вентиляційні камінні решітки, в каталозі інтернет-магазину «Дім тепла» ви знайдете найкращі пропозиції щодо фурнітури такого типу. Це будуть решітки різних розмірів та кольорів. Вони можуть бути регульованими, що є важливим для зміни розміру вентиляційного зазору. Але в будь-якому випадку це високоякісна продукція найкращих сучасних виробників, включаючи торгову марку Saven.

Вгору