Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Камінні дверцята

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні дверцята: основні види, їхнє призначення та особливості монтажу

Одна з основних відмінностей сучасних камінів від класичних моделей - наявність скління. Воно дозволяє милуватися грою живого полум'я. Однак якість і функціональність опалювальних пристроїв багато в чому залежить від правильності вибору їхніх компонентів, наприклад, таких, як камінні дверцята. В Україні їх найвигідніше придбати в нашому магазині. Адже ми пропонуємо гарантовано якісну продукцію оригінального походження від найкращих сучасних виробників на привабливих умовах.

Камінні дверцята

Якими характеристиками відрізняються камінні дверцята з каталогу нашого інтернет-магазину?

Компоненти конструкції опалювального обладнання такого типу підвищують функціональність каміна, безпеку його експлуатації, комфортність використання та естетичність зовнішнього вигляду. Якщо купити камінні дверцята з каталогу нашого магазину, то їх можна буде легко вмонтувати в конструкцію опалювального приладу. Крім того:

 • Вони прослужать багато років завдяки якості виготовлення і надійності матеріалів.
 • За ними буде легко доглядати, враховуючи продуману будову і високу технологічність.
 • Дверцята забезпечать належний рівень пожежної безпеки та практичності застосування.
 • З їхньою допомогою можна регулювати тягу, забезпечуючи найбільш оптимальну інтенсивність горіння.
 • Придбані в нашому магазині дверцята покращують декоративність конструкції каміна.
 • Через скляний екран краще проникають теплові промені, забезпечуючи тепловіддачу відразу після розпалювання дров.

Рекомендації щодо встановлення та експлуатації

 • Якщо в нашому інтернет-магазині купити камінні дверцята будь-якого виду, то їх можна буде встановити на класичний камін або сучасний його аналог. Зробити це можна або в процесі кладки опалювального приладу, або на заводський агрегат.
 • Для монтажу на готовий камін заводського типу знадобиться створення спеціальних отворів під потрібний діаметр кріпильних елементів. В основному для цього застосовуються п'ятиміліметрові шурупи.
 • Монтаж дверцят здійснюється із забезпеченням технологічного відступу. Він становить 5 мм від лінії кладки. У неї закладається термостійкий шнур. Таким чином унеможливлюється витік продуктів горіння в атмосферу кімнати.
 • Щоб підвищити пожежну безпеку обладнання, рекомендується розмістити перед топкою металевий лист. У разі випадання жару або палаючих полін, вони потраплять саме на такий настил. Більш естетично виглядає великий керамічний або металевий подіум для каміна.

Дверцята для каміну

Критерії правильного вибору камінних дверцят

Існує низка рекомендацій від фахівців, як правильно вибрати і замовити камінні дверцята. В інтернет-магазині компанії Дім тепла наші професійні консультанти допоможуть вам розібратися з особливостями моделей, що вас зацікавили, і врахувати всі параметри такого вибору. Зокрема, вони порекомендують звернути увагу на такі моменти:

 • Форма дверного отвору. Вона може бути арковою або прямокутною. Хоча цілком можливо встановити в камін з прямокутним прорізом дверцята прямокутно-арочні, і навпаки.
 • Розмір отвору і наявність огляду. Найбільш затребувані в нашому каталозі камінні дверцята, більшу частину яких становить скління. Рамки в таких виробах невеликі.
 • Кількість стулок. Дверцята на камін можуть встановлюватися на одну або дві стулки. Вони бувають ліво- або правосторонніми. У нашому асортименті є моделі з регульованим піддувалом.
 • Матеріал. Найчастіше покупці шукають чавунні вироби. Вони вкриті термостійкою порошковою фарбою, що витримує температуру до 1.000°C, скло — до 700°C, ущільнювальний керамічний шнур — до 1.000°C.

Це лише деякі характеристики, якими відрізняються камінні дверцята з каталогу інтернет-магазину компанії Дім тепла. Незалежно від вашого вибору, ви отримаєте міцні, надійні, жароміцні конструкції. Вони поліпшать характеристики пічного обладнання і стануть гідним доповненням його зовнішнього вигляду.

Вгору