Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Топки для каміна з повітряним опаленням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Топки для каміна з повітряним опаленням — альтернатива водяним системам обігріву

Яким би красивим та зручним не був ваш будинок, без опалювальної системи він не принесе очікуваного комфорту та затишку. Як і в європейських країнах, в Україні топки для камінів із повітряним опаленням сьогодні мають підвищений попит. Це відмінна альтернатива існуючим способам опалення, правильно встановлене обладнання не тільки забезпечить ваш будинок необхідним теплом, але стане його прикрасою.

Необхідне обладнання ви можете купити в інтернет-магазині компанії «Дім Тепла», де представлений широкий асортимент камінних топок, печей та камінів від найвідоміших та найнадійніших у світі виробників.

Камінні топки з повітряним опаленням

Як функціонують топки з повітряним опаленням?

Функціонування топок з повітряним опаленням базується на принципі конвекції, коли холодна повітряна маса залишається внизу, тоді як гарячі повітряні потоки піднімаються вгору. По повітроводам нагріта повітряна маса поширюється по всіх приміщеннях у будинку, прогріваючі кожен його куточок.

Камінні топки з повітряним опаленням для великих по площі приміщень можуть працювати за складнішою схемою, розробити яку не складе труднощів фахівцям в області монтажу опалювального обладнання.

Які різновиди повітряних камінних топок існують?

За принципом роботи повітряні камінні топки поділяють на дві групи, це системи:

Із примусовою конвекцією

Конвекційні канали заповнюються повітряними масами за рахунок вентиляторів/турбін, що нагнітають необхідний тиск. До недоліків подібних систем відносять їхню залежність від електроносія, при цьому електроенергія необхідна виключно для роботи насосів. Перевагою таких систем можна назвати їхню високу потужність, за рахунок чого вони здатні обігріти великі за площею приміщення.

З природною циркуляцією повітряних потоків

Ціна на повітряні камінні системи опалення завжди менша, оскільки вони не потребують турбін, вентиляторів і насосів, що нагнітають повітря. Вони функціонують за рахунок природної тяги, вони досить ефективні і рекомендуються для встановлення в малогабаритних приміщеннях.

Загальним недоліком всіх камінних систем користувачі відносять необхідність:

 1. Регулярного поповнення паливних запасів — дров, паливних брикетів чи вугілля;
 2. Моніторинг за процесом горіння.

Справа в тому, що такі системи при безконтрольній експлуатації швидко остигають, якщо вчасно не підкладати в топку дрова або вугілля. Всі інші властивості та корисні якості камінних топок — це маса переваг, які і роблять їх затребуваними у населення.

Основні переваги, характерні для чавунних камінних топок

Міцність та довговічність топок з повітряним опаленням є головною перевагою подібних систем. У каталозі інтернет-магазину «Дім Тепла» ви знайдете саме таке обладнання:

 1. Оригінальні та компактні топки, які можуть бути встановлені у будь-якому місці приміщення.
 2. Пристрої якісно виготовлені, їх литий корпус не має дефектів та гарантує захист від займання,
 3. Стильні та візуально привабливі, вони прикрасять інтер'єр будь-якої оселі.
 4. Висока ефективність та продуктивність камінних топок гарантують швидке нагрівання повітря у всіх приміщеннях.
 5. Пристрої відповідають нормам та європейським стандартам екологічної безпеки, що підтверджується наявністю сертифікату якості.
 6. Тривала експлуатація обладнання гарантована виробником.

Ви можете скористатись пропозицією інтернет-магазину «ДімТепла», щоб за вигідною ціною (без накруток) купити топку для каміна з повітряним опаленням. У нас є моделі, оснащені прямим, панорамним чи бічним типом скління, також є моделі із поєднанням двох типів скління.

Топки для каміна з повітряним опаленням

На що звертати увагу при виборі топок із повітряним опаленням?

Насамперед звертайте увагу на технічну характеристику та функціональні властивості обладнання:

 1. За типом монтажу є моделі острівні, вбудовані та пристінкові, вибір конкретної моделі залежить від місця в будинку, яке готові виділити під це обладнання.
 2. За типом палива — повітряні каміни можуть працювати на вугіллі та дровах, також у продажу бувають електричні та газові їх моделі.
 3. За конфігурацією топки:
  • Закриті — це пристрої з високим (більше 75%) ККД, при грамотній організації повітряного контуру вони можуть обігріти будинок великої квадратури.
  • Відкриті — не такі ефективні, як моделі із закритими топками, оскільки при згорянні палива температура повітря швидко знижується, тому важливо забезпечити безперервну подачу палива в топку.

Купити топку для каміна з повітряним опаленням у Києві, Запоріжжі, Одесі, Луганську та інших містах України ви можете в інтернет-магазині компанії «Дім Тепла».

Вгору