Ви мрієте про камін? Але водночас ви не плануєте серйозну інтер'єрну перебудову? Або ви не можете встановити справжній опалювальний агрегат через те, що проживаєте у квартирі багатоповерхового будинку? У вас є простий ефективний вихід — встановити біокамін. Як він працює і що собою являє? Давайте розбиратися разом.

Що собою являє та як функціонує біокамін?

Цей прилад дає можливість швидко й легко встановити ніби справжній камін у приміщенні. Для цього нема потреби створювати систему димовідведення, оскільки функціонує агрегат без диму й кіптяви. Встановлюється він на будь-яке зручне для вас місце. Під нього не потрібне спеціальне вимощення.

Що таке біокамін і як він працює?

Такий камін вирізняється комфортністю не тільки в установці, а й в експлуатації. Адже він не потребує великої кількості палива. А застосовувану органічну сировину він витрачає в мінімальних кількостях. При цьому простір біля каміна залишається чистим, як і повітря в приміщенні.

Зовні біокамін, замовити онлайн який можна в нашому магазині, виглядає майже так, як звичайний опалювальний агрегат. З нашого асортименту можна вибрати модель з класичним порталом або сучасний, в стилі мінімалізм. Усе залежить від специфіки інтер'єру та ваших уподобань.

Функціонує прилад на рідкому паливі. Біоетанол є екологічно чистою сировиною. Він не завдає шкоди людині та навколишньому середовищу. Адже в цьому паливі відсутні токсичні речовини. А при правильній експлуатації виключений ризик виникнення пожежі та інших НП.

Особливості конструкції

 1. Такий агрегат, як біокамін з каталогу будь-якого сучасного виробника, у своїй конструкції має паливний блок. Він вбудований у пристрій, який може бути оформлений камінним порталом.
 2. Розмір у такого агрегату підбирають таким чином, щоб він гармонійно виглядав у просторі приміщення. Тобто, чим більша площа кімнати, тим більшим має бути придбаний біокамін.
 3. Для виробництва паливного блоку в основному застосовується якісна нержавіюча сталь. Вона забезпечує міцність і довговічність конструкції. Зазвичай полум'я закривається жароміцним склом.

Функціонування каміна

 1. Пропоновані на нашому сайті біокаміни працюють дуже просто. У паливний блок додається біоетанол. Він не виділяє кіптяви, сажі, диму.
 2. Розпалюється паливо в різних моделях по-різному. Наприклад, для цього можуть використовуватися електричні, механічні або ручні запальнички.
 3. Для стилістичної витриманості та комфортності експлуатації біокамін доповнюється металевою кочергою, а також кришкою-слайдером.
 4. Чим більший розмір паливного бака, тим довше горітиме біопаливо. За необхідності його можна легко й просто погасити, використовуючи зазначені вище аксесуари.
 5. Представлені в нашому інтернет-магазині біокаміни ефектно імітують вогонь справжнього каміна. Візуально важко визначити, що перед вами не дров'яний агрегат.

Ключові переваги каміна

Ці прилади мають безліч переваг, за якими перевершують дров'яні та електричні аналоги, зокрема, вони більш безпечні, бюджетні, прості в експлуатації й монтажі. Окрім того:

 • На відміну від дров'яного агрегату, біокамін не виділяє чадний і вуглекислий газ. З нього не вилітають іскри та жар. Тому немає необхідності облаштовувати димовідвід або витяжку.

Біокамін

 • А на відміну від електричного приладу, біокамін дає справжнє полум'я, а не його імітацію. Тому він більше підходить для любителів релаксу біля живого полум'я. Використання біокаміна не залежить від наявності електрики в мережі та доступу до неї.
 • Також біокамін можна в міру необхідності переставляти на зручне для користувача місце. Головне, щоб поверхня була строго горизонтальною. Існують моделі, які можна встановлювати навіть на робочому столі.

Плюс до всього, біокамін, купити недорого який можна в нашому магазині, здатний продукувати тепло для обігріву приміщення. Наприклад, це може бути до 5 кВт енергії, чого цілком достатньо для приміщення площею до 40 м². І це далеко не всі переваги, якими вирізняється цей ефектний агрегат.