Чавунна піч Dovre 40CBS - це класична піч, яка здатна не тільки обігріти ваш будинок, а й завдяки варильній поверхні ще й дає можливість приготувати собі їжу. Дана піч довре виготовлена з високоякісного чавуну, який добре проводить та тривалий час зберігає тепло. Опираючись на багаторічний досвід, Dovre виробляє каміни найвищої якості, які відповідають вимогам щодо норм безпеки, продуктивності і екологічності. А про більш детальніші характеристики Dovre 40CBS детальніше розповімо у відео.

Якщо вам потрібно терміново облаштувати систему опалення на дровах або інших видах твердого палива, то ви можете звернути увагу на такий агрегат, як чавунна піч Dovre 40CBS з варильною поверхнею. В Україні вона користується великим попитом. Розглядати її варто з найрізноманітніших позицій.

Термоефективна конструкція печі Dovre 40CBS

Цей опалювальний агрегат розроблений так, щоб забезпечити оптимальний обігрів приміщення при використанні невеликої кількості палива. Її потужності вистачає для обігріву приміщення в 60-70 м². Коефіцієнт корисної дії сягає майже 80%. Це високі показники для такого компактного пристрою. Крім того, пропоновані в нашому інтернет-магазині чавунні печі Dovre 40CBS наділені такими перевагами та особливостями конструкції:

  • Довге утримування тепла. Це можливо завдяки тому, що піч виготовлена з високоякісного чавуну, який відмінно акумулює теплову енергію, а потім випромінює її в приміщення, створюючи максимально комфортні умови.

Чавунна піч Dovre 40CBS. Огляд печі Dovre з варильною поверхнею

  • Відмінна герметичність. Завдяки цьому підвищується безпека опалювального процесу. У приміщення не проникнуть продукти горіння, включаючи чадний газ. Відсутність щілин підвищує ефективність спалювання палива і відведення диму.
  • Безпека. Вона гарантується за рахунок зазначеної вище герметичності. Також перед дверцятами встановлено поличку як бар'єр, на якому затримається попіл, що випадає з топки, або тліючі вуглини. Хоча й рівень дверцят не допускає цього.
  • Регулювання подачі повітря в топку. Для цього чавунна піч Dovre 40CBS облаштована спеціальним кругом на дверцятах. Таким чином контролюється тяга, тобто інтенсивність спалювання топлива. Регулювати заслінку можна в міру згоряння дров.
  • Відмінна технологічність. У конструкції цієї печі використовуються такі технічні інновації, як камера допалювання газів, футерування камери спалювання топлива, можливість регулювання висоти ніжок, варіативність у використанні отворів під конфорки і димохід.
  • Універсальність. Піч розрахована на використання не тільки дров, але й брикету, вугілля та інших видів палива. Проявляється універсальність також у підключенні димоходу з будь-якого зручного боку. Основний вихід можна закрити спеціальною заглушкою.

Піч Dovre 40CBS як ефектний декор інтер'єру

Пропонована в нашому салоні чавунна піч Dovre 40CBS з каталогу бельгійського виробника відрізняється стильним дизайном. Вона виготовлена в скандинавському стилі. Піч із чавуну пофарбована під колір сірого антрациту. На її бічній поверхні нанесено барельєф за мотивами норвезьких казок. Дуже багато топок у цій стилістиці прикрашені саме сюжетом із саги про трьох козликів і злого троля.

З лицьового боку розміщуються вишукані дверцята. Вони доповнені термостійким керамічним склом, що витримує температуру до 800°С. Встановлено піч на ніжки елегантної форми. До речі, за бажанням їх можна піднімати, щоб зробити керування агрегатом комфортнішим.

Наявність варильної поверхні в конструкції печі

Цей агрегат недарма відносять до категорії печі-апокаліпсис. Адже чавунна піч Dovre 40CBS, відео про яку ви можете переглянути на нашому сайті, виручить у будь-якій ситуації. Це чудовий обігрів, місце для релаксу і навіть приготування їжі. Для цього верхня поверхня облаштована однією або двома конфорками, що залежить від конкретної моделі. На кожній з них зі зворотного боку нанесені додаткові решітки, які посилюють їхню теплову ефективність. Тому температура на них триматиметься набагато довше, а їжа уварюватиметься.

Чавунна піч Dovre 40CBS

На такій поверхні у вас виходитимуть найкращі страви, включно з печеням, борщем чи пловом. За бажанням ви можете видалити конфорки, закривши їх спеціально передбаченими для цього кришками. До речі, вони укладаються максимально щільно за рахунок точно розрахованих пазів і герметизації за допомогою ущільнювального шнура.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині чавунні печі Dovre 40CBS замовити з доставкою на зручну для вас адресу. Ви неодмінно оціните потужність, ефективність, естетику та інші переваги цього мініатюрного чемпіона у сфері опалювального обладнання.