Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Камінні топки Kobok Словаччина

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Kobok: камінні топки та інші види опалювального обладнання з відмінними характеристиками

Ця словацька компанія спеціалізується на розробці та виготовленні опалювальних пристроїв еталонного класу та аксесуарів до них. Найбільш популярні в Україні камінні топки Кобок. Адже їхні характеристики відповідають найсуворішим міжнародним стандартам якості, надійності та функціональності.

Kobok

Чому варто купити камінні топки Кобок із каталогу відомого бренду?

Продукція, що випускається під цим брендом, відрізняється високим рівнем продуктивності, комфортності та якості. Адже її розробники прагнуть створити продукт, який забезпечить енергоефективне обігрів житлових та комерційних приміщень, а також стане стильним доповненням до інтер'єру. Тому камінні топки купити в Києві та інших містах України вважається оптимальним рішенням при облаштуванні опалення житлового будинку, готелю, офісу та інших об'єктів.

Трохи інформації про виробника

Ця фірма функціонує на світовому ринку опалювального обладнання вже понад 30 років. Підприємство є сучасним виробництвом, оснащеним лініями замкнутого циклу з високим рівнем технологічності. Обробка металу, формування виробів, збирання та фарбування здійснюються за допомогою інноваційних технологій, із застосуванням обладнання німецького виробництва та оптимально придатних для цього пристроїв. Завдяки цьому у виробничому процесі можуть задіятися найефективніші технології. Крім того:

  • Усі камінні топки Кобок із каталогу відомого бренду з безпеки для довкілля відповідають міжнародному стандарту «Екодизайн-2022». Також вони виробляються відповідно до норм німецького регламенту BImSchV2. Це є їхньою ключовою відмінністю від решти продукції на українському ринку.
  • Про рівень топок свідчить те, що виробник встановлює гарантію терміном 7 років. Причому характеристики кожної моделі словацького виробника постійно вдосконалюються.
  • Щоб досягти найвищого рівня ефективності обігріву будинку, камінні топки Кобок, замовити з доставкою які можна в нашому каталозі, піддаються випробуванням, наприклад, руху потоку димових газів, що дозволяє поліпшити конструкцію і підвищити коефіцієнт корисної дії камінів.
  • Процес спалювання палива виходить економічним та чистим. У закриту топку повітря для процесу окиснення надходить лише зовні. І це лише деякі елементи продуманої конструкції топок.

Камінні топки Кобок

Відмінні параметри топок Kobok

  • Представлені в нашому інтернет-магазині камінні топки Кобок виробляються без горезвісних холодних зон, де може залишатися паливо, що не згоріло. Внаслідок цього внутрішній вміст каміна залишається чистим, а процес горіння в ньому стає максимально ефективним.
  • У будь-якій топці під дію високих температур підпадають насамперед колосникові грати та футерування. Адже вони безпосередньо контактують із полум'ям. Тому словацький виробник подбав про їхню безпеку. Так, грати по товщині збільшено до 18 мм, а футерування - до 50 мм.
  • Завершальною стадією у виробництві камінних топок від торгової марки Kobok є шліфування та фарбування. Для цього використовується піскоструминна обробка та унікальний матеріал Senotherm UHT HYDRO. Фарба, що розводиться водою, не виділяє в повітря токсичні елементи навіть при критичному нагріванні.
  • Засклені дверцята топки постійно чисті за рахунок використання спеціальної форсунки. Вона обдуває внутрішній бік скла потоком свіжого повітря по всьому периметру. Завдяки цьому дим, смоли та кіптява відштовхуються від поверхні екрану, чому він не забруднюється. Вона обдуває в Наявність широких ламелів на дверцятах дає можливість надійно ущільнити їх по периметру та захистити шнур від затвердіння.

Докладніше розібратися з тим, які характеристики мають камінні топки з каталогу словацького бренду, вам допоможуть наші професійні консультанти та інформація в картці кожного товару. З таким опалювальним обладнанням у вашому будинку оселиться справжній комфорт та тепло.

Kobok – сучасні топки для печей та камінів, створені у Словаччині

Kobok – словацька компанія, що спеціалізується на розробці, проектуванні та виробництві сучасних високотехнологічних топок, призначених для обладнання печей та камінів. Продукція, що виробляється словацькою компанією – це вибір тих клієнтів, хто бажає стати власником надійного, довговічного, безпечного та сучасного опалювального обладнання.

Kobok – сучасні європейські заводи з найпотужнішою виробничою базою

Цей словацький виробник не тільки займається розробкою сучасних і надійних топок, але й має в своєму розпорядженні кілька заводів, оснащених німецьким обладнанням. Завдяки використанню в процесі виробництва опалювального обладнання сучасних, технологічних та функціональних штампувальних, шліфувальних, полірувальних верстатів німецького виробництва, а також власного конструкторського бюро, словацька компанія має можливість виконувати весь спектр робіт з виробництва топок від їх розробки до проведення заводських експлуатаційних випробувань. Слід зазначити, що з підвищення якості продукції процесі виробництва Kobok використовує сировину, комплектуючі і витратні матеріали, одержувані з Японії та Чехії.

Kobok – сучасні технології, доступні для кожного

Топки торгової марки Kobok виготовляються із чавуну та сталі. При цьому сталь використовується в процесі виготовлення корпусів опалювального обладнання, а чавун для комплектуючих. Для підвищення якості та довговічності топок вся продукція, що виготовляється на словацьких підприємствах, покривається спеціалізованими фарбами, що здатні протягом тривалого терміну експлуатації витримувати високі температурні режими. Крім того, кожна топка, що вийшла із заводу Kobok, з внутрішньої сторони проходить футерування шамотом.

Для підвищення зручності експлуатації всі топки цього виробника оснащуються регульованими ніжками, а також мають захист у вигляді дверей з жароміцним склом, здатних не втрачати своїх характеристик і властивостей при температурі вище 800 градусів. Також усі топки, що виготовляються під торговою маркою Kobok, мають зольні ящики та оригінальні елементи декору.

Топки, виготовлені цим словацьким виробником, є функціональними опалювальними системами, здатними працювати на різних видах палива, наприклад брикетах або класичних дровах. Маючи високий рівень надійності та ККД, топки Kobok можуть використовуватись як додатковий елемент опалення у разі настання в зимову пору року сильних холодів.

Kobok - найширший ряд моделей за привабливою ціною

На сьогоднішній день словацький виробник готовий запропонувати споживачам широкий модельний ряд топок, до якого входить понад 300 моделей, що відрізняються одна від одної не лише своїм зовнішнім виглядом, а й експлуатаційними характеристиками. Наявність найширшого модельного ряду дозволяє покупцям підібрати модель топки для печі або каміна, яка створюватиме в житлових приміщеннях максимально комфортну для життя атмосферу і чудово впишеться практично в будь-який інтер'єр.

Офіційний сайт виробника

Розгорнути
Вгору