Скільки потрібно дров для опалення будинку пічкою DOVRE 640 WD? Довре - це бельгійський виробник чавунних печей та камінів преміального сегменту. Що робить печі та каміни преміальними?

Опалювальне обладнання даного типу купується як основне джерело тепла для приміщення до 100-120 М2. Для цього агрегат має в різних модифікаціях потужність 4-12 кВт і ККД 75%. Але скільки дров потрібно для опалення чавунною піччю Dovre 640 WD? У відео на нашому сайті ви можете отримати вичерпну відповідь на дане питання.

Особливості конструкції, характеристики та переваги, якими відрізняється чавунна піч Dovre 640 WD

Ці опалювальні агрегати виготовляються бельгійським виробником і належать до преміального сегменту. Цьому сприяє надійність, функціональність, простота експлуатації та стильний дизайн обладнання. Корпус такого агрегату виготовлено з високоякісного чавуну. Печі Dovre 640 WD, замовити з доставкою які можна в нашому магазині, оснащені ефективним футеруванням. Системи димовідводу можна приєднати як зверху, так і збоку.

Чавунна піч DOVRE 640 WD. Скільки дров потрібно для опалення?

Комфортність експлуатації

Їй сприяє наявність не тільки фронтальних, а й бічних дверцят. Це зручно для завантаження дров і зменшення просвіту для виходу диму під час відчинення топки. Зольний ящик рухається по напрямних, які проклеєні спеціальним шумопоглинальним шнуром. Тому його експлуатація стає практично нечутною. До речі, ящик для золи дуже маленький. Це пов'язано з тим, що завдяки високій ефективності топки дрова в ній спалюються практично на 99,9% з мінімумом відходів.

Довговічність і безпека печі

Подачу повітря в топку можна регулювати спеціальним важелем із широкою амплітудою руху. Для корпусу використовується високоякісний чавун. Піч Dovre 640 WD завдяки цьому виходить надзвичайно довговічною і надійною. Безпека експлуатації забезпечується за рахунок спеціальної огорожі на вході в топку. Полички внизу під дверцятами вловлює попіл чи жарини, що могли б випасти з відкритих дверцят. Безпеці обладнання сприяє також можливість підключення повітря ззовні.

Коефіцієнт корисної дії печі

ККД підвищується за рахунок використання футерування з вермикуліту. Температура в топці може підвищуватися до 600° С, завдяки чому дрова спалюються максимально повністю, без відходів і з високою тепловіддачею. Завдяки цьому чавунна піч Dovre 640 WD, замовити онлайн яку можна в нашому магазині, є надзвичайно потужною та економічною.

Герметичність і чистота скла

На фронтальних дверях встановлено скління, яке витримує вплив гарячого повітря температурою до 800° C. Прозорість цього своєрідного екрану без трудомісткого очищення від сажі та кіптяви забезпечує система «чисте скло». По периметру дверей і скла прокладений міцний ущільнювальний шнур. Це сприяє герметичності закривання, обмеженню доступу повітря в топку, а також можливості контролювання потужності горіння. До речі дверцята виготовлені з якісного чавуну аж до останньої петлі.

Чавунна піч DOVRE 640 WD

Визначаємо, скільки потрібно дров для опалення чавунною піччю Dovre 640 WD з каталогу нашого магазину

Природно, багатьох покупців цікавить, скільки дров потрібно для опалення чавунною піччю Dovre 640 WD. В Україні власники таких агрегатів шукали відповідь на це питання експериментально, випробовуючи піч на власному досвіді. Вони стверджують, що двох закладок дров загальною вагою 4 кг достатньо для того, щоб така піч продовжувала горіти впродовж семи восьми годин, інтенсивно віддаючи тепло в приміщення. Що ж сприяє такому високому коефіцієнту корисної дії? Продумана конструкція агрегату, включно з:

  • Подачею повітря ззовні. У грубці спалюються всі частинки палива, що потрапили в неї. У димохід виходить тільки CO2, без чадного газу.
  • Наявністю футерування. Воно забезпечує більш повноцінне спалювання топлива за рахунок утворення всередині топки високої температури.
  • Регулюванням потужності та подачі повітря завдяки зручному важелю з широкою амплітудою руху, герметичності корпусу та інших актуальних параметрів.

Якщо вас зацікавила чавунна піч Dovre 640 WD, у відео на сайті цього магазину ви дізнаєтеся про всі її характеристики й потенційні можливості. Для уточнення будь-яких питань, що вас цікавлять, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями за телефонами, через електронну пошту або соцмережі. Всі ці контакти наводяться на нашому сайті.