Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Дверцята для печі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пічні дверцята: основні види, характеристики та особливості вибору

У конструкції опалювального обладнання немає дрібниць. Адже від них може залежати функціональність та безпека експлуатації системи. У тому числі важливе значення мають пічні дверцята. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Це пристрої, виготовлені за технологією високоякісного чавунного лиття. До нас вони поставляються від найкращих сучасних виробників.

Дверцята для печі

Які пічні дверцята з каталогу нашого магазину найбільш затребувані?

Дані конструкції є нескладними у виготовленні. Але вони бувають різними за сферою застосування, призначенням, видами використаних матеріалів, розмірами та багатьма іншими характеристиками. У процесі їх вибору потрібно враховувати специфіку подальшої експлуатації, відповідність до норм пожежної безпеки, міцність, надійність і функціональність виробів. Якщо вашу увагу привернуть дверцята з каталогу інтернет-магазину «Дім тепла», то це будуть саме вогнестійкі, інертні до агресивних впливів, міцні конструкції. Також це будуть вироби різних видів.

Дверцята для топки

Це найважливіший варіант такої конструкції. Адже від них залежить герметичність та надійність закривання топки печі. Завдяки цьому можна забезпечити регулювання інтенсивності горіння, ефективність використання палива та безпеку експлуатації обладнання.

Герметичність

За щільністю прилягання до корпусу печі дверцята для топки можна купити кількох видів. Основні з них:

  • Негерметичні. Це найпростіші дверцята. У ролі замикаючого механізму в них використовується ручка, що повертається навколо осі. Через зазори між дверцятами та корпусом печі можуть проникати повітряні потоки.
  • Ущільнені. Рівень герметичності таких дверей дещо вищий. У їх конструкції не використовується термостійкий ущільнювач. Однак такі пічні двері закриваються з використанням притискного та замикаючого механізмів.
  • Герметичні. Вони оснащені по контуру ізолюючим шнуром із термостійкого матеріалу, а також механізмом для притискання дверей до корпусу опалювального пристрою. За рахунок цього контролюється циркуляція кисню та швидкість витрачання палива. ККД печі за рахунок цього суттєво підвищується, оскільки вона дає набагато більше тепла за меншої витрати палива.

Наявність скла

У нашому інтернет-магазині пічні дверцята замовити можна з простим профілем, який не передбачає наявності скла. Це так звані глухі чи суцільні конструкції. Є також моделі зі скляним екраном та варіанти, в яких передбачена можливість скління. Скло застосовується гартоване, термостійке. Таким чином можна контролювати інтенсивність згоряння палива без відкриття дверей і просто милуватися полум'ям.

Піддувальні дверцята

Якщо вам потрібно замовити пічні дверцята, в інтернет-магазині компанії «Дім тепла» вам порекомендують придбати варіант не тільки для топки, але і для піддувалу. Така конструкція встановлюється на вхід у зольну камеру. Її відкривають для того, щоб видалити попел і змінювати потяг у печі. Ці дверцята відрізняються по герметичності, як і топкові двері. Також у них може використовуватися шибер регулювання інтенсивності згоряння палива. Доступ до нього виведено назовні. Тому дверцята відчиняти для зміни положення шибера не знадобиться.

Пічні портали

У такій конструкції поєднуються двері топки та піддувала. Завдяки цьому покращується естетичність фасаду печі та знижується теплове навантаження на нього. Це важливо задля продовження функціональності устаткування. Таку конструкцію простіше встановлювати та ремонтувати.

Пічні дверцята

Ревізійні дверцята

Це невелика за розміром заслінка, яка встановлюється у системі димовідведення. Якщо в кладці димаря є багато поворотів, то саме на них ставляться такі дверцята. Вона необхідна для зручного доступу для видалення сажі та інших продуктів горіння.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити пічні дверцята за цінами нижчими від ринкових з доставкою по Україні. Це будуть стильні, надійні, довговічні конструкції, завдяки яким значно покращиться функціональність опалювального обладнання.

Вгору