ТОП-5 камінних топок 2022 та 2023 року, які будуть ідеальним варіантом для вашого будинку. Сучасні моделі каміну ідеально вписуються в будь-який стиль і дизайн приміщень, але який камін вибрати серед безліч різних варіантів. Яку камінну топку купити, щоб не прогадати, на які характеристики і опції звернути увагу, вибираючи з широкого ряду моделей, пропонованих виробниками і продавцями?

Сьогодні купити топку для каміна в інтернет-магазині Дім тепла можна найрізноманітніших видів. Вибрати агрегат можна з асортименту топових виробників. Пропонуємо вам рейтинг приладів для вашого каміна, які виявилися найкращими за сукупністю характеристик.

Рейтинг кращих камінних топок з каталогу нашого магазину

Варто відразу ж зазначити, що кожен прилад забезпечить вам ефективний обігрів приміщення з урахуванням його потужності. Але в різних моделях реалізовано найрізноманітніші технологічні інновації та забезпечено найкращі характеристики.

Kobok Chopok LE97/71, Словаччина

Це преміальна топка, в якій застосовуються всі найактуальніші на сьогодні опції. Вартість топки для каміна в даному випадку досить висока. Але вона може бути змінена залежно від вибору покупцем комплектації. Адже до неї пропонується додаткове скло з шовкографією, різнокольорові шамотні плити, подіум-база для встановлення та фасадні рамки для інтеграції топки в теплову камеру.

Топка оформлена 5-сантиметровим сегментованим шамотом. Ребра жорсткості на корпусі слугують і ребрами тепловіддачі. Завдяки цьому, та цілому ряду інновацій ККД приладу перевищує 80 %.

Дверцята відчиняються догори за типом гільйотину. Вмонтоване в них скло зберігає прозорість за рахунок досконалої системи «чисте скло».

За номінальної потужності 13 кВт топка може обігріти приміщення площею до 150 м2. Подача повітря ззовні може бути реалізована з будь-якого зручного для користувача боку.

Dovre 2575CBS1, Бельгія

У цьому агрегаті втілена маса найбільш цінних інноваційних розробок. Завдяки цьому потужність топки досягає 10 кВт, що забезпечує можливість опалення приміщення площею до 120 м2.

Топ 5 камінних топок 2022-2023

Це топка касетного типу без об'ємного димозбірника, але з футеруванням вермикулітом. Шибер - автоматичний, відкривається під час відкривання дверей. Це дає змогу уникнути задимлення приміщення.

Таку камінну топку купити можна з тристороннім, кутовим або фасадним склінням. Чистота скляного екрану забезпечується шляхом обдування теплим повітрям.

Топка безколосникова, з подовим горінням. Тому в ній усередині використовується дефлектор із масою пальників для подачі повітря зверху з метою поліпшення ефективності спалювання палива.

Також повітря подається первинного типу і вторинного, в камеру допалювання газів. Управління здійснюється за допомогою спеціальних важелів. Іще один приплив повітря — ззовні. Вартість залежить від вибору комплектації.

Dovre 2180 CBC/B, Бельгія

В нашому інтернет-магазині камінну топку цієї моделі замовити можна з номінальною потужністю 15 кВт. Такий показник досягається, в тому числі, за рахунок об'ємної топки, в яку можна закладати дрова довжиною до 70 см.

Автоматичний шибер спрацьовує при відкриванні дверей. При цьому він збільшує відтік газів у димохід. Завдяки цьому в атмосферу приміщення не потрапить чадний газ та інші продукти спалювання дров.

Знімна ручка-ключ, завдяки чому ви не обпалите руки. Також вона не псує фасад агрегату. Система чисте скло в даному випадку досконала. Адже повітря на скло надходить уже нагрітим, захищаючи його від сажі та кіптяви.

Прилад вирізняє широкий функціонал, ККД 78%, об'ємний димозбірник із великою кількістю ребер тепловіддачі, подвійні стінки та приплив повітря ззовні.

Defro Home Intra ME, Польща

Даний агрегат вирізняється привабливим зовнішнім виглядом, який прикрасить будь-яке приміщення. Термостійка склокераміка в дверцятах залишається прозорою завдяки використанню технології «чисте скло».

Кращі камінні топки 2022-2023

По всьому корпусу розміщені ребра радіатори, які є водночас і ребрами жорсткості. Вихід на подачу повітря ззовні передбачений в заводській комплектації. Перфорована ручка зі зменшеною теплопередачею захистить від опіків.

В камері топки для каміна використане футерування з білої кераміки. Це забезпечує тривале зберігання тепла і його випромінювання для ефективного прогрівання приміщення. Недарма номінальна потужність приладу 12-13 кВт.

Заслуговує уваги й модульний чавунний вихід під димохід на корпусі топки. Його можна за бажанням користувача спрямувати вертикально або спочатку вивести горизонтально назовні, а потім уже додати вертикальну трубу.

Kratki Zuzia 16, Польща

З-поміж інших представлених у цьому рейтингу приладів дана топка є найбільш бюджетною. Проте її конструкція вирізняється багатьма цінними рішеннями.

Так, по корпусу зовні прокладені ребра-радіатори для покращення тепловіддачі. Корпус топки одностінний. Проте її номінальна потужність становить 15 кВт.

Двері суцільнолиті, чавунні. Ручка на них знімна. Вмонтоване скло залишається чистим завдяки продуманому обдуву.

Шибер в топці механічний. Колосники використовуються чавунні. Подачу повітря можна легко регулювати. Також передбачений вихід на приплив повітря ззовні, як додаткова опція

У нас є ще безліч цікавих пропозицій. Допоможе вам правильно вибрати й замовити топку для каміна відео на сайті нашого інтернет-магазину, інформація в карточках товарів, а також індивідуальна консультація, яку вам охоче нададуть наші спеціалісти.