Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Засувки димоходу шиберні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шиберна засувка для димоходу: основні різновиди та особливості вибору

При виборі опалювального обладнання не всі звертають увагу на те, чи в ньому передбачено шибер. Адже він необхідний для вирішення безлічі актуальних завдань у роботі системи обігріву приміщення. Але сьогодні будь-який бажаючий може вибрати та замовити шибер у каталозі інтернет-магазину Дім тепла. Це будуть прості в установці, високоякісні засувки, які чудово виконують свої функціональні завдання.

Задвижки димохода

Навіщо рекомендується купити шиберну засувку для димоходу?

Така металева заслінка, що в перекладі означає шибер, встановлюється на початковій ділянці димоходу. З її допомогою здійснюється регулювання просвіту димовідвідної труби. Тобто, шибер відкриває та закриває димар, щоб пропускати в нього продукти горіння або обмежувати вихід теплого повітря з топки. Паралельно шиберна засувка для димоходу, замовити з доставкою яку можна в нашому інтернет-магазині, виконує функцію регулювання тяги та зменшує витрати палива. Також за допомогою шиберу забезпечується пожежна безпека у приміщенні, в якому встановлено опалювальний прилад.

Основні різновиди

У нашому інтернет-магазині шиберні заслінки для димоходу можна замовити кількох видів:

  • Поворотна заслінка. Такий шибер називають дросельною заслінкою. Це металева пластина, поділена на дві однакові частини металевим прутом. Він виводиться назовні і служить важелем керувати шибером.
  • Висувна заслінка. Вона є плоскою пластиною. Вона може максимально перекривати димар, коли перебуває у засунутому стані. Коли заслінка вийнята, просвіт димаря виходить вільним.

Ключові переваги

Такі шиберні заслінки для димоходу виготовляються з нержавіючої сталі або чавуну. Для їх обробки використовується жаростійка двокомпонентна фарба. Виготовляються також поліровані засувки. Вони витримують вплив високих температур, не піддаються корозії, не деформуються, легко очищаються від сажі та кіптяви. Крім того, такі заслінки мають високу теплопровідність, а в закритому стані залишають 15% просвіту димовідвідної труби вільним. Це дозволяє уникнути ризику отруєння мешканців будинку чадним газом під час використання пічного опалення.

Особливості використання шиберної засувки для димоходу

Такий пристрій може повністю або частково перекривати димар. У висунутому положенні заслінки просвіт димаря залишається вільним для руху повітряних мас та продуктів горіння. Але перш ніж ви вирішите вибрати та купити шиберну засувку для димоходу, в інтернет-магазині компанії Дім тепла вам проведуть короткий інформативний інструктаж щодо її експлуатації. Зокрема:

  • Димар просвіт повинен бути повністю відкритим під час інтенсивного горіння в топці печі або каміна. Таким чином, всі продукти спалювання твердого палива вільно виходитимуть через димовідвідну трубу.

Засувки димоходу шиберні

  • Якщо ви хочете зменшити тягу, використовуючи шибер, то потрібно дочекатися максимально вигоряння дров. Коли залишиться вугілля, можна зменшити просвіт у димарі, що дозволить раціональніше використовувати енергію згорілого палива.
  • Коли дрова або інший вид твердого палива повністю згоріли, аж до відсутності жару, можна повністю перекрити просвіт димаря. Завдяки цьому тепло з топки не витягуватиметься назовні. Перевірити відсутність жару можна, розворушивши золу.
  • Ніколи не засувайте заслінку, якщо ви не впевнені у відсутності залишків палива, що тліють. У такому разі чадний газ та інші продукти горіння просочуватимуться в атмосферу приміщення. Це загрожує отруєннями, аж до смерті.

Пропонуємо у нашому інтернет-магазині замовити димохідні шиберні засувки. Ціни на них у нас цілком помірні. А їх характеристики відповідають найсуворішим технологічним вимогам та стандартам пожежної безпеки.

Вгору