Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Облицювання для каміна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Облицювання каміна: найкращі матеріали та їх властивості

Камін призначений не лише для обігріву приміщення. На нього покладається також значна декоративна функція. І багато в чому її втілення залежить від того, наскільки правильно обрано облицювання каміна. В Україні традиційно для цього використовують мармур, граніт, дуб, штучний камінь та інші види матеріалів. Найкращі варіанти представлені у нашому інтернет-магазині.

Облицювання каміна

Вибираємо облицювання каміна: різновиди матеріалів та їх переваги

Зазвичай для оформлення каміна використовується портал або просто облицювання. Обидва рішення виконують аналогічне завдання. Хіба що портал – це лише рамка, а не частина конструкції каміна. Тому його легко можна демонтувати та замінити іншим варіантом. Відповідно портал переважно застосовується для обробки імітації опалювальних приладів або електротопок. У той же час облицювання каміна, замовити яке можна і в нашому магазині, є безпосередньою частиною даного опалювального пристрою, а точніше його фасадом. Вибирають таке оформлення для твердопаливних камінів.

Основні різновиди

Розрізняють облицювання такого опалювального обладнання в першу чергу за матеріалом. Для цього може бути використаний камінь, плитка чи натуральне дерево. Усі ці та інші варіанти розкривають широкий потенціал перед майстром. При правильному монтажі облицювання каміна, купити яке можна з даних матеріалів, забезпечить високий рівень практичності та функціональності фасаду каміна. Існує безліч видів мінералів та інших видів матеріалів, які використовуються для обробки камінів. Якщо вибрати будь-який із них, то вони забезпечать високу функціональність, екологічність, довговічність та пожежну безпеку оформлення. Найчастіше для такого завдання використовують такі матеріали:

  • Мармур. Це надзвичайно ефектний мінерал, який вирізняється високим рівнем декоративності. Виглядає він дуже дорого та респектабельно. Тому мармур гідно прикрасить найвишуканіший інтер'єр.
  • Граніт. Ця порода є практично вічною. З граніту можна створювати елементи з рваною чи полірованою поверхнею. Однак в експлуатації такого оздоблення потрібно уникати ударів та інших видів механічних впливів.
  • Деревина. Вона не повинна контактувати з відкритим полум'ям і деталями, що перегріваються. При правильному застосуванні дубові балки для облицювання каміна з каталогу магазину ефектно доповнять його фасад.
  • Талькохлорит. Він стійкий до високих температур. Тому його застосовують, у тому числі, при оформленні лазень та саун. Використовувати його можна не тільки як облицювання каміна, але також для внутрішнього оздоблення топки.
  • Плитка. Керамічні вироби з давніх-давен використовуються для оформлення опалювального обладнання в Україні. Облицювання каміна з цього матеріалу витримає високі температури і довго виглядатиме досить естетично.

Облицювання для каміна

Основні переваги

Представлене в нашому інтернет-магазині облицювання каміна має масу переваг. Причому кожен вибраний матеріал буде по-своєму виграшним під час обробки опалювального обладнання у приміщенні. До їх переваг можна віднести:

  • Екологічність. Після демонтажу каміна пропоновані матеріали можна використовувати повторно. Вони не потребують спеціальної утилізації і не завдають шкоди природі.
  • Безпека. Більшість матеріалів у нашому каталозі – натуральні. До їх складу не входять токсини, що виділяють повітря небезпечні для здоров'я людини шкідливі речовини.
  • Довговічність. Дані матеріали витримують суттєві агресивні дії. Вони можуть прослужити багато років, не втрачаючи вихідної привабливості та функціональності.
  • Вогнестійкість. Камені та плитка витримують критично високі температури. Що стосується дерева, то його можна використовувати як оздоблення, наприклад, для камінної полиці, балки або панелі.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити облицювання каміна, в каталозі нашого магазину ви знайдете привабливі в усіх відношеннях пропозиції. А наші консультанти допоможуть вам визначитись із вибором.

Вгору