Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Чавунні люки для золи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чавунні люки для попелу: довговічність, міцність, стильний дизайн та гідний асортимент

Функціональність пічного опалення багато в чому залежить від того, наскільки правильно підібрані, встановлені та експлуатуються різні елементи його конструкції. На якість та ефективність опалення впливають навіть такі деталі як люк для попелу. Чавун для такого виробу буде оптимальним матеріалом. Адже він відрізняється високою міцністю, довговічністю, стійкістю до корозії та інших видів агресивної дії.

Чавунні люки для золи

Якими особливостями та перевагами відрізняється чавунний люк для попелу?

Дверцята зольника застосовують у конструкції печі, каміна та інших видів опалювальних агрегатів, що використовують тверде паливо. Цей елемент конструкції важливий з погляду безпеки та естетики. Адже якщо грамотно вибрати та купити чавунний люк для золи, правильно його встановити та акуратно експлуатувати, то із зольника не висипатиметься попіл на підлогу. Завдяки цьому не просто буде чистота в приміщенні, але також мінімізується ризик спалаху від випадкової іскри, що вилетіла від дров, що горять у печі, або вугілля. Крім того, власнику елементарно зручніше видаляти з зольника попіл, забезпечуючи таким чином нормальну тягу в топці агрегату.

Переваги чавунного люку для золи

Для виготовлення цієї деталі опалювального обладнання використовують різні матеріали. Але будь-який фахівець вам підтвердить, що найкраще вибрати та замовити люк для золи з чавуну. Цей сплав має характеристики, актуальні саме для конструкцій, що функціонують при критичних температурах. Він має надзвичайно високий порог настання займання. Завдяки цьому чавунний люк сприяє захисту від пожежі. Однак це за умови, що він виготовлений з дотриманням відповідних технологій та з контролем якості. Саме такими є люки для золи із чавуну, замовити які можна у нашому інтернет-магазині. Вони відрізняються такими перевагами:

  • Безпека та екологічність. Навіть за найвищих температур чавун не виділяє в атмосферу приміщення токсичні речовини. Адже у складі елементарного відсутні будь-які небезпечні компоненти.
  • Стійкість до корозії. Сплав заліза з вуглецем відрізняється високою стійкістю до підвищеної вологості, хімічного впливу та дії інших агресивних факторів зовнішнього середовища.
  • Додатковий захист від критично високих температур. Її забезпечує використання спеціальної термостійкої фарби. Вона в кілька разів продовжує термін експлуатації люка для золи та покращує його зовнішній вигляд.
  • Естетична привабливість, декоративність. Візерунки можуть бути традиційними для таких виробів або оригінальними. Тому можна вибрати та купити чавунний люк для золи під будь-який стиль обладнання та інтер'єру.
  • Збереження температури. Чавун має властивість акумулювати і поступово віддавати накопичену температуру. Тому якісні чавунні дверцята зольника будуть служити додатковим джерелом тепла.

Люки для золи

Наш асортимент чавунних зольних люків

У нашому інтернет-магазині чавунне лиття, включаючи люки для зольника, пропонується в асортименті від кращих сучасних виробників. Наприклад, це може бути продукція фінської компанії SVT. Її комплектуючі для пічного обладнання можна вибрати оптимальних розмірів відповідно до заданих параметрів камери для золи. Такі дверцята пофарбовані двокомпонентною чорною матовою фарбою, яка не вигоряє і не вилущується протягом 30 років. Це термостійкий порошковий матеріал, здатний витримувати температури до 1000°C. При правильному виборі розміру дверцят буде забезпечена висока герметичність зольника, необхідна для пожежної безпеки та можливості регулювання тяги в топці.

Пропонуємо люки для золи із чавуну замовити з доставкою у нашому інтернет-магазині. А наші консультанти допоможуть зробити оптимально правильний вибір цього та інших видів аналогічного обладнання.

Вгору