Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Духовки для печі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Духовки для печі: зручна конструкція з масою корисних функцій

Класичні печі завжди обладнувалися духовкою. У ній можна готувати їжу, сушити гриби, фрукти й овочі. Також такий елемент конструкції зручний тим, що дає швидку віддачу тепла, якщо потрібно було терміново прогріти приміщення. Духовки для печі купити в Україні вигідно в нашому інтернет-магазині. Адже ми пропонуємо такі вироби високої якості, від найкращих сучасних виробників на привабливих умовах.

Що собою являє пічна духовка з каталогу нашого магазину?

Цей елемент пічної системи вигідний за багатьма параметрами. Як мінімум, його не потрібно спеціально опалювати, адже обігрів відбувається від грубки. Якщо призвичаїтися, то в такій ніші можна буде готувати не просто повсякденну їжу, а навіть надзвичайно смачну випічку. І це далеко не всі унікальні можливості, якими володіє пічна духовка. Замовити з доставкою її можна в нашому магазині. Причому у нас ви зможете вибрати пристрої з різними розмірами, оптимальною формою, з якісних матеріалів, з додатковими можливостями.

Духовки для печі

Критерій вибору духовки

Такі конструкції виробляються різних видів. Зокрема, за розміром розрізняють малі, середні та великогабаритні духовки. Важливо враховувати в процесі вибору додаткові можливості, якими відрізняється такий елемент опалювального обладнання. Наприклад, сьогодні випускаються такі пристрої з термодатчиком і склінням. Також необхідно звертати увагу на те, з якого матеріалу виготовлена пічна духовка. Замовити з доставкою в нашому магазині такі конструкції можна:

  • Чавунні. Цей матеріал вважається одним із найкращих у плані термостійкості. Також він прогрівається рівномірно, що важливо для якісного приготування їжі. У такій духовці не доведеться шукати більш-менш нагріту ділянку, оскільки скрізь буде однакова температура. Також чавун повільно остигає, що дає змогу зберігати їжу теплою протягом тривалого часу.
  • Сталеві. Такі духовки виробляються з якісного листового металу. До його переваг можна віднести легку вагу. Щоб посилити стійкість сталевої духовки до високих температур, її можна обкласти зовні шамотною цеглою або створити футеровку. До речі, багато виробників спочатку встановлюють всередині термостійкі плити.
  • Комбіновані. Замовити пічні духовки можна зі сталі та чавуну. У них застосовується подвійний корпус. Його зовнішня частина виготовлена з термостійкого чавунного лиття. А внутрішній шар такої духовки може бути сталевим. Таким чином посилюється можливість пристрою акумулювати тепло. Особливо це актуально, якщо духовка використовується для випічки.

Пічні духовки

Технологія монтажу духовки

  1. Для встановлення такого компонента в конструкції печі на етапі її кладки формується спеціальна ніша. Розміри порожнини повинні відповідати духовці. У результаті вона повинна щільно розміститися за місцем встановлення.
  2. Відповідно до вимог пожежної безпеки, пічна духовка, купити яку можна в нашому магазині, має встановлюватися на відстані від топки печі. Таким чином можна буде уникнути потрапляння диму в духовку.
  3. Для забезпечення стійкості такого вбудованого компонента створюється опорний контур із шамотної цегли. Дверна конструкція духовки, що виступає зовні печі, по периметру декорується, наприклад, керамічною цеглою.
  4. Бажано викласти цеглу по всій площі духовки, з усіх боків. Таким чином забезпечується рівномірне приготування їжі. А щоб метал духовки не прогорів, між цеглою потрібно залишати газові канали.
  5. Приготування їжі потрібно здійснювати під час протопки печі. А коли вона остигатиме, в ній можна сушити гриби або томити кашу. Якщо духовку вибрати зі скляним екраном, то можна буде контролювати процес готування без відчинення дверей.

Пропонуємо вам найкращі на сьогодні пічні духовки купити онлайн на сайті нашого магазину. Консультанти від Дім тепла допоможуть вам визначитися з вибором оптимально відповідної для вас конструкції. При цьому вони порекомендують врахувати розміри вашої печі, а також специфіку планованого використання духовки.

Вгору