Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Пічне та камінне лиття

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чавунне пічне лиття: ефективна технологія для створення надміцних термостійких компонентів опалювальних агрегатів

Для того, щоб топка, двері до неї, колосники та інші елементи витримували потужну дію високих температур опалювального обладнання, вони повинні бути виготовлені із міцного термостійкого матеріалу. Найнадійнішим у цьому плані вважається чавунне пічне лиття. В Україні ця технологія зарекомендувала себе як ефективний спосіб покращення характеристик чавунних виробів.

Пічне та камінне лиття

Що являє собою чавунне пічне лиття і де його застосовують?

Одним із найнадійніших у плані термостійкості матеріалів вважається чавун. Він стійкий до дії критично високих температур. Цей сплав заліза і вуглецю може бути легований ефективними добавками, наприклад, кремнієм, для поліпшення міцності та термостійкості та виробів, що виходять з нього. Температура його плавлення досягає 1250 °. Тому в конструкції опалювального обладнання чавунне пічне лиття з каталогів провідних виробників здатне забезпечити найгідніші характеристики, включаючи оптимальну термостійкість.

Причини переваг чавунного лиття

Обладнання, виготовлене з цього матеріалу, використовується не тільки у промислових моделях опалювальних агрегатів. Його застосовують пічники, які вручну мурують печі, каміни та інші аналогічні конструкції. Адже, щоб вони служили максимально довго, всі їх комплектуючі повинні бути міцними, надійними та термостійкими. Найчастіше покупці воліють замовити пічне та камінне лиття у вигляді таких виробів, як дверцята для печей та камінів, заслінки для димоходів, люки для зольника, духовки, колосники та топки. У цій технології виробляються печі-каміни або окремі компоненти до них.

Дверцята з чавунного пічного лиття

Дані конструкції бувають одно- та двостулковими, суцільного лиття або зі скляними вставками. Вони відрізняються такими технічними характеристиками та особливостями конструкції:

  • Скло в камінних або пічних дверях в основному використовується керамічного типу. Воно здатне витримати температуру 700°. Через нього можна милуватися живим полум'ям чи контролювати інтенсивність горіння.
  • Ущільнювальний шнур, укладений по контуру дверцят, стійкий до температури понад 1000°C. Завдяки цьому забезпечується належна герметичність конструкції, яка потрібна для високого ККД опалювального обладнання.
  • Дверцята або інше камінне та пічне лиття замовити у нашому магазині можна зі спеціальним захисним покриттям. Дверцята виглядають естетично протягом усього терміну експлуатації.
  • Герметичність дверей для камінів та печей сприяє безпеці всієї опалювальної системи. Адже через них у атмосферу приміщення не проникне чадний газ та інші токсичні продукти горіння.

Заслінки, створені з чавунного лиття

Це один з основних видів виробів, виготовлених у технології чавунного лиття. Вони мають характеристики, необхідні регулювання інтенсивності виведення диму. Для цього камінне та пічне лиття, купити яке можна у нашому інтернет-магазині, є термоефективним. Тому колосники не перегорають, незважаючи на постійну дію потоків диму, що відрізняються високими температурами.

Пічне та камінне лиття з чавуну

Чавунне пічне лиття — колосники

Ці елементи конструкції опалювального обладнання піддаються найвищим та температурним впливам, оскільки вони знаходяться у самому осередку процесу горіння. Саме від їх якості залежить функціональність печі, можливість природного регулювання тяги та видалення сажі. Дані вироби з нашого каталогу забезпечують справну роботу печей та камінів протягом десятиліть.

Пропонуємо якісне чавунне пічне лиття замовити з доставкою по Україні у нашому інтернет-магазині. Це будуть вироби високої якості, практичні, довговічні, естетично привабливі та безпечні в експлуатації. Наші консультанти допоможуть вам зробити безпомилковий вибір цих та інших конструкцій для опалювального обладнання.

Вгору