Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Чавунні камінні топки повітряного опалення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні топки повітряного опалення з чавуну: основні переваги та особливості конструкції

Для опалення всього будинку, а не тільки одного приміщення, можна використовувати камінні топки повітряного опалення чавунні або сталеві. Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки. І вибір залежить від ваших уподобань. Давайте розглянемо, якими перевагами відрізняються саме чавунні агрегати такого типу.

Чавунні камінні топки повітряного опалення

Чому варто вибрати і купити камінні топки повітряного опалення з чавуну?

Чавун для системи опалення вважається найбільш вигідним матеріалом. Тому з нього роблять котли, каміни, а також інші агрегати. У тому числі відмінно себе зарекомендували чавунні камінні топки повітряного опалення. Купити в Україні їх можна, наприклад, у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію найкращих сучасних виробників на вигідних для вас умовах. Її оригінальність гарантується за рахунок прямої співпраці з виробниками. Також завдяки цьому ми можемо встановлювати на наші товари більш конкурентні ціни.

Будова повітряного опалення від каміна

Повітряне опалення — це давно перевірена система. Вона дає змогу без складних монтажно-зварювальних робіт розподілити тепло, що виробляється каміном, по всьому будинку. Для цього використовуються повітропроводи, які спрямовуються в приміщення, що потребують обігріву. Подача повітря може здійснюватися механічним способом, тобто примусово, коли застосовується спеціальний вбудований вентилятор. Можна також використовувати закони фізики, тобто природну конвенцію. У такому разі гаряче повітря рухається за рахунок різниці щільності, тобто конвекційно. Купити камінну топку повітряного опалення з чавуну на сайті нашого магазину можна під обидва варіанти такого опалення.

Другий варіант більш доступний фінансово. А перший вигідний тим, що дає можливість регулювати інтенсивність подачі тепла. Таким чином ви можете ефективно використовувати гаряче повітря, що виробляється, опалюючи або приміщення, в якому встановлено камін, або весь будинок. Рекомендується ще на етапі будівництва будинку передбачити систему розведення повітропроводів. Це дасть змогу створити найбільш оптимальний варіант подачі тепла. Якщо в процесі проектування будинку або навіть для готової споруди замовити кам'яну топку з повітряним опаленням з чавуну в нашому магазині, то ви зможете швидко і без складних перетрубацій облаштувати ефективний обігрів будинку.

Основні переваги чавунних камінних топок

  • Чавун є більш теплоємним порівняно зі сталлю. Тому він довше тримає тепло. У результаті, коли дрова вигорять, повітря в приміщенні буде зігріватися від корпусу каміна.
  • Чавун вирізняється вищою надійністю та довговічністю. Його немає необхідності облаштовувати футеруванням. Адже топка не прогорає навіть на ділянках безпосереднього контакту з полум'ям.
  • Литий чавун дає змогу створювати міцні надійні конструкції топок без вад і похибок у структурі матеріалу. Цим зумовлена довговічність топок.
  • Вироби з чавуну виглядають ефектно й естетично. Вони доречні в інтер'єрах у будь-якому стилі. Литий барельєф на таких виробах має надзвичайно статусний вигляд, що додає респектабельності всьому будинку.

Чавунні камінні топки для повітряного опалення

Наш асортимент чавунних камінних топок

У нашому інтернет-магазині камінні чавунні топки повітряного опалення купити можна різних видів. Зорієнтуватися у виборі можна за такими критеріями:

  • Виробник. Це вироби відомих торгових марок Dovre, Invicta, Bronpi, Kratki, Nordflam, Uniflam.
  • Розмір. Топки представлені в найбільш актуальних для наших покупців і унікальних параметрах.
  • Формат скла. Скління може бути прямим, кутовим, тристороннім, тунельним, тобто наскрізним, та інших видів.
  • Інновації. Топки можна вибрати з підведенням повітря ззовні, з шибером, з системою чистого скла, з камерою допалювання газів.

Рекомендуємо вам на нашому сайті камінні чавунні топки повітряного опалення замовити з доставкою по Україні. Наші агрегати стануть запорукою тепла і комфорту у вашому домі.

Вгору