Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Печі-каміни Invicta

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Печі каміни Invicta: стильна конструкція з високим ККД

Такий опалювальний агрегат є гібридом каміна та звичайної печі. У ньому втілені їхні найкращі переваги. Особливо ефективні печі-каміни Invicta. В Україні вони мають великий попит, оскільки швидко прогрівають приміщення, довго зберігають високу температуру і мають відмінний ККД.

Печі Invicta

Чому так широко потрібні печі каміни Invicta з каталогу французького бренду?

Використання такого опалювального обладнання дозволяє створювати в будинку сприятливу температурно-повітряну атмосферу та формувати стильний дизайн. Печі-каміни Invicta купити в Києві та інших містах України в першу чергу віддають перевагу власникам приватних житлових будинків, готелів, кафе та інших аналогічних закладів. Особливо актуальним є їх застосування в сучасних реаліях, коли важливо подбати про альтернативний вид опалення.

9 ключових відмінностей конструкції

 1. Така система відрізняється широкою неглибокою камерою згоряння. У ній утворюється високе полум'я, що забезпечує потужне теплове випромінювання. Обігрів приміщень здійснюється за рахунок природної циркуляції повітря.
 2. Димар у такій системі підключається зверху або ззаду. У деяких моделях передбачено обидва варіанти. Перш ніж вибрати та купити піч-камін Invicta, потрібно уточнити діаметр димоходу для його правильного облаштування на місці монтажу.
 3. Для покращення циркуляції повітря та регулювання потужності горіння у багатьох моделях використовується додаткове підведення зовнішнього повітря. Також природне піддування забезпечується через зольник.
 4. Розмір та форма обладнання можуть бути різними. Але переважно печі-каміни Invicta, замовити які можна в нашому інтернет-магазині, вирізняються оптимальною компактністю. Топка може мати горизонтальну чи вертикальну спрямованість.
 5. Вага такого приладу досить велика, 100 кг і більше, що забезпечує стабільність його положення. Литі або приставні ніжки створюють потрібну відстань від підлоги до топки. Тому під піч-камін не потрібен спеціальний фундамент.
 6. Скло на дверцятах печі — вогнестійке. Воно витримує вплив температури до 800°. Скло каміна-печі Invicta не покривається кіптявою завдяки системі обдування на дверцятах. Через нього зручно милуватися полум'ям, без ризику витоку чадного газу.
 7. Камера згоряння оснащена футеровкою, створеною із спеціального вогнетривкого матеріалу. Він захищає її внутрішню поверхню від різних пошкоджень, включаючи вплив високих температур.
 8. Шибер дає можливість регулювати рівень відкритості димохідного каналу. Таким чином здійснюється регулювання сили горіння та швидкості виходу димових газів. Дверцята, що щільно закриваються, не пропускає продукти розпаду в приміщення.
 9. Подвійні стінки корпусу утворює повітряний прошарок, завдяки якому краще зберігається тепло. Також це дозволяє встановлювати опалювальний прилад поблизу стіни без ризику її перегрівання та займання.

Печі-каміни Invicta

Основні переваги агрегатів

Пропоновані в нашому інтернет-магазині печі-каміна Invicta виготовляються із чавуну. Він забезпечує довговічність конструкції корпусу, відмінне збереження тепла та швидке його поширення по кімнаті. Система тривалого горіння та камера вторинного допалювання підвищують коефіцієнт корисної дії даного обладнання. Крім того, такі печі-каміни відрізняються такими перевагами:

 • відмінна потужність, надійність, простота експлуатації;
 • міцність, довговічність, продумана конструкція;
 • тривалий термін гарантії від виробника;
 • безпека, екологічність, термоефективність;
 • стильний, лаконічний дизайн, затишок в будинку.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити печі-каміни Invicta з каталогу французького виробника. Вам обов'язково сподобається високий рівень їхньої функціональності, термоефективності, технологічності, надійності, а також стильний дизайн цих дизайнерських конструкцій.

Вгору