Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Опалювальні печі - каміни Invicta (Франція)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Печі-каміни Invicta: відмінне обладнання для дров'яного опалення будь-якого будинку

Компанія Invicta добре відома у світі як виробник високоякісного опалювального обладнання. Вже кілька десятиліть власники приватних будинків по всій Європі та інших регіонах світу віддають перевагу саме її продукції. Тим більше що печі каміни Invicta з каталогу французької торгової марки постійно вдосконалюються. Тому їх характеристики не просто відповідають сучасним тенденціям, а й формують світові стандарти якості та функціональності опалювального обладнання. Стосується це виробничих характеристик даних приладів та їхнього дизайну.

Чому купити печі каміни Invicta рекомендується для облаштування ефективного опалення?

Продукція цього виробника користуються широким попитом, оскільки є втіленням передових технологій та раціональних рішень. Печі-каміни Invicta в Україні вважаються одними з найефективніших. Адже вони мають високий ККД, завдяки якому паливо використовується максимально раціонально. Щоб підтримувати такий рівень, виробник використовує інноваційні технології, постійно модернізуючи обладнання, що випускається. Основною гарантією якості даних пристроїв є те, що виробляються вони безпосередньо у Франції. Це підтверджується спеціальним маркуванням.

Специфіка виробництва

 • Дані пристрої найчастіше вибирають для опалення дров. Кількість покупців з кожним роком все більше збільшується, враховуючи попит, що постійно зростає, на продукцію французького бренду. Цьому сприяє те, що печі каміни Invicta створюються за унікальними розробками.
 • Компанія сама займається виплавкою чавуну, що забезпечує його максимальну якість. Тому каміни витримують високі навантаження, оскільки в їх стінках відсутні бульбашки повітря та інші дефекти, здатні викликати деформацію та руйнування конструкції.
 • Складання та випробування обладнання проводяться фахівцями компанії Invicta. На кожному етапі лабораторією цього підприємства здійснюється контроль якості продукції. До цього компанія долучає також незалежних експертів. Але найкраще підтвердження того, що варто вибрати та купити печі-каміни Invicta, — відгуки покупців, серед яких практично немає негативних.
 • До переваг обладнання, яке випускається французьким брендом, можна віднести його доступну вартість. Цьому сприяє те, що весь цикл виробництва, починаючи з розробки, виготовлення комплектуючих, збирання та пакування, здійснюється практично на одній локації. У компанії немає необхідності вкладати кошти у транспортування, залучення посередників та інші аналогічні витрати. Тому на печі-каміни Invicta ціни виходять цілком помірними.

Інші переваги

Опалювальне обладнання цього виробника розробляється з урахуванням побажань споживачів. Саме тому воно має такий широкий попит. Печі-каміни Invicta, які виготовляються з подвійними стінками, розрахованими на протистояння високим температурам, мають містку камеру для золи, яку легко чистити. Подача повітря у цих приладах регулюється вручну. А система "чисте скло" дозволяє утримувати екран постійно чистим, щоб насолоджуватися картиною живого полум'я. До його переваг можна додати швидку установку, легке розпалювання палива, високий рівень ефективності, економне використання палива, високу безпеку експлуатації та довговічність обладнання.

Пропонуємо вам високоефективні печі-каміни Invicta замовити з доставкою в інтернет-магазині Дім Тепла. Це забезпечить відмінне обігрів будь-якого оповіщення і навіть будови.

Французький виробник печей Invicta з 1924 працює під девізом "Створено для комфорту!". Виробничі потужності компанії розташовані безпосередньо у Франції, у регіоні Champagne-Adrenne. Тому всі печі маркуються як "French Origin Guaranteed", тобто "Гарантоване французьке походження". У компанії постійно модернізують обладнання та використовують лише передові технології.

Особливості виробництва французьких печей

Щорічно Invicta виробляє понад 170 тисяч опалювальних пристроїв. Важливо, що виробництво тут ведеться за повним циклом:

 • нові розробки з'являються у дослідно-конструкторському та дизайнерському відділах;
 • чавун виплавляють у своєму ливарному цеху;
 • кольорові емалі наносяться за допомогою сучасного обладнання (використовуються спеціальні емалеві пігменти у широкій палітрі кольорів);
 • контроль якості виконують у власній акредитованій випробувальній лабораторії.

Компанія випускає топки та печі з чавуну FGL, з лускатим графітом. На виробництві задіяно понад 300 працівників. Виробництво сертифіковане за стандартами ISO 14001 та OHSAS 18001.

Критерії якості, яких дотримується виробник

У виробництві опалювальних печей компанія Invicta дотримується традицій, але прагне їх реалізувати через інноваційні технології. Це стосується і процесів чавунного лиття, і нанесення емалі на готові вироби.

Таким чином виходять печі, які відрізняються такими характеристиками:

 • в основі - надійний та міцний високоякісний чавун;
 • елементи зі склокераміки витримують нагрів до +750 градусів;
 • реалізована система вторинного допалювання, завдяки чому кількість шкідливих викидів скорочується, а також знижується кількість споживаного палива;
 • емалювання духовок виконується у широкій палітрі відтінків, включаючи чорний, синій, сірий, а також пастельні кольори;
 • мінімальний ККД таких печей становить 70% для дров та 85% для пелет, але насправді він виявляється вищим;
 • все це фірмове французьке обладнання пропонується з офіційною гарантією п'ятирічної від виробника.

У цього обладнання є незалежні сертифікати якості від французької організації Flamme Verte на 6 та 7 зірок. Ці документи підтверджують екологічність продукції, що випускається. Безпека моделей для навколишнього середовища також підтверджується сертифікатом Cofrac.

Офіційний сайт виробника

Розгорнути
Вгору