Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Uniflam

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні топки і топки повітряного опалення Uniflam: європейське тепло для наших будинків

Для створення ефективного опалення сьогодні не обов'язково облаштовувати громіздкі конструкції з цегли. Досить купити камінну топку або топку повітряного опалення Uniflam. У Києві з їхньою допомогою облаштовують житлові будинки та квартири, а також магазини, кафе, ресторани, сауни та інші аналогічні об'єкти.

Товари Uniflam

Чому варто вибрати і купити камінну топку чи топку повітряного опалення Uniflam з каталогу відомого бренду?

Переважно таке обладнання призначене для опалення приміщень і будинків за допомогою дров. Завдяки класичному дизайну прилади підходять під будь-який інтер'єр. Вони можуть стати композиційним центром дизайну приміщення, створюючи в ньому затишну обстановку, що сприяє максимальному релаксу. Це буде вигідне придбання в усіх відношеннях, особливо якщо замовити камінну топку або топку повітряного опалення Uniflam на сайті нашого магазину. Ми гарантуємо оригінальність даної продукцією і пропонуємо її за помірними цінами.

Характеристики

Ці агрегати виробляються з чавуну чи сталі. Усередині камера спалювання палива зазвичай обкладена футеровкою з якісного шамоту. Окрім того:

  • Високий рівень ККД забезпечується за рахунок застосування спеціальної системи теплообміну, а також високофункціональних дефлекторів.
  • Монтаж топки здійснюється легко і швидко, зокрема, завдяки використанню регульованих ніжкок.
  • Таке обладнання підходить для приміщень, у яких облаштовано якісну механічну чи природну вентиляцію.
  • Можливість під'єднання повітропроводів прямо до каміна дає змогу забезпечити ефективне опалення всього будинку, а не тільки одного приміщення.

Переваги

Такі камінні топки й топки повітряного опалення Uniflam, прості в обслуговуванні. В них застосовується висувний ящик для попелу. На дверцятах встановлено ручку з нержавійки, яка влаштована так, щоб у процесі експлуатації людина не обпеклася.

Екологічність та енергоефективність забезпечує використання подачі повітря ззовні. Завдяки цьому максимально повноцінно спалюються продукти горіння, а в атмосферу викидається тільки вуглекислий газ.

Для регулювання подачі повітря в топку використовується також ручка, розташована в нижній частині фасаду топки. Завдяки цьому кисень подається під колосники і вздовж скла, утворюючи систему «чисте скло».

Вражає дизайн камінних топок. У них у дверцята вбудовано термоскло з чорним огранюванням. Таким чином створюється прекрасний огляд полум'я. Усередині топка може бути оформлена під керамічну плитку. У багатьох моделях використовується малюнок, що імітує язики полум'я. Таким чином посилюється картина живого вогню під час спалювання палива. Коли топка не використовується, її внутрішній вміст також виглядає доволі естетично.

Камінні топки Uniflam

Про виробника

Розробкою та виготовленням цього обладнання займається французька компанія Уніфлам, використовуючи для цього виробничі потужності заводу Invicta. Він з 1924 року спеціалізується на виготовленні опалювального обладнання різних видів з якісного чавунного сплаву. Цей матеріал відмінно акумулює ій віддає теплову енергію.

У асортименті виробника — каміни, камінні топки, топки повітряного опалення Uniflam. В Україні та інших країнах світу вони мають великий попит, як втілення якості, функціональності та доступної вартості. Крім того, покупців вражає естетичність цього обладнання. З його допомогою можна створити комфортну атмосферу в будь-якому приміщенні і навіть будинку.

Дані опалювальні системи відповідають найсуворішим міжнародним стандартам енергоефективності та екологічності. Для цього виробник задіює передові технології, найкращі матеріали та актуальні винаходи в цій сфері.

Рекомендуємо вам якісні топки повітряного опалення й камінні топки Uniflam замовити онлайн в каталозі нашого магазину. Це буде саме те обладнання, яке необхідне для організації ефективного, екологічного, комфортного опалення.

Вгору