Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Камінні топки з водяним контуром зі сталі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Камінні сталеві топки з водяним контуром: просто, ефективно, надійно

Такий агрегат вирізняється наявністю теплообмінника, що забирає тепло з корпусу топки. Це дає змогу ефективніше використовувати систему опалення. Всередині в ньому знаходиться теплоносій, тобто вода. По трубах вона розподіляється до радіаторів. Камінні сталеві топки з водяним контуром купити в Києві та інших містах України можна в нашому інтернет-магазині. Це будуть пристрої від провідних сучасних виробників на вигідних для вас умовах.

Камінні топки з водяним контуром зі сталі

Що собою являють камінні сталеві топки з водяним контуром з каталогу нашого магазину?

Такий вид камінної топки призначений для підключення системи опалення. Тобто він виконує функції звичайного котла. Але така топка має низку оригінальних нюансів у своїй конструкції. Велике значення має те, наскільки правильно ви підключили такий пристрій, як камінна сталева топка з водяним контуром. На сайті нашого магазину представлений великий вибір таких агрегатів. Але в будь-якому випадку має велике значення правильність монтажу. Якщо у вас виникнуть проблеми з якістю опалення, брудним склом, зворотною тягою, то швидше за все ви порушили порядок монтажу обладнання.

Характеристики топки

Попри широкий функціонал такого обладнання, камера спалювання палива в ньому залишається досить місткою. Наприклад, поширені такі агрегати шириною 120 см. Крім того:

  • Велике значення має потужність обладнання. Наприклад, у нас можна вибрати й замовити камінні топки з водяним контуром зі сталі, потужність яких становить 22,7 кВт. тобто, вони придатні для обігріву приміщення площею понад 200 м2.
  • Основне приміщення опалюється за рахунок повітряної конвекції. Тепло поширюється від корпусу каміна на атмосферу кімнати. Оптимальною може бути її площа 50 м2. А вже від топки розходиться контур.
  • Рівень ККД у таких опалювальних агрегатах досягає 81%. Це відмінний показник. Забезпечується він за рахунок ефективного теплообмінника, в якому швидко нагрівається достатній обсяг води.
  • Внутрішня частина топки для каміна з водяним контуром зі сталі облаштована досить стандартно. Донна частина розрахована на подове опалення. Щоб під дрова надходило достатньо повітря, облаштовано спеціальні рельєфні виступи.
  • Ефективність використання тепла димових газів забезпечується за рахунок того, що теплообмінник влаштований у вигляді труб. Гарячі потоки охоплюють поверхню труб, ефективно їх нагріваючи. Важливо, що до цих своєрідних радіаторів є доступ для очищення від кіптяви.
  • З тильного боку топки є два виходи для приєднання труб. Їхнє завдання розвести гарячу воду від теплообмінника по радіаторах для обігріву не тільки приміщення, а й усього будинку. Зручно, що теплообмінник можна легко видалити або замінити за потреби.
  • Ще одна перевага, якою відрізняються камінні печі з водяним контуром зі сталі від інтернет-магазину Дім тепла, — це легка вага. Вона може становити до 300 кг. Водночас така габаритна чавунна піч важитиме набагато більше. Це зручно для транспортування і монтажу обладнання.
  • Для виготовлення корпусу використовується якісна сталь, наприклад, котельна листова марки P265GH. Її товщина 3 мм оптимальна для даних агрегатів. Водночас водяний контур виготовлений зі сталі товщиною 4 мм. Це сприяє його довговічності.

Сталеві камінні топки з водяним контуром

  • Двері оснащені ручкою з вентильованою конструкцією. Вона завжди залишається холодною. Екран виготовлений із термостійкого розжареного керамоскла, що підтримує рівень температури близько 800ºС. Залишається чистим завдяки повітряній тепловій завісі.
  • Завдяки дефлектору оптимізується процес спалювання палива шляхом підвищення температури в камері згоряння. Також є втулки під заслінку для вихлопних газів. Усередині використовується акумулюючий тепло матеріал akubetem. Він підвищує ефективність спалюваного палива.

Рекомендуємо в нашому інтернет-магазині камінні топки з водяним контуром зі сталі замовити з доставкою по Україні. Ціни на такі пристрої у нас цілком помірні, а характеристики відповідають найвищим стандартам якості та функціональності.

Вгору