Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

DEFRO Home

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сучасне опалювальне обладнання від компанії DEFRO Home: висока ефективність та європейська якість

При виборі обладнання для організації опалення досвідчені покупці вибирають печі та каміни DEFRO Home. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. У нас представлені печі-каміни, печі для пелетів та опалювальні, топки камінні, повітряного опалення та кутові від даного виробника. Вони відрізняються високою продуктивністю, відмінною якістю та стильним дизайном.

Які переваги мають печі-каміни DEFRO Home з каталогу відомого польського бренду?

Опалювальні пристрої, що випускаються на підприємствах цієї торгової марки, виготовляються із легованої сталі. Також задіяні передові технології, в тому числі унікальні, запатентовані компанією DEFRO Home. Опалювальні топки, печі-каміни та інші види обладнання від цього бренду за своїми характеристиками відповідають найсуворішим міжнародним стандартам. Завдяки застосовуваним технологіям ці прилади досягли найвищого рівня ККД. Відмінністю цих пристроїв є лаконічний дизайн, кожна деталь в якому продумана до дрібниць.

DEFRO Home

Технології

Дані пристрої розробляються та створюються для підприємства з повним виробничим циклом. Кожен етап автоматизований та комп'ютеризований. Також виробник постійно впроваджує нові технології, зокрема власні розробки. Завдяки цьому вдається досягти високої термоефективності. Так, опалювальні топки та печі-каміни DEFRO Home, замовити які можна у нашому інтернет-магазині, мають коефіцієнт корисної дії, що перевищує 83%. Найбільш актуальні інновації, що застосовуються в даному устаткуванні, це, наприклад, підведення повітря зовні. Це технологія Multiflow, використання якої сприяє підвищенню якості згоряння палива, регульованості процесу горіння та безпеки експлуатації опалення.

Екологічність

Пропоновані в нашому інтернет-магазині печі-каміни DEFRO Home виготовляються з якісних матеріалів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Нові технології дозволили мінімізувати викиди вуглекислого газу в атмосферу. Також згідно з міжнародною системою тестування, продукти цього бренду повністю відповідають стандартам Ekoprojekt та BlmSchV2.

Стильний дизайн

Лаконічний дизайн даних пристроїв завжди залишається модним, оскільки все оригінальне просто. Використання жаростійкого скла, у тому числі кутового, створює можливість комфортного споглядання полум'я в топці. Завдяки вишуканій формі печей та їх універсальним розмірам вони ідеально впишуться в будь-який сучасний інтер'єр. Переважна більшість чорного кольору в дизайні топок збільшує універсальність обладнання. До того ж на такому тлі вогонь виглядає чіткіше і виразніше.

Опалювальне обладнання DEFRO Home

Переваги

Вибір опалювального обладнання від виробника стане ідеальним рішенням для дачі, будинку, готелю, кафе та інших об'єктів. Печі-каміни та опалювальні топки з каталогу DEFRO Home замовити в нашому інтернет-магазині можна різних видів. Але всі вони мають такі переваги:

  • Високий рівень безпеки. Дверцята опалення закриваються надійно, а скло мінімізує ризик потрапляння чадних газів та іскор у приміщення.
  • Надійність. Устаткування перевірено за більш як 20 років функціонування компанії. При правильному встановленні та експлуатації воно прослужить багато років.
  • Енергоефективність. Всі пристрої спроектовані так, щоб підвищити ККД та максимальну тепловіддачу від палива, що використовується в печах.
  • Естетичність. Всі прилади вирізняються привабливим сучасним дизайном, тому підійдуть під інтер'єр будь-якого приміщення.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині камінні топки та печі каміни DEFRO Home замовити з доставкою по Україні. Вони подарують такий важливий для будь-якого житлового будинку затишок та справжнє тепло рідного вогнища.

Вгору