Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Браво

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Облицювання Браво для камінів: ефектне оформлення під будь-який інтер'єр

Класичний камін — це монументальна споруда, що займає центральне місце в інтер'єрі приміщення. Але, на відміну від стандартної конструкції такого типу, сучасні її аналоги виглядають більш вишукано й елегантно. Особливо якщо при їх оформленні використовується облицювання Браво. Для камінів в Україні такі конструкції вважаються одними з найкращих. Тим паче що вибрати його можна в стилі, що найбільше імпонуватиме вам, з різних матеріалів, оптимального розміру. І це далеко не всі переваги даного облицювання.

Браво

Атмосферне камінне облицювання Браво, як еталон якості, надійності й стилю

Розробкою та виготовленням елементів оздоблення камінних порталів компанія Браво займається вже понад 20 років. Це український бренд, виробничі потужності якого облаштовані італійськими верстатами для обробки каменю як натурального, так і штучного. Завдяки цьому вироби виходять надзвичайно якісними й стильними. Вони є найкращим рішенням для оформлення камінного порталу. Тому так широко затребуване камінне облицювання Браво в Києві та інших містах України.

Особливості облицювання Браво для камінів

При використанні подібного оздоблення камін набуває завершеного вигляду та додає інтер'єру особливої вишуканості. Крім того, такі матеріали відрізняються:

  • Високою якістю. Надійність і довговічність оздоблення забезпечується завдяки високотехнологічній обробці та застосуванню сертифікованих матеріалів.
  • Різноманітним дизайном. Камінне облицювання Браво замовити онлайн у нас можна в етно, хай-тек, ампір, бароко, авангард, модерн, конструктивізм і класичному стилях.
  • Стійкість до впливу високих температур. Застосовуваний у даних конструкціях мармур і штучний камінь є термостійкими. Тому вони служать багато років.
  • Легкістю обслуговування. Натуральні мармур і штучний камінь мають гладку поверхню, на якій не затримується пил та інші види забруднень.
  • Екологічністю. Застосовувані матеріали не містять токсичних включень. Вони повністю безпечні як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища.

З чого виробляється облицювання Браво?

Для виробництва оздоблення порталу каміна Браво використовуються різні матеріали. Під час їхнього вибору потрібно враховувати такі чинники, як специфіка інтер'єру приміщення, розташування каміна, його розміри, тип камери спалювання топлива та інтенсивність нагрівання топки під час її експлуатації.

Натуральний мармур

Пропоноване на нашому сайті камінне облицювання Браво виробляється з мармуру, який поставляється в Україну з Італії, Іспанії, Єгипту та Греції. Така фронтальна частина опалювального агрегату може бути орієнтована по центру або розрахована на кутовий камін.

Завдяки вишуканості цієї гірської породи, немає необхідності створювати складні декоративні форми з безлічі дрібних деталей. Мармур сам по собі є благородним, вишуканим, самодостатнім як за зовнішнім виглядом, так і за технічними характеристиками матеріалом.

Штучний камінь

При бажанні можна вибрати й замовити облицювання для камінів Браво зі штучного каменю. До цієї категорії входять різні сучасні матеріали, які наділені безліччю актуальних характеристик і переваг. Зокрема, на відміну від мармуру, це більш доступний за ціною варіант. Для оздоблення каміна використовують такі декоративні елементи:

  • колони й полиці;
  • скульптурні групи;
  • барельєфи й балки;
  • інкрустацію та кування;
  • поєднання каменю різних кольорів.

Тобари бренду Браво

Деталі з дерева

Ще один варіант — дерев'яні елементи. Здебільшого це балки, які розміщуються на ділянках, що не контактують зі стінками каміна, які нагріваються до критично високих температур. Це може бути верхня балка, виготовлена з дуба. Вона прослужить багато років, зберігаючи вихідну естетику й привабливість натурального матеріалу. Це довговічне рішення для камінів як в класичному, так і в сучасному стилі.

Пропонуємо вам купити облицювання Браво для камінів з доставкою по Україні в інтернет-магазині компанії Дім тепла. До ваших послуг наші професійні консультанти, а також фахівці з монтажу та обслуговування придбаного у нас обладнання.

Вгору