Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Опалювальні печі-каміни на дровах

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Печі та печі-каміни на дровах як втілення повноцінного домашнього вогнища

У житлових будинках, на дачах, у кафе та ресторанах сьогодні багато хто встановлює опалювальне обладнання на твердому паливі. Його можна використовувати як основне або альтернативне джерело тепла. Найоптимальнішим рішенням стануть печі та печі-каміни на дровах. Купити в Україні такий агрегат можна у нашому інтернет-магазині. Ми допоможемо вам вибрати опалювальний прилад, який вдихне в будь-яке приміщення не тільки тепло, а й справжній затишок домівки.

Опалювальні печі-каміни на дровах

Якими перевагами відрізняються печі-каміни на дровах із каталогу нашого магазину?

При виборі опалювального обладнання необхідно враховувати масу критеріїв. Оптимальним рішенням більшості з них стане піч-камін на дровах. У Києві, Харкові, Львові та інших містах України саме такі пристрої не просто рятують у зимовий час, а й наповнюють будинок затишком. Адже таке обладнання відрізняється високою термоефективністю та ефектним зовнішнім виглядом. Не кажучи вже про той релакс, який дарує можливість споглядання дров, що палають, або тліючого вугілля за склом топки такого каміна.

Конструкція печей-камінів

Таке обладнання втілило в собі найкращі характеристики печі та каміна. Це зробило його практично незамінним для обігріву будь-якого приміщення, а при правильному облаштуванні всього будинку. Печі-каміни на дровах, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, мають досить просту конструкцію, аналогічну:

  • Печі. Спалювання дров проводиться у топці за дверцятами. Під нею розташовується зольник та забезпечується приплив повітря. Агрегат обігріває приміщення за рахунок металевих стінок, в яких акумулюється тепло палива, що спалюється. Причому тепловіддача відбувається досить довго.
  • Каміну. Печі-каміни є стилістичним центром в дизайні інтер'єрів приміщень, в яких їх встановлюють. Вони передбачена можливість візуалізації внутрішнього простору топки. Такі пристрої гідні установки в найреспектабельніших приміщеннях.

Переваги печей-камінів

Сучасні печі-каміни на дровах можна купити для приміщень будь-якого розміру. Йому має відповідати потужність обладнання. У будь-якому випадку обрані у нас опалювальні агрегати такого типу будуть мати такі переваги:

  • Швидкість, простота встановлення. Під таке обладнання не потрібно створення бетонованої основи. Адже воно відрізняється досить легкою вагою та продуманою конструкцією. Щоб уникнути випадання вугілля та дров, що горять, передбачений захисний бар'єр.
  • Легкість монтажу. Потрібно лише приєднати прилад до каміна димар, щоб можна було розпалювати в ньому дрова, щоб використовувати його для опалення будинку. Більшість пристроїв можна доповнити системою каналів для транспортування теплого повітря до інших приміщень.
  • Надійність та довговічність. Її забезпечує, зокрема, використання якісних матеріалів. У нашому інтернет-магазині печі каміни на дровах можна купити з топкою з чавуну. Він не піддається впливу корозії та критичних температур.

Опалювальні печі на дровах

  • Висока теплоефективність. Пекти з чавуну відмінно утримує тепло і випромінює його ще кілька годин після згоряння дров. Сприяє цьому також застосування конвекційного кожуха, рифленої фактури та додаткових чавунних плит у топці печі-каміна.
  • Безпека експлуатації. Таке обладнання має надійну систему димовідведення, камеру допалювання газів, підведення повітря ззовні. Завдяки цьому до приміщення не потрапить чадний газ, а також у процесі згоряння дров не спалюватиметься кисень із приміщення.
  • Екологічність. У процесі спалювання дров та інших видів твердого палива в топці печі-каміна знищуються навіть продукти горіння, такі як, наприклад, чадний газ. В атмосферу викидається лише абсолютно безпечний для довкілля вуглекислий газ.

Рекомендуємо надійні печі та печі каміни на дровах замовити з доставкою в інтернет-магазині «Дім Тепла». Таке обладнання забезпечить вам тепло та затишок за будь-якої погоди.

Вгору