Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Kratki

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Опалювальне обладнання Kratki: виробництво польське — якість еталонна

Від правильності обраного опалювального обладнання залежить ефективність опалення. Але ваш вибір буде гарантовано вдалим, якщо ви вирішите замовити опалювальне обладнання Kratki. В Україні продукція цього польського виробника має величезний попит. Адже вона відрізняється відмінними характеристиками. До того ж в асортименті виробника можна вибрати прилади різних видів і потужностей.

Обладнання для опалення Kratki: переваги та особливості функціонування

В асортименті цього виробника пропонується величезний вибір суперсучасних стильних теплогенеруючих пристроїв.

Опалювальне обладнання Kratki

Специфіка експлуатації

Дане обладнання відрізняється такими особливостями:

 • Відмінна якість. Воно забезпечується використанням роботизованих комплексів для зварювання, інноваційних верстатів з ЧПУ для згинання листів та лазерного різання. Опалювальне обладнання Kratki, яке можна замовити в нашому інтернет-магазині, відповідає за своїми параметрами міжнародним стандартам, включаючи PN-EN 13240. Для цього на кожному етапі виробництва здійснюється жорсткий контроль силами власної лабораторії компанії.
 • Великий асортимент. Польський виробник пропонує величезний список приладів різних видів, змін, розмірів. Це топки, печі каміни, біокаміни. Переважно вони розраховані на тверде паливо із можливістю організації повітряного опалення. Біокаміни можуть бути окремими, настінними, з порталом. Топки можна вибрати кутові або прямі. Завдяки цьому можна купити опалювальне обладнання Kratki для реалізації найсміливіших проектів
 • Естетика. Агрегати для опалення від цього бренду відрізняються лаконічним дизайном. Тому він добре впишеться в інтер'єр будь-якого будинку. Він гармонійно виглядатиме в класичному стилі, хай-теці, лофті. Дуже ефектно виглядають декоративні чавунні поверхні, строгі контури, гладкі стінки, згладжені торці, кутові та заокруглені стекла. Більше того, таке обладнання стане дизайнерським центром у будь-якому інтер'єрі.
 • Рівномірне обігрів. Таке обладнання поступово транслює тепло по всьому приміщенню. Чавунні стіни обігрівальних приладів чудово акумулюють теплову енергію. Після цього вони поступово роздають її в атмосферу приміщення. Таким чином відбувається продовжений у часі процес обігріву. Саме заради такого режиму безперервної дії наші покупці й вибирають опалювальне обладнання Kratki із каталогу нашого магазину.

Ключові переваги

Популярності даних приладів сприяє безліч переваг, якими вони відрізняються. Насамперед до них належать:

 • Високий рівень ККД. Найчастіше він перевищує 85%. Цьому сприяє використання матеріалів, що добре утримують тепло, раціонально розподілених радіаторних пластин, розширеної поверхні тепловіддачі та інших особливостей конструкції. Через війну значно зростає продуктивність приладів та ефективність витрачання палива.

Обладнання для опалення Kratki

 • Простота обслуговування. Якщо вибрати та замовити опалювальне обладнання Kratki у каталозі інтернет-магазину компанії Дім тепла, то воно залишатиметься чистим та акуратним навіть після багаторічної експлуатації. Для цього в приладах передбачено зручне чищення попелу із застосуванням рухомого колосника та знімного зольного ящика.
 • Максимальна безпека. При експлуатації даного обладнання мінімізовано ризик опіків, отруєння чадним газом або спалахів. Для цього всі елементи конструкції продумані з високою скрупульозністю. Зокрема, з топки не можуть випадати поліна завдяки декоративному бар'єру. А ручки на дверцятах не нагріваються за рахунок їхньої знімної конструкції.

Перевагою є ціни на накопичувальне обладнання Kratki. Крім того, ці надійні, довговічні, респектабельні на вигляд прилади наповнять ваш будинок теплом і затишком.

Компанія Kratki виробляє каміни різних потужностей та автономні печі на території Польщі з 1998 року. Сьогодні в асортименті бренду можна вибрати топки різної потужності, а також безліч дизайнерських облицювань для них. Спочатку в асортименті були лише камінні ґрати. Але вже понад 20 років фірма безупинно розвивається і розширює асортимент. Продукція Kratki експортується в 60 країн світу, включаючи Швейцарію, Фінляндію, Францію і так далі.

Особливості підприємства. Основні засади роботи

Фірма Kratki працює під гаслом "Продукти хороші, оскільки вони польські!". Для всіх продуктів на чолі залишаються два основні принципи - ефективність і безпека.

Компанія проводить виробництво повного циклу. Всі розробки тут унікальні, тому що виконані у власному дизайнерському конструкторському бюро. Виробництво камінів та топок ведеться на сучасному автоматизованому обладнанні. В арсеналі підприємства — сучасні лазери, зварювальна техніка, загинальні преси, верстати з ЧПК тощо. Також використовуються машини для столярних робіт та обробки каменю. Це дозволяє отримувати гарний декор для камінів відповідно до вибраного дизайну.

Яку продукцію виготовляє компанія Kratki. Головні переваги

Опалювальне обладнання польського бренду відповідає високим стандартам якості. Бренд спеціалізується саме на камінній продукції та випускає:

 • каміни у повній комплектації, різного об'єму та дизайну;
 • дров'яні опалювальні прилади безперервної дії, камінні топки із сірого чавуну;
 • сталеві топки для камінів на дровах;
 • вікна зі склокераміки, що закривають камери топки;
 • камінні балки;
 • печі-каміни з корпусом з листової сталі (зварені окремі конструкції);
 • приєднувальні елементи для димових труб, зокрема спеціальні перехідники;
 • фурнітуру та аксесуари для камінів;
 • камери топки з водяною сорочкою, які можуть використовуватися для основного обігріву приміщень;
 • теплообмінники: повітряні, водяні та "турбодим".

Якщо для топок та камінів використовується високоміцна листова сталь, то її обробка ведеться на передовому устаткуванні: різання виконується за допомогою лазерів, а формування – на згинальних верстатах.

У 2019 році фірмові польські каміни здобули золоту медаль на Міжнародній виставці у Познані. У 2020 році компанія Kratki отримала нагороду Company of the Year - PRODUCTION від журналу World of Fireplaces за дизайн та зручність одного зі своїх камінів. Фірма завжди враховує побажання та рекомендації споживачів, багато часу приділяє отриманню зворотного зв'язку, що дозволяє покращувати продукцію.

Офіційний сайт виробника

Розгорнути
Вгору