Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

Графік, будь ласка, уточнюйте

 

0
Мій кошик

Камінні топки з водяним контуром з діаметром димоходу 220 мм

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Топки для каміна з водяним контуром під димохід діаметром 220 мм: оптимальний варіант для інтенсивної експлуатації опалення

Камін може наповнити будинок затишком і теплом. Він може стати повноцінною заміною опалювального котла. Для цього достатньо купити топку з водяним контуром. Димохід діаметром 220 мм у такому разі впорається з відведенням продуктів горіння. Адже якщо камін призначений для опалення всього будинку, то його функція буде далеко не тільки декоративною. Тому й кількість диму буде відповідною.

Камінні топки з водяним контуром з діаметром димоходу 220 мм

Для яких умов експлуатації доречно замовити топку з водяним контуром під діаметр димоходу 220 мм?

Для дров'яного каміна, незалежно від того, повітряне чи водяне опалення він забезпечує, знадобиться ефективна система димовідводу. Від правильності її облаштування залежатиме функціональність і безпека агрегату. Так, для середньостатистичного будинку доречно замовити під водяний контур камінну топку з діаметром димоходу 220 мм. В Україні такий перетин вважається одним із найпоширеніших. Адже для опалення житлового будинку потрібен досить потужний агрегат. А димовідвідна труба під нього повинна мати необхідний просвіт, щоб у її порожнині не затримувалася кіптява, сажа та інші продукти спалювання твердого палива. Одними з основних критеріїв вибору труби під димохід є матеріали, переріз, довжина і місце монтажу. Це важливо для термоефективності системи опалення, а також для дотримання рекомендацій заводу виробника і норм пожежної безпеки.

Діаметр димоходу

  • Внутрішній перетин димохідної труби для каміна зазвичай становить 150-300 мм. Залежить він від площі камери спалювання палива, її потужності та інтенсивності експлуатації. Якщо потрібно купити камінну топку з водяним контуром, діаметр 220 мм буде оптимальним вибором. Він підійде для відведення газів із топки. Їхній обсяг обчислюється за досить складною формулою.
  • У процесі вибору важливо враховувати обсяг внутрішньої камери топки. Співвідношення між цими даними має дорівнювати 1 до 10. Важливо при цьому, щоб піддувало не перевищувало за своїм розміром перетин димоходу. Ще один підхід для визначення цього показника - це врахування потужності топки. Чим вона вища, тим більшим має бути діаметр димоходу. В основному побутові топки мають потужність 3,5-7 кВт.
  • Не варто вибирати занадто великий діаметр труби для димовідвідної системи. Адже в такому разі занадто багато тепла буде просто вилітати в повітря. Також просвіт не повинен бути занадто вузьким. Адже в такому разі буде погіршено відведення продуктів горіння. У результаті цього вони поступово забиватимуть внутрішню порожнину труби. Це може спричинити зворотну тягу. Сажа, що осіла на стінках, взагалі може спалахнути, що призведе до пожежі в будинку.

Камінні топки з водяним контуром з димоходом 220 мм

Наш вибір топок

Якщо ви не впевнені в правильності вибору опалювального обладнання, рекомендуємо в нашому інтернет-магазині замовити камінну топку з водяним контуром з діаметром димоходу 220 мм. Вона підходить для облаштування більшості побутових камінів. Але наші консультанти допоможуть вам зробити гарантовано правильний вибір. Для цього на нашому сайті камінні топки з водяним контуром під діаметр димоходу 220 мм замовити можна за такими критеріями:

  • Компанія-виробник. Ми пропонуємо продукцію найкращих сучасних виробників камінних топок, включно з торговою маркою Hitze.
  • Матеріал топки. Вона може бути виготовлена з різних металів. У нашому каталозі це, наприклад, високоякісна легована сталь.
  • Формат скла. Камінні топки можуть бути облаштовані екраном з різним форматом скла. Але здебільшого це прямий або кутовий варіант.
  • Передові технології. При виготовленні такого обладнання використовується, наприклад, підведення повітря ззовні для поліпшення ефективності та безпеки спалювання палива.

Рекомендуємо вам у нашому каталозі замовити камінні топки з водяним контуром під діаметр димоходу 220 мм. Ціни на них стануть приємним доповненням до найвищої якості та функціональності даних агрегатів.

Вгору